Skocz do zawartości
IGNORED

tvp kydrynski kolo polnocy


pitdog

Rekomendowane odpowiedzi

Pan Kydryński junior ma dwie swoje cykliczne audycje w Trójce tzn: Sjesta w niedzielę 15-17

oraz w nocy ze środy na czwartek 0.00-2.00

Napisałem junior bo niektórzy mogą pamiętyać jeszcze Seniora Kydryńskiego i jego "Reię piosenki"

Jeżeli komuś odpowiadaja ten typ narracji to warto posłuchać , ja osobiście polecam.

Właśnie z powodu Sjesty zakupiłem swego czasu tuner FM KENWOODA KT-80B (analogowy)

a później SONY ST-S555ES ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wreszczie udalo mi sie obejzec ;-)

 

Ja tez glownie ze wzgledu na niego kupilem tuner Kenwooda... ;-) Lubie goscia i w wiekszosci muzyke ktora prezentuje, poza tym czuc ze mowi o tym z pasja....

 

A teraz co - mam zakupic nowy telewizor???? ;-)))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kydryński... zaraza jedna kto go wpuścił do radia z taka wadą wymowy brrrr... a do tv? Zasługa tatusia którego jeszcze zniosę jako całkiem nieszkodliwego i może nawet sympatycznego ale na synalka to radio w niedzielę wyłączam w świętej porze obiadowej i CD lub kaseta gra bo o ile jego muzyki da się jeszcze posłuchać to jego samego jush nie za bardzo... :D to ma być sjesta? bleee...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEEE, tam, jego glos jest bardzo OK, a nawet dodaje to jakiegos smaczku. Poza tym uwielbiam jego audycje dlatego ze jako jeden z nielicznych w radio puszcza muzyke z plyt, a nie z MP3, jak to robi reszta. Roznice ta uslyszalem dopiero po zakupie dobrego tunerka...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja zakładam że Trójka i PR właśnie puszcza z płyt, a nie z empów (tak jak np. podobno RMFy, a do tego jeszcze wszytko, co poniżej 1.6kHz jest sumowane z obu kanałów - zgroza). Poza tym PR ma jakość emisji i realizacji profi i to słychać - chociaż nie mówię że wszyscy inni nie, przynajmniej nie słychać okrutnej kompresji i limitera tak jak to się często zdarza w stacjach komercyjnych. Gra to dobrym analogowym dźwiękiem - dlatego słucham.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.