Jump to content
IGNORED

Wzmacniacz z giełdy

Beat

Recommended Posts

Mój sprzęt audio składa się z robionych kolumn zamkniętych na Tonsilach. Są to moje pierwsze kolumny i mimo że staram się je wykonać dobrze (2 warstwy płyta wiórowa i HDF wewnątrz, wręgi usztywniające itp.) planuje za 2-3 lata zrobić lepsze na głośnikach innej firmy i z myślą o nich chcę kupić wzmacniacz a głośniki dopasuję do niego.

Obecnie zastanawiam się nad zakupem wzmacniacza (na giełdzie i tym samym wejściem do grona audiofilów.

Proszę doradzicie mi firmy i modele wzmacniaczy na które warto zwrócić uwagę a których się wystrzegać.

Nie określam pułapu cenowego bo na giełdzie bywają różne okazje, dziś np. widziałem Luxmana L-210 za 250 zł (zszedł do 200 Zł).

Co o nim myślicie ?

Za wszelką pomoc bardzo dziękuję.

Poszukaj Revoxa A-50 lub A-78 (nie 78MK2).Dobry jest też B750 i B750MK2 ale będa droższe.Te luxmany o których piszesz są raczej bardzo przeciętne.

Bardzo dobrze jeszcze grają stare Bang & Olufseny ale może być ciężko ci takowe znaleźć.Pozdr.

Guest CałkiemNowy

(Konto usunięte)

Jak Revox to wybieraj wersje Silicon (o 30 W więcej) - cena w tej chwili identyczna co w. podstawowej.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.