Skocz do zawartości
IGNORED

Forumowe spotkanie przy piwie


stempur

Rekomendowane odpowiedzi

> Zbig

Bo ty to byś zaraz chciał pieczone prosię i dziewczynki na rurze :-)

 

A tak na poważnie: jeśii piątkowe warunki w Kompanii Piwnej faktycznie są nieciekawe, to warto by pomyśleć o innym lokalu i zabukować zawczasu miejsca. Macie jakieś pomysły? Znam kilka fajnych knajp w Wawie, ale dość kameralnych. Aż tylu człowieków tam nie wlezie :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gutten, ta knajpka to lokal w budynku dawnego Kina Świat, w podwórzu. Lokal narożny, tuż nad wejściem do niegdysiejszego kabaretu. Ale nazwy za nic nie przypomnę sobie.

 

Kidyś spotkaliśmy się (fadeover zapraszał) w lokalu w budynku Radia Z. Było pusto i dużo miejsca. Miejsca pewnie dziś tyle samo, ale czy pusto? Podobno jedzenie też tam mają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne forumowiczki i forumowicze

Do piątku czasu zostało jeuż mało. Dlatego jeśli chcemy zmienić lokal, to trzeba to uzgodnić w ciągu najbliższych dwóch dni, bo trzeba będzie zarezerwować lokal. Naliczyłem, że będzie ponad 20 osób a więc trzeba ewentualnie znaleźć knajpę, która to pomieści. Ja nadal proponuje Kompanię ? fakt, gwarno tam, ale to jedyna który przychodzi mi do głowy, w której się zmieścimy. Poza tym nie spotykami się tam słuchać muzyki i sprzętu, tylko zobaczyć się, pogadać i wychylić kufelek :-)

Pozdrawiam Stempur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się musze niestety wycofać ze spotkania:( Sprawdziłem dokładnie i w dniach 23,24 i 25 mam zajęcia na WAT i musze na nich być. Mam nadzieje,że mi kiedyś szczęście dopisze i będę miał przyjemność spotkać się z Wami przy kufelku dobrego,zimnego piwa:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stempur --> Gdyby nie dopisek "Obecność Obowiązkowa" to bym się na bank pojawił!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Kidyś spotkaliśmy się (fadeover zapraszał) w lokalu w budynku Radia Z. Było pusto i dużo miejsca.

>Miejsca pewnie dziś tyle samo, ale czy pusto? Podobno jedzenie też tam mają.

 

teraz jest tu jeszcze bardziej pusto i cicho i miejsca jakby wiecej... bo knajpy juz nie ma.

Kompania Piwna jest OK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qb 1 i wszyscy inni

 

Jeśli do jutrzejszego południa nie będzie konstruktywnego pomysłu na inne miejsce, to rezerwuje stół na 25 osób w Kompanii Piwnej na piątek 23.09 na godz. 19.00. Stolik będzie na hasło: Głęboki bas i gładka średnica.

A więc miłośnicy płytkiego basu i zadziornej średnicy muszą pójść tego dnia na kompromis :-)

 

No to: Na zdrowie!

Stempur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Stempur, rezerwuj, nie zapomnij tylko zabukować specjalnego miejsca dla naszej forumowej damy (krzesełko wyściełane aksamitem + podnóżek).

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością informuję Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem kabli Velum na forumowym spotkaniu przy piwie, że z powodów rodzinnych mój przyjazd do 100licy w wyznaczonym przez kolegów terminie niestety jest niemożliwy :((

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne forumowiczki i forumowicze, klamka zapadła

 

Zarezerwowałem dwa stoły na 10 osób każdy, stojące obok siebie. Niestety nie było już wolnego większego stołu, ale damy radę się zintegrować chyba.

Czas akcji ? piątek 23.09, godz. 19

Miejsce akcji: Kompania Piwna, ul. Podwale 25

 

Miejsca zarezerwowane są na hasło. Po jego podaniu pan lub pani podprowadzi w odpowiednie miejsce.

Hasło brzmi: Głęboki bas

 

Do zobaczenia w piątek

Stempur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stempur - ja też bym chciał, ale w tej sytuacji nie wiem co robić, czy czekać w klubie na Klubowiczów, którzy nie poszli na piwo, czy zamknąć i się ewentualnie narazić na j...

pozdrawiam

awas

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, myślę, że trzeba zrobić błyskawiczną sondę w wątku KAiM we wrześniu. Zapytajmy, czy możemy na przykład przenieść spotkanie klubu do Kompanii Piwnej. Jeśli nie będzie sprzeciwu, to ustalimy, że w piątek klub zamknięty a Piwo otwarte.

Już robię wpis w wątku klubowym.

Pozdrawiam Stempur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.