Skocz do zawartości
IGNORED

Trójka w necie???


ZbojMadej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem: nie mam w tej chwili tunera, a bardzo lubie posłuchać sobie audycji P. Kaczkowskiego, pomyślałem, że będę ich słucham przez net i tu pojawił sie problem, pomimo tego, że mam w kompie wymaganego playera jest to niemozliwe: pojawia sie komunikat o niemożliwości odnaleźienia pliku. Może wiecie co z tym zrobić. Sorry, że w dziale muzyka, ale w polskim radio juz niewiele osób puszcza prawdziwą muzykę tak jak P. Kaczkowski. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim życiu już ze dwa razy podchodziłem do słuchania trójki przez sieć i też jest błąd. A niby wszystko miałem zainstalowane, inne stacje działają. Nie wiem co jest grane - jeśli ktoś zna remedium to dołączam się do pytania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosolownie w tym momencie odpalilem PR3. Uruchomilo sie bez problemow.

Mam WinXP SP2 + WMP10. Jedyne kodeki, ktore instalowalem "wieki" temu to K-Lite Codec Pack 2.27 Full

 

Jaki konktrenie komunikat Wam sie pojawia ? Moze macie problem z WMP, ktory odpala sie do sluchania PR3, i komunikat dotyczy ktoregos z jego plikow. Sprobujcie sciagnac najnowszego WMP.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój problem rozwiązałem. Nadal nie moge otworzyć trójki z głównej strony polskiego radia, ale po wejściu na zakładkę programu 3 kliknałem na zakłądkę posłuchaj i gra muzyka. Nie instalowałem nawet nowego wmp, a mam win98 se, więc siedzi tam podstawowa wersja odtwarzacza- czytaj bardzo stara:). Może to jest lekarstwo...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.