Skocz do zawartości
IGNORED

używany cd z allegro do 200 zł.


vego

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że pytań o tanie cd'ki było na tym forum już parę, ale mnie interesuje obecna oferta na allegro. Tak więc, który z obecnie dostępnych tam modeli to tej mizernej kwoty jest najbardziej warty polecenia. Nie interesuje mnie firma (no może poza technicsem bo jego jakoś nie lubię), tylko to by jak najlepiej grał do tej właśnie kwoty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=65049740 - nie wierz w te bajki o "audiofilskosci" tego cdeka ale zagra porzadnie jak na ta kwote

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=65149932 - znam PD 7300 gra bdb ale kosztuje ok 400zl

 

to chyba tyle - nie ma jak dla mnie nic bardziej interesujacego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philips CD-104:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Po otwarciu przekonasz się, że ilość audiofilskiego powietrza wewnątrz (określenie z HFiM) jest w porównaniu do dzisiejszych odtwarzaczy niewielka. A swą masą skutecznie tłumi dragania ;-)

 

A o tym nic nie wiem, poza tym co przeczytałem w opisie. Toshiba:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Z opisu wynika, że może to być coś ciekawego. Zaryzykowałbym w ciemno, by się przekonać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. a co sadzicie o tym kompakcie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) czy byl wart swej ceny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O starszych Denonach było cos niecoś na forum i warto by było skorzystać z wyszukiwarki. I jeśli mnie pamięć nie zwodzi, to dość pochlebnie. Mowa też była chyba i o tym, jakie tam siedzą w środku lasery, co warto sprawdzić.

 

Ja ze swej strony polecam te najstarsze z CDM 1. Kawał prawdziwego kloca za pieniądze ...takie, jakie masz ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, skoro to forum audiofilskie (a nie lombardowe ;-)), to można chyba podsunąć i takie rozwiązanie: kupujesz CD stare, tanie, ale wdzięczne do tuningu, np.:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

- a następnie poddajesz tunigowi (w miarę przypływu gotówki) i wtedy otrzymujesz np. coś takiego:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ale do tego trzeba lubić takie kombinacje, jeśli chce się po prostu kupić i słuchać - odpada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

zwolennik łagodności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam:

Denon DCD-1500II

Grundig CD7550

i trochę za nimi Philips CD104 oraz Sony CDP-750

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Xavian XN 250 EVO | Sony TA-N7 | Chord Mojo | Luxman T-03L | AQ Midnight 2 | Sun Audio Reference | Tomanek TAP8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do discomaniac71

A ten pioneer nie będzie lepszy od tego 5300

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

bo numerek ma wyższy, a cena mniejsza co mnie dziwi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionerry brzmia dosc jasno? Jesli sie myle to przepraszam. Dla mnie tak wlasnie brzmia. Tak samo jak Denony ktore tez sa dosc jasne. Nie kazdemu taki spsob prezetacji moze odpowiadac. Oczywscie mowie o tych nietunigowanych. Tak mi sie przynajmniej wydaje po tym co slyszalem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie 1500II nie, późniejszy 1520 był trochę jaskrawy i wg mnie trochę gorszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Xavian XN 250 EVO | Sony TA-N7 | Chord Mojo | Luxman T-03L | AQ Midnight 2 | Sun Audio Reference | Tomanek TAP8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Denony przede wszystkim mula dzwiek i niezaleznie od tego czy jest to niski model czy DCD 3300, 3500, 3520 czy 3560. Pioneer PD 7300 na pewno nie pojdzie taniej niz za 350 - jesli jest inaczej tzn ze jest uszkodzony. PD 6300 to model nizej. Mysle ze warto go wziasc. Pioneery maja swoj charakter brzmienia i wcale nie jest on bardzo jasny. Sa detaliczne szczegolowe i pod wzgledem jasnosci powiedzialbym neutralne. PD 6300 i 7300 maja na pokladzie PCM 58 P - dosc dobry 18-bitowy przetwornik. Minus to drogi choc dlugowieczny laser i rok produkcji: 1989. Plusem na pewno jest dzwiek i bardzo cichy naped ktory czyta dokladnie wszystko - no moze oprocz CDRW. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare denony w stanie fabrycznym owszem nie brzmia najlepiej, ale sa bajecznei latwe do upgrade'u!.

praktykowalem upgrade 3 modeli denona dcd-1015, dcd 595 i chyba 735. na tej stronie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

masz liste modeli wraz z przetwornikami C/A uzytymi w nich, szukasz modelu z PCM61 - ten przetwornik jest kompatybilny 1:1 z AD1861 -

1.

kupujesz pare przetwornikow AD1861N-J - wersja selekcjonowana (hi-end!) np w Alfine za 110zl z wysylka i wymieniasz

2.

tor analogowy - w 1015 uzywane jest wyjscie pradowe z przetwornika, dalej przetwornik prad/napiecie jest zrealizowany na wzmacniaczach operacyjnych - podmieniasz wzmaki np na LT1361 (wg mnie najlepszy jaki mialem) zamawiasz za darmo jako probka w www.linear.com

w nizszych modelach (chociaz nie wszystkich) zazwyczaj wyjscie jest realizowane z wyjscia napieciowego - sporo nizsza jakosc. takze zalecalbym dorzucenie implanta - wyciagniecie w powietrze wyjscia pradowego i dodanie plytki z przetwornikiem prad/napiecie (sluze schematem jesli ktos zainteresowany) - latwe do wykonania, koszt ok. 30-40zl

3.

zegar. sluze schematami (koszt 40zl)

 

po zaaplikowaniu tych 3 zmian taki denon za 100zl zyskuje naprawde ogromnie duzo. otrzymujesz sprzet spokojnie dorownujacy takim za 1-2kzl

 

jedyny minus to laser- kss240A, kosztuje oryginal 200zl, takze trzeba zwrocic uwage na to zeby byl w dobrym stanie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja nie czuje się na siłach jeśli chodzi o samodzielny upgrade sprzętu (wiem, wiem niby można dać jakiemuś fachowcowi, ale więcej za dużo z tym zachodu), choć ta niechęć wynika z faktu, że ja nie znam się na elektronice (ale nie ukrywam, że mam zamiar się w tej materii podszkolić, gdyż moim mażeniem jest zbudowanie własnoręcznie wzmacniacz słuchawkowego).

 

Do discomaniac71

Jak tak w paru słowach grają te pioneery? Chodzi mi o charakter dźwięku. Ja nie znoszę dużego, mulącego basu (ma być on jak najbardziej punktowy, detaliczny i dynamiczny) i natarczywej, ostrej gury (ma być dźwięczna, łagodna i grać z taką siłą, żeby nie było czuć braku ani nadmiaru, tak jak w sennheiserach hd580, które posiadam). Środek ma być bardzo słyszalny, broń borze nie wycofany z dużą dynamiką i ilością detali. Jednym słowem lubię dźwięk jasny i szybki. Ale mam wymagania, co :) i to wszystko chce miać za 200 zł :). Oczywiście wiem, że za taką kwotę to niemożliwe, ale chcę sprzęt jak najwierniejszy moim ideałom. Czy pioneery grają w podobnym stylu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie w tych pieniadzach nie znajdziesz czegos co cie zadowoli, ale- taki denon za 120zl+ AD1861 za ok 100zl, bedzie juz na pewno bliski tym wymaganiom. ale do tego oczywiscie potrzebny jeszcze wzmacniacz odpowiedniej klasy..

ta opcja jest latwa do wykonania, o ile posiadasz lutownice. wymaga jedynie wylutowania starych przetwornikow i wlozenia nowych w to samo miejsce. stwarza tez dobra podstawe do dalszej zabawy pozniej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

ten jest dosyc fajny. wysoki model, mysle ze i bez tego tuningu powinien dosc dobrze grac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discomaniac napisał, że Denony "mulą" dźwięk. Ciekaw jestem co miał na myśli, bo jak dla mnie, to one przejaskrawiają (rozjaśniają) dźwięk, co mi się jakoś kłóci z "muleniem". Czyżby to tylko kwestia użytych słów, czy też odmiennych doświadczeń?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denon DCD 800 za 80 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) (można i taniej nabyć). Nie miałem okazji słuchać go w fabrycznym wykonaniu, ale słuchałem już zmodyfikowanego i powalił mnie. Koszt tunningu był również stosunkowo niewielki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą polecam wątki o starych Philipsach, Marantzach i Grundigach. Można tam znaleźć typy starych, rewelacyjnych i będących bardzo wdzięcznymi do tunningu CD za grosze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - na obecna chwile jest 50 PLN i 1 dzien do konca - to chyba dobra cena :) Ja zakupilem 991 za 250 PLN :( (ale w stanie idealnym) :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

w cenie do 200 zł (ok.140-160 zł) można kupić CD Diora 704/704 C w stanie idealnym...

 

Jestem w posiadaniu kilku CD mi. tego najtańszego, który zaskoczył mnie głównie swoim dzwiękiem :)

 

SZCZEGÓŁY W DZIALE OPINIE

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

 

POZDRAWIAM

post-6984-100002295 1170276247_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diora CD - 704

 

 

Autor: Polik data

28 Sie 2005 ocena wartość/cena

ocena ogólna

 

 

plusy To dobry odtwarzacz charakteryzujący się bardzo dobrze wyrównanym brzmieniem, wspaniała stereofonią i basem-w kwesti brzmienia trudno się do czegokolwiek doczepić.

minusy Obsluga z pilota możliwa tylko z WS 504/704,plastikowy panel przedni,kiepskie kabelki sygnałowe wewnątrz urzadzenia,które można śmialo wymienić dla lepszego samopoczucia,skromny ,ale estetyczny wyświetlacz diodowy,niestandardowe wymiary zewnętrzne...

opinia To dobry odtwarzacz charakteryzujący się bardzo dobrze wyrównanym brzmieniem, wspaniała stereofonią i basem-w kwesti brzmienia trudno się do czegokolwiek doczepić.

Kilka dni temu dokonałem testu porównawczego CD 704 ma filtr cyfr. z 4 X nadpróbkowaniem (TDA1301) i przetwornik c/a typu Continuous Calibration (SAA7345) z Denon-em 735 (proc. Alpha)...

 

Wyniki testu były zaskakujace ponieważ poczciwa Diora zremisowała z urządzeniem Denona (ja oraz mój kolega zapalony audiofil nie byliśmy w stanie odgadnąć czy gra diora czy denon-oba urządzenia zostały całkowicie z synchronizowane odtwarzały razem dwie identyczne płyty,a o wyborze urządzenia decydował przełacznik wejść ,który zmieniał wejścia bez najmniejszego trzasku czy przeskoku-dzięki czemu można było niezauważalnie zmieniac rodzaj testowanego urządzenia i pytać które urządzenie gra aktualnie. )

-brzmienie było praktycznie identyczne, jedyna nieznaczna,prawie niezauważalna przewaga 735 polegała na minimalnie niższych szumach własnych (dynamika) ,które można było zauważyc przy pełnym odkręceniu gałki wzmacniacza co przy słuchaniu muzyki jest niemożliwe do zauważenia chyba,że podczas odsłuchu bardzo cicho nagranych fragmętów z maksymalna głośnością co ze wzgledu na zastosowany wzmacniacz 2 X 100 Watt RMS jest niebezpieczne dla słuchacza i osob towarzyszących ze wzgledu na możliwy nieprzewidywany wzrost głośności...

Dość skromne urzadzenie o dobrych właściwościach...

sprzęt używany od od 1 miesiąca do roku

miejsce zakupu Aukcja internetowa

cena 160 zl

dlaczego wybrałem ten sprzęt? Bo to prawdziwy wilk w owczej skórze na technologi Philipsa, posiadam WS 704 EX.

przed zakupem porównywałem z Bezpośrednio z Denonem 735 (proc. Alpha)...

testowany zestaw Diora Serii 700 (WS 704 EX., FS 704,AS 704 C) + (monitorki Sony HH 650, Altus 300 oraz podłogówki DIY prawdziwy HI-END 70 KG każda :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diora CD-704

recenzja pierwotnie opublikowana w Magazynie Hi-Fi 2/95

 

 

Wymiary: 420,82,260 mm

Wyjścia: standardowe

Cena (04/1995): 502 zł

Zestaw testowy 1: JMlab Point Source 5.1, YBA Integre

Zestaw testowy 2: Monitor Audio Studio 20SE, YBA Integre

 

LINK TEST CD 704

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDP-991 jest bardzo prosty i podatny eksploatacyjnie, ale brzmieniowo mocno średni. W środku to jest pusty jak bęben. Warto go potuningować. Ma tani laser (KSS-240A). Ogólnie polecam za podatność serwisową a brzmienie jest średnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak sie zastanawiam, czy w podobnym przedziale cenowym (no moze nieco naciagnietym bo 260PLN) warto brac NAD 501 (bez pilota) ? Co o tym sadzicie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

>jwolansk : "kupujesz pare przetwornikow AD1861N-J - wersja selekcjonowana (hi-end!) np w Alfine za 110zl z

wysylka"

 

Poproszę jakiś dokładniejszy namiar gdzie można znaleść przetwornik do Denona DCD-595.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura - trzeba odnosic sie do konkretnego modelu.Takie pisanie po prostu swiadczy o tym, ze malo sie slyszalo urzadzen a duzo sluchalo zaslyszanych opinii.

Przyklady ? Prosze bardzo: Denon 1460, 1560, 2560 -3560 kazdy z nich to zupelnie inna szkola brzmienia, o jego klasie klasie nie wspominajac. Podobnie Pioneery - PD-9700, PD-75, PD-77, PD-904 wszystkie z wyzszej polki, kazdy z nich prezentuje inna szkole dzwieku. Denon DCD-2560 i Pioneer PD-75 brzmia typowo analogowo a jasnosci brzmienia nie masz w nich za grosz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam wszystkich serdecznie.Posiadam denona dcd 595 i chetnie bym sie zabral za tuning jesli szanowny jwolansk bedzie tak mily i podesle troche bardziej szczegolowa instrukcje jak sie do tego zabrac.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.