Skocz do zawartości
IGNORED

Dac bardziej analogowy od analogu


yolaos

Rekomendowane odpowiedzi

yoalos

 

takie zdania szerzą ci którzy uważają gramofon za kluchowaty i cieplutki, a to nic bardziej mylnego,tak samo zapętlają się w tych błędnych opiniach recenzenci w gazetach, określając miękkie ,mało dynamiczne brzmienie CD-ków jako analogowe.Skąd się to biorą takie opinie ???????.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie Panowie, napisalem ten watek bo facet ktory tak stwierdzil rozbawil mnie do lez. Patefon rozpoznam ze sredniej klasy wkladka sluchajac go u kogos pod oknem i nie po trzaskach. Co do kluchowatosci to wlasnie gramofony maja predkosc i dynamike, jemu nie chodzilo o to , ale chyba o rozdzielczosc, hehe gdybym nie slyszal tego urzadzenia to moze bym sie zawstydzil, otoz odpowiadajac jaki to DAC jest to urzadzenie robione na bazie czesci AN aczkolwiek niemajace z ta firma nic wiecej wspolnego z racji przypadkowo dobranych elementow jak i ograniczen sluchowych ich konstruktora, powyzszy odsluch utwierdzil mnie w przekonaniu ze handlarze i sprzedawcy swoich urzadzen slysza inaczej i jakby nie dopuszczaja do swojego umysly ze cos gra lepiej od ich wypocin, tymbardziej ze ich komentarze sa przewaznie odmienne i sprzeczne od normalnych sluchaczy

pozd.

p.s Darkul nie bierz tego do siebie, sadzac po wpisach innych mam nadzieje ze z Toba jest inaczej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoooko...

Mnie duzo wpisów na lukarlandii rozbawia...

Mi czasem ludzie[nieznajacy mnie] zarzucaja że uznaje tylko cyfre i tylko urzadzenia zb.na el.dyskretnych.

W duzej części maja racje ale ... no właśnie.Ludzie maja w domach rózne systemy,gusta i podejście do tego co i jak chca uzyskać.Chcąc miec dobry system nieobarczony tekstem w rodzaju lampowy /nielampowy ja słucham... i serdecznie mi to wisi z czego to idzie aby tylko pokrywało sie to z moim pojęciem i wiedzą o dzwięku.

Jak do tej pory znam 4 gości z systemami[ 3x dyskretne,1x lampowy] i uważam te systemy za bardzo poprawne.. czyli takie że niemam sie do czego uczepic bo poprostu gra.

Ale fakt faktem ceny tych systemów sa dośc wysokie[ tu z pewną niemała dozą autoreklamy ..niechwaląc się są też i moje skromne segmenty...]. Natomiast na potencjalne pytanie >czy Kulesza robi cuda... odpowiem robie raz lepiej, raz słabo ,perełki tez czasem wychodzą... ale z pewnością niepowiem że robie high-end..bo to byłaby bzdura.W moim pojęciu H-E niema nic wspólnego z produkcja garaz -power czy d.i.y.

Tymbardziej że H-E wcale nieoznacza dzwieku idealnego... a mówi nam jedynie o specyficznym podejśćiu do tematu danego producenta.

Mając tą wiedzę jaka obecnie posiadam i bedąc zmuszony do zakupu sprzetu w sklepie miałbym powazny ból głowy... i raczej celował bym w produkty mało znanych [doswiadczonych-trwałych] firm... raczej dośc drogie[ których w naszych sklepach raczej sie nieuświadczy].Lub dobry stary z giełdy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Patefon rozpoznam ze sredniej klasy wkladka sluchajac go u kogos pod oknem i nie po trzaskach"

Ten cytat powinien znalezć się tutaj -http://www.audiostereo.pl/Brak_humoru_na_forum_2055.html#bottom

Nastrój się poprawia czytając takie wpisy,jak za pociągnięciem czarodziejskiej różdżki szeroki uśmiech pojawia się na buzi.

Jeden negatyw takiej lektury,to ból brzucha od śmiechu.

:)))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darkul

"Chcąc miec dobry system nieobarczony tekstem w rodzaju lampowy /nielampowy ja słucham... i serdecznie mi to wisi z czego to idzie aby tylko pokrywało sie to z moim pojęciem i wiedzą o dzwięku".

podpisuje sie pod tym obiema rekami

pozd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty a może to miał być taki lekarz od uszu. Patrzcie jak to się wszysko zmienia ito nie tylko w elektronice. Jak ja chodziłem do szkoły to muwili na niego laryngolog, ale to było dawno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.