Skocz do zawartości
IGNORED

Kopułki - uspokojcie sie !!! :)


cwirek2432

Rekomendowane odpowiedzi

Witam....posiadam NAD 352 i 521Bee oraz Dynaudio 52. Wydaje mi sie ze troche to gra za ostro. Jak dla mnie jest za duzo wysokich tonow, natomiast za malo srednicy. Czy moglibyscie mi doradzic jaki interkonekt bylby majlepszym rozwiazaniem?(obecnie audioquest copperhead, a zworki Klotz La Grande) Kable glosnikowe rowniez mile widziane. Myslalem moze o QED. Slucham glownie Soul, RnB HipHop, czasami tez lakiego Housika. Czeklam :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasciwie najlatwiej byloby zmienic NAD'a. Jesli efekt jest nie do wytrzymania, to z innymi kablami moze mniej meczyc, calkowicie go nie zlikwidujesz...

 

Reson wart sprobowania i niedrogi. Mozna tez sprobowac jakies tansze MIT ale nie wiem czy jest sens.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda pokój ? Jak goły jak dupa noworodka to trzeba dowieźć dywanów, kilimów, grubych zasłon, komplet wypoczynkowy z materiału i wtedy słuchać :) Wątpię, ze to wina kabli, chyba że ten NAD coś nie pasuje Dynaudio, a ściślej nie potrafi ich wysterować - tak było z moim Technicsem SU A 1000/C1000 i Paradigmami Studio - tylko wysokie tony w zsadzie bez środka i basu....Dynki nie są łatwe do napędzenia.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Zyzio trafił tutaj w sedno sprawy. Dynki 42 są ciężkie do wysterowania, zapewne NAD nie potrafi ich uciągnąć. Ostrość nie jest cechą wrodzoną tych głośników. Kable nic tutaj nie pomogą Proponuję posłuchać tych kolumn z innym wzmacniaczem, wydajnym prądowo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzio akurat pokoik mam dobrze wyylumiony wiec z tym nie ma problemu.

 

Ten dzwiek nie jest az taki zly, poprostu nie bylo mnie w domu 2 miesiace i jak przyjechalem i wlaczylem, to mozna zauwazyc ze rownowaga tonalna jest troszq zaburzona ale w zaden sposob nie wywoluje to we mnie agreji :D. Glosnikowy kabel to XLO ER 14. Zauwazylem tez ze to po czesci jej wina plyt. Bo wlasnie w 'tanich' skladankach dzwiek jest nie liniowy, natomiast w albumach dzwiek jest taki jak powinien byc. Dziwne...ale prawdziwe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.