Skocz do zawartości
IGNORED

Senheiser HD-495


GLs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam takie pytanie do szanownych forumowiczów.

Czy zetknął się ktoś z modelem słuchawek senheisera hd-495?

Grzeję takowe od kilku tygodni i uczucia mam mieszane. Porównywać może i nie mam z czym bo na stanie mam tylko akg k-66 które mają swoje wady ale jeśli chodzi o srednie i zwłaszcza wysokie to biją senki na głowę.

Tzn wg mojej opinii, bo nie znoszę takiego "tsy tsy psssy" a hd tak waśnie grają

Nie wiem, może to wina wzmaka (dziurka w sony ta-f410r) ale czy takie słuchawki jak te hd-495 potrafią zagrać wyraźnie lepiej pod wzmacniaczem słuchawkowym?

Tytułowe senki mogę mieć za 100 zł więc kupię je pewnie choćby ze względu na wygodę.

Ogólnie docelowo chcę kupić jakieś wyższe modele senheisera lub akg. Po ostatnich doświadczeniach skłaniam się ku akg-501. Czy to wogóle ma sens żeby preferencje brzmieniowe wysnuć po porównaniu low endowych produktów tych firm?. Ostanio próbowałem posłuchać przynajmniej senheiserów hd590 w MM ale to wogóle jakaś kpina.

Jaką drogę lepiej obrać najpierw słuchawki potem wzmak czy odwrotnie?

jeśli ktoś zna tytułowe sluchawki to może jakaś opinia na ich temat?

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli zastanawiasz sie nad wymiana sluchawek to sa jeszcze w MM (w Markach) S 580 za 400 zl. - generalnie to i tak mysle ze trzeba posluchac przez wzmacniacz sluchawkowy.

 

pozdrawiam kaszanka7

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wszyscy myślą tylko o sobie. Tylko ja myślę o mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.