Skocz do zawartości
IGNORED

Opinie o sklepie PlazmaCity


Krzy1

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając oferty internetowe różnych sklepów z eletkroniką zwróciłem uwagę na sklep PlazmaCity.

www.plazmacity.pl

Ceny zestawów kina domowego są na tyle atrakcyjne, że jestem praktycznie zdecydowany na dokonanie tam zakupów.

Zwracam się z pytaniem czy ktoś z Was dokonywał tam zakupów a jeśli tak to jakie są opinie i wrażenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega kupił tam kilka kabelków za grosze poprzez allegro (dwa optyczne, euro i 5m RCA do suba)

za grosze bo chyba 20zl za wszystko zapłacił

jeden optyczny jest u mnie i działa jak ma działać

ale to były początki działalności

znam też osobę która cały sprzęt kina domowego kupiła w PlazmaCity i bardzo sobie chwali zarówno towar jak i obsługę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Ostrzegam przed oszustem. Teraz na mnie popadło, gościu jest okropny, jeszcze nie spotkałem takiego sprzedawcy, który by sobie tak pogrywał z klientami jak ten cały Goller. 3-go kwietnia dokonałem wpłaty 5619 zł za telewizor Samsung UE40ES8000S, 17-go otrzymałem go i 19-go kwietnia odstąpiłem od umowy i odesłałem go 24-go kwietnia do sklepu, bo po jednym dniu wysiadł mu obraz i do tej pory nie mam zwróconej wpłaty, ani się nawet gościu nie określa, dlaczego tak sobie pogrywa i dlaczego nie zwraca pieniędzy.

 

Już dokładnie cztery miesiące czekam na zwrot wpłaty po uiszczeniu jej 3-go kwietnia i ustawowym odstąpieniu 19-go kwietnia od umowy zakupu. Jeden dzień ponoć trwało stwierdzenie i usunięcie w autoryzowanym serwisie Samsunga usterki, a sprzedawca po ponad miesiącu, z oporami napisał 21 maja (wysłał do mnie pocztą 5 czerwca) nic nie znaczącą deklarację chęci zwrotu wpłaty, nie określając żadnego terminu, kiedy zamierza tego dokonać i gra dalej na zwłokę, wyjeżdżając potem na urlop. Na prośby mailowe nie odpowiada i nie ustosunkowuje się, kiedy zamierza zwrócić mi pieniądze. Odradzam wszystkim takiego pokrętnego sprzedawcę. Sprawa jest teraz na policji o oszustwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy zwracałeś towar bez zawarcia umowy czy reklamowałeś. Jesli to pierwsze to kłania się miejski lub powiatowy Rzecznik Konsumentów. Dlaczego tak długo zwlekasz ????

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojej strony odradzam zakupy w sklepie Fusic we Wrocławiu,kupiłem u nich przez aukcje zestaw amplituner i odtwarzacz dvd,umówiłem się na odbiór osobisty.Pojechałem tam prawie 100 km,a oni że opis nie był do końca prawdziwy,i że odtwarzacz jest uszkodzony i nie mogą mi zestawu sprzedać,w zamian chcieli mi dać stara gazetę hi-fi jako rekompensatę straconego dnie i straconych pieniędzy na paliwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

ja ze swojej strony odradzam zakupy w sklepie Fusic we Wrocławiu,kupiłem u nich przez aukcje zestaw amplituner i odtwarzacz dvd,umówiłem się na odbiór osobisty.Pojechałem tam prawie 100 km,a oni że opis nie był do końca prawdziwy,i że odtwarzacz jest uszkodzony i nie mogą mi zestawu sprzedać,w zamian chcieli mi dać stara gazetę hi-fi jako rekompensatę straconego dnie i straconych pieniędzy na paliwo.

 

A który numer i z którego roku? Wziąłeś? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kupiłem to na prezent ,i to mnie dodatkowo,zdenerwowało ,bo kupiłem też kolumny które miałem w aucie i jechałem po ten zestaw aby całość dostarczyć dla osoby mało zamożnej,według mnie zreflektowali się ze popełnili gafę i że sprzęt warty trochę więcej no i odmówili sprzedaży,mógłbym dochodzić praw w sądzie ,ale sprawa nie dotyczy bezpośrednio mnie,więc tylko przestrzegam przed takimi dorobkiewiczami ,pieniążkami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojej strony odradzam zakupy w sklepie Fusic we Wrocławiu

Może nie generalizujmy. W Twoim przypadku kupowałeś sprzęt używany. Nie można zapominać ,że są autoryzowanym przedstawicielem wielu dobrych firm. Ja kupowałem u nich Rotela RA-1520. Nie dość że cena była bardzo fajna to przesyłka przez pół Polski trwała jeden dzień.Bardzo dobry kontakt, fachowe porady, tak więc radziłbym ostrożnie z ferowaniem ostrych opinii. Ja dałem im bardzo dobrą opinię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to ma znaczenie czy sprzęt nowy za 15000 pln,czy używany,powinno być wszystko sprawdzone przed wystawieniem,ja jak wystawiam aukcje i opisuje ze wszystko ok,tak ma być,a co dopiero niby porządny sklep,żenada i wstyd,nigdy nic u nich nie kupie,a innym osobą radze się zastanowić.Nastawieni na duże zyski,brak klasy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupię :)

to twoja sprawa,dla mnie możesz kupować gdzie ci się podoba.

Sprzedawca nierzetelny i m koniec w tym temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Nastawieni na duże zyski,brak klasy.

I tak autorytatywnie wnioskujesz o ich wieloletniej działalności po jednym zakupie starego używanego sprzętu? Bez przesady. Jeśli masz jakies inne negatywne sygnały na ich temat to napisz, chętnie się zapoznam, inni pewnie też zanim ponownie coś tam kupię.

 

Dla jasności kupiłem tam raz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.