Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny DIY Do kina i stereo


NickSon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcialbym zasięgnąć rady u osłuchanych i doswiadczonych w konstrukcjach głośnikowych :). Chodzi mianowicie o Konstrukcje kolumienek które bedą grały na amplitunerze yamahy rxv800 ewentualnie na wzm pioneer a400x. Pod uwage brałem klona takich konstrukcji jak (klon poniewaz nie chce eksperymentować) esa ostinato2 esa continum2 oraz proac response 2.5. Kolumienki beda graly w 13m2 mam tez ograniczenie wysokości kolumn do 95 cm. Nie jestem ekspertem do tej pory uzywalem dali 104 poprostu chciałbym coś lepszego z niegorszym basem niz 104 (chodzi o kino). Co możecie mi polecić może jakieś inne bardzo udane konstrukcje do ktorych sa podane wszystkie dane do złożenia. z początku po przeczytaniu kilku postów zdecydowałem sie na ostinato2 a teraz to juz nie wiem :) PROSZE RADY.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.