Skocz do zawartości
IGNORED

Sound Art Rock po roku - ilu z was ma...


Maro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Redaktorzy

Rocka ma wiele zalet i jeden kłopot. Kłopotem tym jest konkurencja ze strony wyższych modeli tej samej firmy. Sam go przecież słuchałem i podobał mi się, jak wiecie. Ale w domu używam czego? Ano Jazza. Wydaje mi się też, że grupa kupujących klocki z zakresu cenowego ok. 4000 jest dość konserwatywna, i chętniej wybierają oni wyrób znanej marki za te same pieniądze, nawet jeśli jakby nieco słabiej zagrał. Co do liczby właścicieli Baltlaba, to pracuje on na swoją pozycję znacznie dłużej, miał też więcej recenzji niż Rock. Poza tym, jako jedyny produkt firmy, funkcjonuje jako jednoznaczna okazja. Wezwanie jest typu: "oto świetny wzmacniacz skonstruowany tak, jak nie jest zrobiony produkt zachodni nawet dwa razy droższy". A nie ma pokusy, że jeśli zapłacę trzy razy tyle, dostanę dźwięk o podobnym charakterze, tylko jeszcze lepszy, plus ułatwienia użytkowe. A tak jest w przypadku Rocka. Ogólnie, uważam że Rock to coś dla indywidualistów, mógłby go mieć właściciel starego sportowego Jaguara. Ale to dotyczy całej oferty SoundArtu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->Maro

Jak widzisz niewielu jest posiadaczy tego moim zdaniem bardzo udanego wzmacniacza a że zawsze chcemy lepiej, często wyżej, to mój Rock mam nadzieję uprzyjemni komuś wolny czas.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Tak, pełne i dobre okablowanie to podstawa, bardzo często pomijana albo bagatelizowana. Z drugiej strony ciężko się dziwić kiedy niejednokrotnie każdy kabel z osobna potrafi koszować równorzędne pieniądze co pozostałe komponenty :-( Trafić bardzo dobre ale i w miarę tanie druty jest nisłychanie ciężko.

A tak na marginesie dzisiaj poczta przyniosła zachwalaną (też masz w tym udział :-) )sieciówkę Bartka, najnowszy model. Jestem ciekawy potyczki ze starszymi modelami V N2.1 i N2.2 oraz wogóle zachowania ikemi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam starsza sieciowke Bartka i jestem ciekaw czym w dzwieku rozni sie nowsza wersja. Czy warto ja kupic za 50zl wiecej. Napisz jak odsluchasz.

Pozdrawiam

Larson

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto. Jest dużo lepsza. Podchodzi pod poziom Veluma, ale trochę ma inny charakter. Na Linie też słychać różnice, chociaż mniejsze niż na innych cd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze zbaczam z glownego watku tego tematu ale czy moglbys napisac cos wiecej o innym charakterze. Gdy porownywalem mojego bartka wpietego do CD z NEELem 7esgold byl dyzo bardziej szczegolowy i przestrzenny ale rowniez jasniejszy z lekkimi tendencjami do osuszenia dzwieku. Zaznaczam, ze lekkimi. Ale NEEL generalnie nie mial z nim szans choc mial ladna barwe. Zastanawiam sie jak sie moga miec kable Bartka do NEELa 14 gold. Czy ktos robil takie testy? Nieznalazlem takich porownan na forum

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> borrrys

np. na Allegro, gdzie Bartek występuje jako zygibajt1 ->

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Profil "kupiłem nowiutkiego brzydala Ikemi, podłączyłem do Rocka i... sam już nie wiem co o tym myśleć."

No właśnie ja też kupiłem, ale używanego pięknisia Marantz'a 17 mk II KIM i podłączyłem go do Delty i wydaje misię. że gdybym zaczynał hajfajową przygodę raz jeszcze, kupił bym sobie najdroższy czyt. najlepszy odtwarzacz, na jaki mógł bym sobie pozwolić, a potem dopiero resztę. W chwili obecnej mój system przynosi mi masę radochy i raczej nieprędko zaczną znowu wymyślać. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->Maro

Widzę, że przeprosiłeś się z Deltą? :-))

Dla mnie Rock też nabrał nowego wymiaru stąd mój wpis o roli źródła w systemie.

Niestety to jeszcze nie to, czego oczekuję i będąc na etapie Rocka tego nie osiągnę. Zmiana wzmacniacza nieuchronna, mam już nawet wytypowanego następcę a czas pokaże czy nie dałem przysłowiowego 'ciała' :-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuz! Tuz! to znaczy za rogiem? :)

Pytanie bylo tak, jakby sie w razie czego na jakies wspolny odsluch umowic. Choc ja to z wrogiego obozu Baltlabowego jestem ;) Ale to juz jakby co na priva. Czekam na recenzje kabla Bartka po weekendzie.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Profil Zabrzmi to wprost banalnie, ale w poradach o przesuwaniu gratów tu i uwdzie w celu wydobycia maksimum ze swojego systemu coś jest. U mnie wystarczyło odsunąć kolumny of 20 cm od tylnej ściany, żeby pozbyć się tej irytującej odrobiny bułowatości, która spowolniała i sklejała dźwięk. A'propos dania ciała, jest jescze druga strona medalu - sukces na całaj linii, i to właśnie jest takie ekscytujące, nieprawdaż?...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...

Mam pytanie dotyczace odtwarzacza CD Rock, a nie wzmacniacza. Saound Art uzywa cos co sie nazywa MEDIATEC 1189. Coz to za przetwornik? Nie znam go i nie moge znalezc zadnych informacji na jego temat.

 

Ze strony Sound Art:

"Konstrukcja oparta o 24-bitowy przetwornik MEDIATECA"

"odtwarzacz CD ROCK, dedykowany do współpracy ze wzmacniaczem hybrydowym ROCK, oparty o wysokiej jakości produkcji firmy MEDIATEC."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

->Parsec

Nie ma już przetwornika Mediateca (nie był najlepszy) teraz jest bodajże Soniacz i to bardzo dobry. Słucham go już z 2 godzinki i powiem Wam, że jest o niebo lepiej niż poprzednio, gdy grał chociażby na AS2005. Tam jak dla mnie wykładał się na klasyce teraz już jest równo. Nowy jest też napęd.

A tak w temacie wątku... to znowu mam wzmacniacz Rock, już w komplecie z napędem o tej samej nazwie. Przesiadka z Jazza była bolesna jednak konieczna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papamek - Staram się ale sam wiesz, sił coraz mniej.

Hienka - Patefon będzie na 100%, noszę się z jego kupnem od dłuższego już czasu a Wilson postawił tylko kropkę nad i.

Andrea29 - Wydaje mi się, że chodzi tu o vietnamski Mediatec ale głowy nie dam urwać. Grunt, że tego już nie stosują.

 

A poza tym macie ten sam start na forum - 1095 dni :-))) Dziadki ;-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Profil, 15 Paź 2006, 20:35

 

>Jeśli dalej tak pójdzie, za chwilkę szanowne forum pozna moją przygodę ku przestrodze.

 

... czyżby jakieś problemy z zacną manufakurą sound art ? ... profil pisz !!! ... ja już swoje przygody opisałem :)

 

zdezi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.