Skocz do zawartości
IGNORED

Philips VR 969 - S-VHS


Gość discomaniac71

Rekomendowane odpowiedzi

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Zdecydowalem sie na zakup owego magnetowidu. Wiem ze ten standard to juz przezytek w erze kina domowego i dvd ale musze na czyms nagrywac swoje audycje i dyzury realizatorskie - 8 godzin - najlepiej zmiescic je na kasecie video. Cena jest korzystna i wlasnie jutro jade go odebrac. Chcialem sie Was zapytac - ja raczej siedze w audio jak w kinie domowym i video - czy macie doswiadczenia z magnetowidami S-VHS? Modele do ktorych mozna porownac VR 969 to glownie topowe S-VHS-ki Blaupunkta (w srodku naogol Panasonic), Panasonica i JVC. I kolejne pytanie: jakie sa Wasze doswiadczenia z awaryjnoscia tego Philipsa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Widze ze panowie kinomaniacy tak sa zapatrzeni w swoje cyfrowki ze nawet nie spojrza na analogowy magnetowid nawet jesli jest to topowy S-VHS. Tez mam DVD i to nie byle jakie bo Panasonica DVD A 360 - obraz i dzwiek wzorcowy. Zamiast kupowac rejestrator DVD chce magnetowid bo filmow z TV nie zamierzam rejestrowac ani na plycie ani na HD. Do rejestracji plyt DVD mam nagrywarke w kompie.

Moze jednak ktos sie odezwie? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny sprzęt,i jeszcze ten zegarek na środku.jedyne co sie tam psuje to mechanika (tania i łatwa do naprawienia) i flexy od uchylnego panela-są tam 2 szt. a jeden kosztuje 20zł.ogólnie-ostatni dobry magneetowid philipsa-potem to już tylko produkowali plastikowy szajs.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.