Jump to content
IGNORED

prosze o pomoc: kolumny do azura

jgx

Recommended Posts

mam pytanie: kupuje wzmacniacz azur 540 i chciałem do tego dokupić monitory diamond 9.2 ale ktoś mi powiedział że azur 540 gra jasno i te kolumny terz i to nie bedzie "grało" czy ktoś zorientowany mógłby się wypowiedzieć na temat dzięku tych elementów? prosze, bo nie wiem co robić!!!

tylu tu fachmanów i nikt nie zna jaki dżwięk daje azur 540 i diamont 9.4??? bez jaj, to znaczy że to forum jest do wymiany opinii o sprzęcie za kilkadziesiąt koła a badziewiem za grosze nikt sobie gitary nie zawraca? ludzie przywróćcie mi wiare w was :):):)

pozdro

ocziwiście że diamonD sorki:) a co do wyszukiwarki to nie pisałbym tego posta gdyby ona coś konretnego wywaliła na temat Azur 540A, skoro potwierdza się "jasność" azura napiszcie jeszcze coś o diamondach czy faktycznie terz są jasne i jeśli tak to czy faktycznie nie nadają się do tego wzmacniacza, pozdro

Geezaa, poszukaj o 540A, 640A, 540R, 340A... charakter brzmienia tych wzmacniaczy jest zbliżony. Ale, skoro przeszukałeś i dalej nic nie wiesz, to statystycznie bodaj najczęściej polecane są Kefy serii Q/iQ.

Wejdź też na stronę forum CA i przeglądnij tematy. Dość dużo można się dowiedzieć o polecanych kolumnach z tego forum. Tym cenniejsze to informacje, że często udzielane przez twórców Azura.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.