Jump to content
IGNORED

tvp kydrynski kolo polnocy

pitdog

Recommended Posts

Pan Kydryński junior ma dwie swoje cykliczne audycje w Trójce tzn: Sjesta w niedzielę 15-17

oraz w nocy ze środy na czwartek 0.00-2.00

Napisałem junior bo niektórzy mogą pamiętyać jeszcze Seniora Kydryńskiego i jego "Reię piosenki"

Jeżeli komuś odpowiadaja ten typ narracji to warto posłuchać , ja osobiście polecam.

Właśnie z powodu Sjesty zakupiłem swego czasu tuner FM KENWOODA KT-80B (analogowy)

a później SONY ST-S555ES ...

Kydryński... zaraza jedna kto go wpuścił do radia z taka wadą wymowy brrrr... a do tv? Zasługa tatusia którego jeszcze zniosę jako całkiem nieszkodliwego i może nawet sympatycznego ale na synalka to radio w niedzielę wyłączam w świętej porze obiadowej i CD lub kaseta gra bo o ile jego muzyki da się jeszcze posłuchać to jego samego jush nie za bardzo... :D to ma być sjesta? bleee...

No, ja zakładam że Trójka i PR właśnie puszcza z płyt, a nie z empów (tak jak np. podobno RMFy, a do tego jeszcze wszytko, co poniżej 1.6kHz jest sumowane z obu kanałów - zgroza). Poza tym PR ma jakość emisji i realizacji profi i to słychać - chociaż nie mówię że wszyscy inni nie, przynajmniej nie słychać okrutnej kompresji i limitera tak jak to się często zdarza w stacjach komercyjnych. Gra to dobrym analogowym dźwiękiem - dlatego słucham.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.