Skocz do zawartości
IGNORED

Czy jest sens kupować Dreamboxa 5620


darek2

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie powiem krótko siadł mi Datcom i myślę o zakupie nowego tunera sat.zależy mi przede wszystkim na dobrej jakości dźwieku,obrazu , wygodnej i zrozumiałej obsługi ,cena do 800 zł.Wszyscy mi polecają Dreamboxa 5620 - mogę kupić od dystrybutoira za 800 zł ,moja wiedza o wgrywaniu softów itp.rzeczy jest naprawdę mała,dlatego zastanawiam się czy to będzie dla mnie sprzęt,ponieważ nie będę tych rzeczy robił,zależy mi na oglądaniu w dodatku jestem abonentem cyfry,w wyniku czego chciałbym żeby tuner obsługiwał polskie litery(napisy na filmach canal+) dodatkowo po Datcomie został mi moduł Aston.Do sprzętu oferowanego przez Cyfrę nie mam cierpliwości.Myślałem również o tunerze Samsunga -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - cena 750 zł

ze względu na obecność wyjść wizyjnych component (posiadam projektor) ale jest cieniutko pod względem opinii o tym sprzęcie.Może ktoś mi pomoże w wyborze ,co wybrać ,z góry dzięki za pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dreambox to zabawka dla ludzi ogladajacych "edukacyjnie" telewizję

to tuner z ogromnymi możliwościami, niestety na początku obsługa to czarna magia

trzeba się trochę pobawić i oswoić a później jest już z górki

nie wiem czy masz czas i ochotę na zgłębianie podstaw obsługi tego tunera (i linuxa zarazem) ale jak tak to warto wziąć ten tuner pod uwagę

natomiast samsung to trochę inna bajaka

tutaj alternatywnego oprogramowania raczej nie ma za to tuner działa bezproblemowo i bezawaryjnie

nie miałem dłużeszj styczności z tym modelem

z informacji z internetu wynika że to jedyny tuner z wyjściem component

jeżeli działa tak jak pisze o nim producent i sklepy internetowe to jest to w Twoim przypadku bardzo dobry wybór

nie powinno być problemów z działaniem modułu Aston jak i z kartą C+

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mnie tez nieinteresowalo wgrywanie softow itp. , tylko dobry dekoder do Cyfry +, oraz wazne bylo wyswietlanie napisow na filmach na Canale+ (bo tylko tak ogladam filmy) , Kupilem Samsung A-200 C - jestem bardzo zadowolony, wyjscie component rewelacja . Polecam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.