Jump to content
IGNORED

magazynek na 6 cd pioneer

wilboo

Recommended Posts

Wchodzisz na Allegro znajdujesz sprzęt car audio Pioneer produkował i mam nadzieję, że nadal jeszcze produkuje dwa typy magazynków 6 i 12 płytowy 6 płytowy jest typem wspólnym dla stacjonarnych i samochodowych 12 płytowy występuje w zmieniarkach samochodowych . Zajob chciałem wam powiedzieć w pełni się opłaca PD-DM802 12 - Disc Multi-Play ma dwie kieszenie jedna nad drugą możliwość programowania

czyta wszystko orginały , piraty kopie wypalane do jednokrotnego i wielokrotnego użytku kupiona była bardzo bo

miała ułamany ząb zmieniacza płyt ząb został przełożony z kupionego wcześniej padalca a teraz sobie pomnóż czas odtwarzania jednej płyty x 12 i padnij.

Jak znajdę namiar na magazynek umieszczę go w Znaleziskach na eBay i Allegro

P.Sulima

• 3 years later...

WITAM :)

Nie bede zakładał nowego wątku bo to nie ma sensu. Więc pisze tutaj wydaje mi sie ze bedzie na temat.

Poszukuje magazynku do zmienarki samochodowej z Hondy . Zmieniarka jest to Pioneer CDX-M6016ZH .

z tego co wyczytalem to bedzie moze pasowac inny magazynek od innego modelu Pioneer-a byle by byl na 6 płyt tylko czy to jest prawda??? Bo jak sie poźniej okazalo po zakupie auta ze zmieniarka jest bez magazynku a wlascielka gdzies zapodziala :(

Prosze o jakieś rady z góry dziekuje i pozdrawiam Wojtek

Analogowa Grupa Wywrotowa. Wojtek.

wklejam foto tej wersji lewo-stronnej Pioneer JD-612V tylko nie wiem czt taka bedzie dobra.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Analogowa Grupa Wywrotowa. Wojtek.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.