Skocz do zawartości
IGNORED

tanie euro = tani import


neutralny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym się z Wami podzielić moim sposobem na tańsze zakupy. Dłuższy czas szukałem słuchawek HD 600, na allegro widywałem 5-letnie windowane do niebotycznych cen, niemalże bajońskich kwot ;-)

Więc poszukałem w niemieckich sklepach internetowych i kupiłem za 174 euro (+ ok. 10 euro za przesyłkę do hamburga, stamtąd przywiózł mi je znajomy), wtedy było to jakieś 780 zł. Płaciłem e-kartą, więc dokładny kurs rozliczenia znałem po kilku dniach.

A teraz sprawa zasadnicza: euro dzisiaj tanie jak barszcz, więc warto się zastanowić nad takim sposobem. Gdyby nie zadowolenie z HD 600, to może powiedziałbym "szkoda, że trochę nie poczekałem na niższy kurs euro".

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pixmanii i Nomatica są tanie odtwarzacze DVD Samsung serii HD7xx i HD950. Tanie tylko z pozoru, bo doliczając koszty przesyłki (ok 150zł) robi się drogo, może ktoś z Was wie gdzie kupić tanio Samsunga HD950 w czarnym kolorze obudowy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.