Skocz do zawartości
IGNORED

Sound Art Rock po roku - ilu z was ma...


Maro

Rekomendowane odpowiedzi

Profil, 15 Paź 2006, 21:09

 

Tak, racja ale zdezi, Ty nie płaciłeś i nie czekałeś ponad połowę roku a to lekka różnica? :-)

 

... ale rozumiem że się doczekałeś :)

 

Z tą firemką to ja już nic nie chcę mieć wspólnego ... próbowałem od nich najpierw kupić standy, następnie stolik i zawsze były problemy !!!! A to brak kontaktu a to opryskliwy jegomość nie orientujący się w ofercie .... ot Polska rzeczywistość.

 

Jeśli tak ma wyglądać polskie audio to ja jestem przeciw !!!

 

zdezi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje jaki jest obecny stosunek posiadaczy batlaba do rocka?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> opteron

A spodziewasz sie wojny jak kibicow legii z tymi od wisly? ;-)

 

-> Profil

A nie za dobre masz kolumny, zeby je Rock´iem poganiac? Zreszta, sam piszesz, ze wzmak do zmiany, czyli pewnie podobnie jak ja uwazasz, ze zdecydowanie za dobre :-)

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->opteron

Myślę, że z matematycznego punktu widzenia, stosunek bedzie 1 do wielu. Rocka mam chyba tylko ja i to już niedługo. Szkoda, to naprawdę bardzo dobry wzmacniacz - taki mały Jazz, gra z mniejszym rozmachem. Piszę to całkowicie bezinteresownie, ponieważ nie jestem już entuzjastą SA.

 

->qb-1

Miałem wcześniej lepszy wzmak (Jazza) ale zamieniłem na wzmacniacz i cd Rock z kilku różnych powodów. Myślałem też, że to dobry dil dla obu stron i gdyby nie 'jakość ' zamiany a zwłaszcza podejście do mojej osoby Pana .... pewnie tak by było. Decyzje podjete.

Powstała więc silna :-) potrzeba odbudowy systemu i to jak najbardziej docelowego, stąd przyplątały się Gamuty, tymczasowe Cd w drodze a wzmacniacza będę szukał od nowa, albo będzie to ponownie Jazz (choć bardzo w to wątpię).

 

 

Pozdrawiam,

Profil

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam że niedawno nosiłem się z zamiarem zmiany wzmacniacza na coś z większym tzw "kopem" ale tylko i wyłącznie w dole. Nawet mój baltlab był w ogłoszeniach jakiś czas, gdy kontaktowali się ze mną potencjalni nabywcy ja międzyczasie słuchałem tego i owego. No i bardzo szybko mi przeszło.

Są dwie możliwości, albo mam taki gust jaki mam, ale po prostu baltlab wpasował się w mój skromny systemik "na ciasno"

Teraz siedzę i się zastanawiam czy grzebnąć w nim aby nieco bas poprawić (jest kontrolowany aż do przesady, czyli tak jak lubię, ale nieco wypełnienia brakuje) czy zacząć skreślać totka :-)

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>opteron

Słuchaj opteron, a może po prostu sieciówkę sobie fundnij. Z moją Deltą też juz chciałem się rozstać, ogłoszenie było itd. znasz ten blues... U mnie problem stanowiły pewnwe braki kontorli basu i dynamiki, więc dołożyłem AS Moc III i serio dziekuję wszystkim, którzy Delty ode mnie nie kupili. Wiem, niektórzy traktują sieciówki jak skrajne wtajemniczenie w voodoo, ale jako słysząca osoba pewnie sam stwierdzisz, że jest w tym sieciowym 'hokus-pokus' mało jest 'hokus-pokus', a za to duży, pozytywny wpływ na dźwięk. Pwnie trzeba ci jakiejś sieciówki z 'misiem' i warto poczytać tesy kabli w HiFi i M, z którego to periodyku posiłkowałem sie wskazówkami, co i jak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słuchał ktoś może modelu Country? Jak się ma do Rocka? I do krajowej i zagranicznej konkurencji w zblizonej cenie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profil, 16 Paź 2006, 17:02

 

>->qb-1

>Miałem wcześniej lepszy wzmak (Jazza) ale zamieniłem na wzmacniacz i cd Rock z kilku różnych

>powodów. Myślałem też, że to dobry dil dla obu stron i gdyby nie 'jakość ' zamiany a zwłaszcza

>podejście do mojej osoby Pana .... pewnie tak by było. Decyzje podjete.

>Powstała więc silna :-) potrzeba odbudowy systemu i to jak najbardziej docelowego, stąd przyplątały

>się Gamuty, tymczasowe Cd w drodze a wzmacniacza będę szukał od nowa, albo będzie to ponownie Jazz

>(choć bardzo w to wątpię).

 

Kolumny GamuTa - na prawde dobra rzecz. Juzwa uzywa Jazz'a i z tego co pamietam jest bardzo zadowolony. Czeka Cie teraz calkiem mily proces przynoszenia koncowek i preampow do domu i probowania. Zaloze sie, ze skonczy sie na dobrej lampowej koncowce, w stylu VTL czy Audio Research :-)

 

A wracajac do tematu, SA narazil sie wielu osobom swoim client service, a szkoda, bo abstrahujac od obrzydliwego wzornictwa, podobno urzadzenia graja dobrze :-(

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qb_1, 17 Paź 2006, 09:08

 

>A wracajac do tematu, SA narazil sie wielu osobom swoim client service, a szkoda, bo abstrahujac od

>obrzydliwego wzornictwa, podobno urzadzenia graja dobrze :-(

>

>Pozdr.

 

No nawet redaktorskie wysiłki nie pomogły;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aTom, 17 Paź 2006, 00:39

 

>A słuchał ktoś może modelu Country? Jak się ma do Rocka? I do krajowej i zagranicznej konkurencji w

>zblizonej cenie?

 

 

Ladne to nie jest. Nawet mi sie od razu nasunelo, skad nazwa modelu 'country' - pewnie w tych silosach jest.. no wiecie, sprzataja przeciez... ;-)

 

pzdrw

 

soso

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maro, muszę przyznać że pomimo wielu prób, nigdy nie udało mi się stwierdzić że kabel sieciowy u mnie coś zmienia. Jedynie w pewnym odtwarzaczu rotela pewna zmiana zachodziła gdy obracałem wtyczkę w kontakcie. Jednak żaden inny player tak się wcześniej ani później nie zachowywał, żadnego wzmacniacza ani innego urządzenia w domu nie miałem które w jakikolwiek sposób by reagowało na takie rzeczy. Nie muszę chyba dodawać że raczej nie miałem okazji słuchać jakiejś "uznanej" sieciówki którą udało by mi się w jakikolwiek sposób rozpoznać.

 

Ale jeśli nie byłby to problem i nie bałbyś się, to miałbym do Ciebie prośbę. Czy mógłbyś udostępnić mi powiedzmy na 2-3 dni takiej sieciówki, która u Ciebie faktycznie coś zmieniła? Oczywiście mogę jakiś zastaw zrobić na Twoim koncie jeśli potrzeba. Co Ty na to? :-)

Dwa dni słuchania i oddaje spowrotem :-)

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> soso

Nooo, piękny to ten Country nie jest. Nazwa tez niezbyt udana (nawet jak pozostaniemy tylko w kręgu skojarzeń muzycznych, a moze zwłaszcza wtedy ;-) Niemniej jednak uwazam, ze na tle pozostalych klockow SA ten jeszcze nie wygląda tak strasznie. Przynajmniej nie przypomina kserokopiarki. ;-)

No dobra, ale ja pytałem jak gra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qb_1, 17 Paź 2006, 09:08

 

Wzornictwo nie pozostawia obojętnym :) Łatwo wyłowić klocki S. A. z tłumu innych.

Bo liczy się dźwięk :) /Mnie też podobało się jak grały Jazz i Rock./

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opteron, 17 Paź 2006, 18:53

 

Albo może intensywnie duma nad rozwiązaniem ? Zawsze możesz zadzwonić i zapytać jak się ma... ;) Dowiesz się czy żyje, miło zagadaj, a potem atakuj z tematem :)

 

W ub. roku był na AS, może i w tym będzie. To już niedługo :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.