Jump to content
IGNORED

Audio Show 2005

Fr@ntz

Recommended Posts

• Redaktorzy

Hi

Skoro już ogłoszono termin i lokalizację tegorocznego AS - 12-13 listopada w Bristolu i Sobieskim to może powoli zaczniemy uzganiać szczeguły spotkania Lukarowców?

MSZ warto zachować zeszłoroczny plan gry, czyli spotkanie w sobotę rano koło szatni, wspólna fotka a potem każdy w swoją stronę, ew. w małych grupach. Wypadów w plener (piwo)w godzinach popołudniowych również nie wykluczam ;-))

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Tu nie ma co uzgadniać, tylko trzeba kontynuować tradycję: spotkanie w sobotnie południe przy szatni w Sobieskim, tradycyjna fota pod obrazem z królem, opatrzenie rannych, wieczorem jakiś browar (gdzie, to się zobaczy). A w niedzielę poprawka dla chętnych, czas i miejsce to samo. Nie słyszę sprzeciwów, proszę zaprotokołować ;)

• Redaktorzy

No to wygląda na to, że spotkanie będzie bardzo kameralne. Ciekawe ilu z nas pojawi się w lukarowych koszulkach (na nową edycję nie ma co liczyć więc pozostje wcisnąć się ( z trudem) w zeszłoroczną edycję).

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Ja byłem w ubiegłym roku ale na wspólnej fotce mnie nie ma , bo wtedy jeszcze funkcjonowałem jako bierny (czytający , nie zarejestrowany) uczestnik forum.Gdy tak na Was patrzyłem , jak pozujecie do fotki , to mnie zazdrość wzięła i zaraz po powrocie się zarejestrowałem;)

W tym roku myślę , że też pojadę , choć jest to dla mnie nie lada wyprawa - mieszkam w okolicach Zgorzelca.

Bardzo chętnie się wybiorę. Jednak nikogo z forum nie znam osobiście, więc nie wiem czy znajdę... Poza tym nie znam Pałacyki i nie mam pojęcia gdzie szatnie i takie tam... W ogóle byłby to mój pierwszy audio Show :) Bardzo proszę zatem o bardzo konkretne miejsce, czas i znaki rozpoznawcze.

"Konkretne miejsce" to okolice szatni na parterze Sobieskiego. Od wejścia w lewo i do końca, przy stoiskach kolorowych gazetek dla dużych chłopców (bądź kawałek za nimi). Znajdziemy się wszyscy bez trudu, najwyżej z kogoś w forumowej koszulce zrobi się totem informacyjny... ;)

Czas: południe, dzień: oba, ze szczególnym wskazaniem na sobotę.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.