Skocz do zawartości
IGNORED

Dobry wybor wzm. do 2kzl ?


marius

Rekomendowane odpowiedzi

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Nie potrzebuje potwierdzenia moich wyborow - ich potwierdzeniem w wystarczajacym stopniu jest moj system. Wy obaj boicie sie przyznac ze tak naprawde niewiele poza Coplandem slyszeliscie a przynajmniej to wynika z waszych wpisow. Jak dzieci w przedszkolu bronicie swoich zabawek. Nie mozna negowac czegos czego sie nie zna i nie slyszalo tylko dlatego ze marka to Denon lub Marantz. Zreszta Denony i Marantze byly rozne takze koszmarny badziew. Copland to nie jest zly wzmacniacz - juz to mowilem - gra przyzwoicie ale tylko przyzwoicie. Od audiofilskiej firmy wymaga sie nieco wiecej. Cytowane tu modele Denona i Marantza sa moze z firm nieaudiofilskich jednak brzmieniem i konstrukcja sa audiofilskie. Jest to wiec zupelne przeciwienstwo Coplanda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Sankeny sa znacznie lepsze od Toshiby i to tez powinienes wiedziec... Zdaje sie ze nie wiesz iz wieksza liczba tranzystorow na koncowce mocy to ladniejszy glebszy bas i calosc pasma... Audiofilskie konstrukcje maja minimum 4 na kanal i tu sie od lat nic nie zmienilo... Po 2 to dalej budzetowka... Patrzac na konstrukcje Coplanda to powinien miec STK-a na koncowce - o ile wiesz co to jest.

PS Kiedys zdarzylo mi sie nieopatrznie wymienic w PMA 560 Sankeny na Toshiby i to byla porazka...

 

Toż to zwykły bełkot....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie sklada, ze oprocz csa8 mam denka dm10 i na tym nie koniec, bo copland jest do kupienia,

a szykuje sie u mnie wymiana jednego z systemow.

csa 8 to nie jest moze haj end, ale stwierdzenie ze "copland jest nieaudiofilski" po prostu Cie kompromituje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>discomaniak71

czytac umiem i houek sie do tego przyznal, Ty sam rozumiem znasz 1560-ke wiec w czym problem

miales, masz? czy to wazne.

czlowieku, wiekszosc Twoich wypowiedzi zalatuje mitomanią i bełkotem, więcej pokory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

pavulon skopiuj mi gdzie to napisalem... nie uwazam zeby Copland nie byl audiofilska firma... cholera to ze zmeczenia...

zeby Ci poprawic humor i nie klocic sie dalej powiem ze bardzo przyzwoicie zagral cdek Coplanda CDA 822 w konfiguracji zarowno z Krellem KAV 400i oraz z ProAc'ami jak i z Musical Fidelity XCan v 3 plus HD 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego cedeka nie znam, ale swego czasu dlugo odsluchiwalem CDA 266 i wg mnie to zrodlo powinno kosztowac

2kzl mniej, suchy, kliniczny malo wciagajacy dzwiek. tak wiec nie jestem jakims fanatykiem coplanda:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, czasami sie czlowiek uniesie, ja tak czasem mam choc jestem raczej opanowany:-)

wybacz jesli Cie urazilem, co zlego to nie ja.

ze sprzetem jak z kobietami, jedni wola blondynki inni brunetki, a czlowiek sie w koncu zeni z ruda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

ja tez nie chcialem Cie urazic... za jedno bardzo mimo wszystko Ci dziekuje... zabrzmi to paradoksalnie... za przypomnienie moich starych wpisow - musze sie stanowczo mniej dawac poniesc emocjom... a tak nawiasem mowiac przez pare dobrych lat Copland byl dla mnie symbolem audiofilskiego high-endu... zastanow sie nad piwem... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale narobiłem proponując 1560 :) A ja własnie sparinguje kolejną noc PM-75 z PMA-1560 i też mi dobrze ;) Elfan uważaj na sąsiadów, lubią dawać cynk ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę godzin mnie nie było a tu dyskusja ostra.

Muszę zrobić małe sprostowanie z tymi ilościami SANKENów na końcówce mocy w PMA 1560.

Na każdy kanał przypadają po dwie pary 2SC3856 / 2SA1492. Natomiast 16 tranzystorów przypada na cały tor jednego kanału.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO Marantz PM75 jest jeszcze nieco lepszy od Denona PMA1560.

 

Lepszy jak lepszy ale inny. Mi osobiście coraz bardziej pasuje PM-75. Jest nie tak rozjaśniony, troszkę słabszy ale potrafiący potężnie i ładnie zagrać. Ogólnie jest ciut bardziej neutralny i zrównoiważony, pełniejszy takich "smaczków" a nie zabijający słuchacza potęgą dźwięku. Denona polecam do ciemnych zestawów i ostrej muzy Marantza do neutralniejszych i prawie każdej muzyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.