Skocz do zawartości
IGNORED

prosze o pomoc: kolumny do azura


jgx

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie: kupuje wzmacniacz azur 540 i chciałem do tego dokupić monitory diamond 9.2 ale ktoś mi powiedział że azur 540 gra jasno i te kolumny terz i to nie bedzie "grało" czy ktoś zorientowany mógłby się wypowiedzieć na temat dzięku tych elementów? prosze, bo nie wiem co robić!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylu tu fachmanów i nikt nie zna jaki dżwięk daje azur 540 i diamont 9.4??? bez jaj, to znaczy że to forum jest do wymiany opinii o sprzęcie za kilkadziesiąt koła a badziewiem za grosze nikt sobie gitary nie zawraca? ludzie przywróćcie mi wiare w was :):):)

pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocziwiście że diamonD sorki:) a co do wyszukiwarki to nie pisałbym tego posta gdyby ona coś konretnego wywaliła na temat Azur 540A, skoro potwierdza się "jasność" azura napiszcie jeszcze coś o diamondach czy faktycznie terz są jasne i jeśli tak to czy faktycznie nie nadają się do tego wzmacniacza, pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geezaa, poszukaj o 540A, 640A, 540R, 340A... charakter brzmienia tych wzmacniaczy jest zbliżony. Ale, skoro przeszukałeś i dalej nic nie wiesz, to statystycznie bodaj najczęściej polecane są Kefy serii Q/iQ.

Wejdź też na stronę forum CA i przeglądnij tematy. Dość dużo można się dowiedzieć o polecanych kolumnach z tego forum. Tym cenniejsze to informacje, że często udzielane przez twórców Azura.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.