Skocz do zawartości
IGNORED

Amplituner do 1000zł


Amun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chce kupić amplituner do kina domowego w cenie do 1000zł tylko jaki?

Jako dvd bedzie podłaczony panasonic S-295 lub S-49 .

Jakie do tego głośniki ( też jak najtańsze) - niestety nie mam w tym rozeznania. Może zaproponujecie jakieś zestawy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie nie masz za dużego wyboru, ale jak kupisz YAMAHA RX-V 457 za 1050 zł to powinieneś być zadowolony, ewentualnie PIONEER VSX-515 za 999 zł, no i chyba najlepsza propozycja DENON AVR-1706 za 1070 zł (wszystkie ceny z allegro)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panasonic SA-HE75 - ok. 1099pln

 

Jak duzy masz pokoj? Mozesz do tego dokupic rowniez zestaw Panasonica SB-TP20 (ok. 1000pln).

Polecam bo sam mam i jest to wyprobowane. Niestety kupilem cyfrowy amplituner, ktory nie ma sily wyciagnac maksimum dzwieku z kina domowego. SA-HE75 powinien to zrobic bez problemu.

 

Sproboj poszukac jakiegos zestawu kolumn KODA - nie wiem jaki masz budzet na glosniki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz gdzies bliko do EuroRTVAgd to przejdz sie i sprawdz czy nie wyprzedaja SA-HE100 - sa to nowsze modele niz SA-HE75. I w tej chwili w cenie ok 1K PLN.

 

Jedyna wada to taka, ze to prawdopodobnie egzemplarze wystawowe...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedzi.

 

Co do pokoju to mam 4 na 6 metrów. Kase na głośniki cięzko określić. Wszystko zależy od Żony :-)

Raczej nie stać mnie na drogi sprzęt. Z tego co piszecie to amplituner Panasonica nie jest taki zły.

 

Zna ktoś jakieś tani sklep ze sprzętem w Krakowie bo Media i Euro chyba do tanich nie należa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko po co polecacie koledze amplituner Panasonica? Tylko dlatego, że mieści się w zakresie cenowym? Panasonic robi dobre produkty, ale amplitunery akurat do nich nie należą...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jakis ustalony szyk odpowiedzi na forum? ;-)

 

Polecam na zasadzie "bo jak dla mnie to Panasonic jest niezly". Jestem uzytkownikiem i fanem marki. Wiem, ze sa inne i lepsze. Ale polecam.

 

Kolega ma maly pokoj jak widzisz...

 

Teraz kolega powinien poszukac testow i opinii Panasonica, Yamahy i Denona.

 

A nastepnie zrobic odsluch w sklepie i dopiero wybrac. Nieprawdaz? A noz widelec mu sie spodoba ten Panasonic?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że powinien polegać na swoich wrażeniach. Ale nie ulega wątpliwości, że o ile odtwarzacze DVD Panasonica cieszą się zasłużenie dobrze opinią, o tyle amplitunery już nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie Psze Pana z Pana zdaniem i ciesze sie, ze zgadzamy sie co do odsluchu. Ale niech sam to nasz kolega oceni i niech ma mozliwosc ocenic pelen zakres.

 

Ja tam np. lubie miec komplecik roznych komponentow zrobiony przez jedna firme :) Takie zboczenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym sie przejmowal to bym sie leczyl - a ja sie tu zarazam codziennie :)

 

Ostatnio u kolegi montowalismy kino domowe oparte na Denonie. Jak znajde dane amplitunera to podam na forum. Caly zestaw (ampl + dvd) kupiony okazyjnie za 1200pln :) Amplituner 6.1 (m.in. DTS-ES, NEO, itp.)

 

To bylo by warte uwagi. Obawiam sie jednak, ze przy tak malej kubaturze pokoju to bedzie za "mocny" sprzet.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem wywoływać kłótni :-)

 

Macie racje poszukam po euro i media tych sprzetów odsłucham i zdecyduje. Ale faktycznie coś w tym jest żeby wszystko mieć tej samej firmy.

a jaki taniiii zestaw kolumn polecicie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie klotnia - wymieniamy poglady - krew sie nie leje :)

 

Ile to jest tanio? Jaki budzet? Wydaje mi sie, ze przy takiej malej powierzchni nie bedziesz chcial czegos duzego - bo zabierzesz sobie dodatkowa powierzchnie. Masz juz jakis pomysl na ustawienie / podwieszenie?

 

Moj pokoj ma 20m. Ten zestaw co ja mam (Panasonic SB-TP20) ma male kolumienki, jedynie subwoofer ma duze gabaryty. Niestety jest to wynik kompromisu z zona (mialo byc "male i srebrne" - zamiast duze i drewniane, grhhh!!!). Kolumny mozna podwiesic albo wkomponowac w zabudowe pokoju. Niestety - kosztuje 1000pln

 

Popatrz co oferuje KODA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem 4 na 6 m to pokój 24 m2 kwadratowe. - dla mnie to salon (chociaż jak sie zastanowić to bedzie to chyba wiecej - zmierze jak wróce do domu).

 

Głosniki to max 1200 zł tak myśle ale "życie" może to zweryfikować jak u ciebie worst.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zle przeczytalem myslem ze 4-6 m kwadratowych :)

Sorry. Mamy porownywalne pokoje.

 

 

Zobacz najpierw KODA potem ELTAX. Jak cos wymysle to dam znac. I na te Panasoniki popatrz...

 

ps.: no ZONA tez ZYCIE :) ale rownie dobrze weryfikuje...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o kolumny, jako ze tez szukalem ostatnio w tej klasie cenowej- moge polecic (przynajmniej w tym budzecie mi sie spodobaly) 2 zestawy.

Wharfedale Crystal cr40, cr10, center, cena okolo 1300zl

Rubicony Rp-16 (5.0) proponowali mi je w salonie jako dodatek do zestawu (KD) w cenie 1100, co jak sie pozniej dowiedzialem byla calkiem, calkiem atrakcyjna propozycja :)

Przesluchalem tez inne ciekawostki (minn eltaxy summit, discovery, wharfedale diamondy 8.4- te wafle juz troszke drozsze ale chyba warto) i w tym budzecie pozostaly mi wlasnie powyzsze propozycje. Oczywiscie musisz sie wybrac do sklepow i posluchac samemu :) Ja dozbieralem do diamondow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.