Skocz do zawartości
IGNORED

Pilot Uniwersalny Emmerson RU 70


Barthezz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dzisiaj bedac w Auchanie w oczy rzucil mi sie pilocik uniwersalny niby nic takiego ale bardzo ladnie wykonany i z ekranem LCD cena tez byla bardzo atrakcyjna bo zaledwie 49zl wiec go nabylem. Po powrocie do domu od razu zabralem sie do konfigurowania pilocika :) Pilot moze sterowac 9-cioma urzadzeniami a wiec sporo CD,MD,AUX,SAT,TV,VCR,DVD,TV2, konfiguracja przebiegla bezproblemowo producent postaral sie i dolaczyl ksiazeczke z kodami, ale oprocz tego bardzo duzo marek jest juz zapisanych w pilocie. Na ekranie LCD pilota pojawiaja sie marki producentow i kody a wieczorem mozna sobie podswietlic ekranik LCD na bardzo przyjemny dla oka kolor niebieski. Na stronie producenta www.emmerson.com.pl jeszcze nie ma tego modelu nawet trudno go znalesc w inecie ale moge go z czystym sumieniem polecic za taka cene naprawde warto. Przepraszam ze moze nie na temat ale chcialem sie podzielic moim spostrzezeniem, moze ktos akurat poszukuje pilota uniwersalnego ja juz znalazlem. Pozdrawiam forumowiczow :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taka cene napewno warto, jezeli zadziala. Ja mam coprawda pilota genialnego z ekranem dotykowym - SONY RM AV 2500T, lecz kosztowal ponad 10krotnie wiecej. Jednak tez polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Oto pilocik :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Mam pytanie odnośnie tego pilota.

Czy posiada funkcję uczenia? Ewentualnie może orientujesz się czy w tym pilocie są kody do ampli Harmana.

Ponieważ wygląd i cena okazują się barzo atrakcyjne w porównaniu do innych pilotów uniwersalnych, zamierzam go nabyć.

Z góry dzięki za info.

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Hiszpan

chodzi mi o możliwość przeprogramowania funkcji z innego pilota na Emmersona,

a jeżeli nie jest to pilot uczący się to czy ma w sobie kody do Harmana, które podobno ukazują się na wyświetlaczu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że chodzi Ci o Harman'a. Odpowiedziałem tylko na pierwsze pytanie, żebyś wiedział, że pilot nie jest samouczący. Nie napisałem, czy ma kody do Harmana, bo nie wiem na pewno (pewnie ma). Z tego, co pamietam, jest tam długa lista producentów i wybierasz po nazwie firmy. Przy niektórych jest kilka możliwości ale nie z oznaczeniem modelu urządzenia a numerem kolejnym. To chyba było jakoś tak: wybierasz np. CD, następnie szukasz producenta i przypuśćmy, że jest 'Marantz 1', 'Marantz 2' i 'Marantz 3' - próbujesz kolejno z każdym ustawieniem aż urządzenie zacznie reagować na komendy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno: wbrew temu, co może sugerować nazwa, Emmerson jest to firma polska. Mają stronę internetową (nie mogłem jej teraz na szybko znaleźć) i możesz wysłać im zapytanie mailem - może rozwieją Twoje wątpliwości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.