Jump to content
IGNORED

technokabel

dodo
 Share

Recommended Posts

Panowie , nie jestem z W-wy a szukam kabli Technokabla o nazwach

TECHNOAUDIO OFC PGW-02 2 *2,5mm i Technotronic LIY(st)CY 3*2,5mm

Wiem , że z metra są sprzedawane na Wolumenie , ale chciałbym dokładnie wiedzieć gdzie (pawilon , stoisko ?)

Jak wiecie to dajcie znać , chętnie podzielę się wiedzą do czego mogą być przydatne i jak to zrobić

nie tylko dobry ekranowany kabel sieciowy

Jeśli potrafisz znaleźć na rynku kabel 2,5mm 2 , który ma tak gęsty ekran ( gęstość oplotu powyżej 80% ) to proszę bardzo podaj namiary - jeśli nie to siedź cicho i się nie wtrącaj jak nie potrafisz pomóc.

Wszystkie zwykłe elektryczne kable ekranowane mają gęstość oplotu ekranowania poniżej 50% i to znacznie co zupełnnie nie nadzaje się do kabli sieciowych.

Guest hiena

(Konto usunięte)

Na tym forum pojawia sie coraz więcej zidiociałych oszołomów,którzy nie mają o tym co piszą zielonego pojęcia.Maciej jest tego bnajlepszym przykładem, kretyn z niego jakich mało!!!!!!!!!!!!

dzięki za poradę ale dzwoniłem tam - mają ale sprzedają tylko w szpulach po 100 m a ja potrzebuję najwyżej 10-12 m , skierowali mnie na Wolumen - ale nie powiedzieli dokładnie gdzie?

Chcę wysłać po te kable znajomą ( jest często w W-wie ) no ale muszę jej powiedzieć dokładnie co, gdzie i jak ; inaczej to ona nie pójdzie po jakiś tam kabel , którego ma jeszcze szukać.

A swoją drogą czy ktoś z was widział porządne wtyczki sieciowe i gniazda 3-bolcowe ( takie do sprzęto audio )

Porządne - tzn nie takie za 5 zł - jakie można dostać w każdym elektronicznym

Guest cmentarna hiena

(Konto usunięte)

Dobry kabel kupisz w kazdym sklepie przy elektrowni.Gęstośc dochodzi do 90-95% oplotu. Jest to gruby 12-to żyłowy kabel jaki się układa pod ziemią. Izolacja jest więc fenomenalna. Kosztuje niewiele i sprzedają w detalu.

Guest do hieny

(Konto usunięte)

Ile masz lat synku? Cwany jesteś za osłoną internetu. A tak gdybym cie chamie spotkał na ulicy czy wystawie to przegryzł bym ci krtań kretynie. Sam wszystkich obrazasz i miasz szczelność oskarżać innych.Jesteś gównojad, bez kultury. Nie umiesz obronić swego zdania z kąd inąd bez racji. Wszystko kwitujesz prostactwem. Propozycja! Zaprzestań myszkowania tej strony a zacznij rozmawiać z menelami od wina patykiem pisanego. Oni z pewnością ciebie zrozumieją-MY NIESTETY NIE! Dzieli nas bariera kulturowa, obyczajowa, której i za sto lat nie będziesz w stanie dorównac. Go się kutasie głupi i lepiej zwal se konia. To w twoim stylu. Mie właź na tę stronę, bo jak cie zlokalizuje to ukatrupię!!!!

Guest merle

(Konto usunięte)

Bardzo to wszystko fajne, ale wracajac do kabli, jakies 3 miesiace temu przeskanowalem caly Wolumen wlasnie w poszukiwaniu ekranowanego kabla sieciowego (jaki by on juz nie byl), i po pierwsze - nie bylo, a po drugie - tez proponowano mi zamowienie w kawalkach po 100 m. Az taki rozlegly to moj system nie jest, wiec grzecznie podziekowalem.

Czyli kazdy namiar na to unikalne dobro jest cenny.