Jump to content
Elberoth

Najpiękniejsze pokoje odsłuchowe

Recommended Posts

Długa i smutna historia. Pewien nieobecny już tu forumowicz, niby kolega Starego, wykorzystując niewiedzę rodziny, wykupił cześć po zaniżonych cenach, po czym sprzedawał znacznie drożej. Taki smutny finał tej pasji. Biedny Stary musiał się w grobie przewracać. 
Wybacz Sly ale dlaczego nie powiesz głośno kto to taki?
Sk...two trzeba tępić.
Nie rozumiem takiego podejścia. Za plecami gadać... Dlaczego głośno o tym nie mówić? A może nie ma na to dowodów? Ja oczywiście wiem o kogo chodzi tylko się ciągle zastanawiam czy to nie plotka? Gdybym wiedział o tym na 100 procent to wiedziało by już całe forum.
Jeśli nie będziemy reagować to sk..yny będą rosnąć jak gruszki na sośnie.

To są informacje od osób, które były blisko kręgu rodziny. Mnie przy tym nie było, dlatego nie pisze o kogo chodzi.

• Like 1

xavian
To są informacje od osób, które były blisko kręgu rodziny. Mnie przy tym nie było, dlatego nie pisze o kogo chodzi.
W takim razie rozumiem. Na dzień dzisiejszy musi wystarczyć, że zainteresowani wiedzą o kogo chodzi.

3 godziny temu, sly30 napisał:

cała ta sytuacja jest opisana na forum , w okresie kiedy miała miejsce

• Like 1

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Smutne to wszystko byloby ......jakby SA  zostawil po sobie tylko materialne rzeczy ot co    .Widze ze dla was pieniadze to chochoo.....tylko kasa .....zupelnie jak panienki galerianki pisujecie i plotkujecie.

• Like 3

Never Underestimate An Old Man Who Listens To Led-Zeppelin .......

coraz  trudniej coś odszukać , nie podejmuje się z ta wyszukiwarką

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

W dniu 24.01.2020 o 17:18, kiza napisał:

To są magiczne "puchy", nikt nie wie co się w nich kryje 😌

Kurczak.

• Haha 1

Muszę przewietrzyć mój system, sprzedam: przetwornik Audio Note DAC4 i Weiss Engineering DAC2/Minerva pod marką WLM Gamma Reference DAC; legendarne, lampowe phono stage EAR 834p (MM/MC, kondensatory Mundorf, step-up Partridge), duzo kabli Transparent i MIT.

images.jpg

indeks.jpg

wdo.jpg

Yamaha A-S 2000 / Yamaha CD-S 2000 / Naim Ovator S-400 / Sony DVP-NS92V / TransparentAudio  / Mit / AudioQuest / SonusOliva / Qed ...And Justice For All . Pozdrawiam .   🎶

Zwróciliście uwagę, że w większości tych pomieszczeń jest tylko jedno miejsce do słuchania muzyki? Troch to takie smutnawe. 

Dlaczego? Nie moge sobie wyobrazic, by moja zona przysiadla sie do mnie i sluchala razem ze mna Rammstein albo Marilyn Manson🙂

A juz na pewno nie, gdy siegne do pokretla glosnosci

• Haha 2

Widać każdy w domu ma swoje gałki, guziczki i ulubione firmy. Facet lubi Luxmana, Accuphase, McIntosha, czy Magico, a kobita woli Tefala, Siemensa, Miele czy Smega. 

• Haha 1

To........to znaczki pocztowe te niby zdjecia....?????

images.jpg

indeks.jpg

lkjh.jpg

poiu.jpg

• Like 1

Yamaha A-S 2000 / Yamaha CD-S 2000 / Naim Ovator S-400 / Sony DVP-NS92V / TransparentAudio  / Mit / AudioQuest / SonusOliva / Qed ...And Justice For All . Pozdrawiam .   🎶

Ponownie znaczki pocztowe ......po co ten daremny trud????

15.thumb.jpg.107735462468ad99a9a312de6aacedcb.jpg

Jak nie mozesz takich rozmiarow dawac to daj sobie spokoj....

• Like 2

W dniu 4.02.2020 o 12:48, Moontan napisał:

15.thumb.jpg.107735462468ad99a9a312de6aacedcb.jpg

Fajnie, tylko ... troche pod dywan ustawione. Prawa kolumna gra " prosto na sprzęt" i mnóstwo dźwieku się od niego odbija.

Dlaczego? Bo włąściciel nie mógł przesunąć kolumny ciut w lewo do środka bo by mu wlazła na dywan.

Rozwiązanie: proste, zmienić dywan.

Muszę przewietrzyć mój system, sprzedam: przetwornik Audio Note DAC4 i Weiss Engineering DAC2/Minerva pod marką WLM Gamma Reference DAC; legendarne, lampowe phono stage EAR 834p (MM/MC, kondensatory Mundorf, step-up Partridge), duzo kabli Transparent i MIT.

To postawie regaliki za glosnikami, a nie przed

Ale to by bylo zbyt proste i zbyt rozsadne

Najwazniejsze ze kabelki glosnikowe na „podstawkach“

W większości tych zdjęć brakuje mi najważniejszej części "wystroju"  - płyt.

(fani i pliko-słuchacze  - peace! to moje prywatne zdanie)

• Like 1

To tylko przykład co do rozmiaru zdjęć .   A to jest fotka z recenzji tych kolumn w 6moons .. 

W dniu 28.01.2020 o 15:45, xajas napisał:

Nie moge sobie wyobrazic, by moja zona przysiadla sie do mnie i sluchala razem ze mna Rammstein albo Marilyn Manson🙂

A to wszystko jasne, dlaczego nie rozróżniasz kabelków, Rammstein?

😁😁😁

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

W dniu 28.01.2020 o 16:48, sly30 napisał:

Widać każdy w domu ma swoje gałki, guziczki i ulubione firmy. Facet lubi Luxmana, Accuphase, McIntosha, czy Magico, a kobita woli Tefala, Siemensa, Miele czy Smega. 

Siemano Slyjer! Kopę lat. A Ty się przypadkiem nie obraziłeś z całą świtą na to forum? Jak tam nasze czy tam wasze audio? Zakładamy salooon jakiś? :) :) :)

W dniu 14.02.2020 o 15:40, SVART napisał:

Siemano Slyjer! Kopę lat. A Ty się przypadkiem nie obraziłeś z całą świtą na to forum? Jak tam nasze czy tam wasze audio? Zakładamy salooon jakiś? 🙂 🙂 🙂

Co z Twoją świtą się na AVS stało, bite trzy dni byłem wszędzie szukałem nawet w Turecko Ukraińskim barze i nic😁

Słabo szukałeś. Chowaliśmy się przed tobą, tyś przecież pierwszy do bicia, zresztą już wspominasz sam o jakichś „bitych” godzinach . Nawet tym nie darujesz.

...dlaczego żadne urządzenie nie leży na klęczniku? skandal!

Pozdrowienia serdeczne

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Like 1

...dlaczego żadne urządzenie nie leży na klęczniku? skandal!

Osobiście znam jednego producenta sprzętu audio (nie będę palcem wskazywał) , który również robi i sprzedaje dość drogie kable - reklamowane jako Hiend. Jednak, gdy dość niespodziewanie zawitałem u niego to w jego systemie same markowe, topowe kable były wpięte :)
Trzeba jakoś zarobić na swój system :)

56 minut temu, SVART napisał:

Słabo szukałeś. Chowaliśmy się przed tobą, tyś przecież pierwszy do bicia, zresztą już wspominasz sam o jakichś „bitych” godzinach emoji3.png. Nawet tym nie darujesz. emoji3.png

...dlaczego żadne urządzenie nie leży na klęczniku? emoji3.png skandal!

Pozdrowienia serdeczne

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kurde rozsiewacie famę a później taki artuku znika w ścianie i udaje że go nie widać. No jak bym zaczął rozmawiać z lamperią to wiesz za kogo by mnie na AVS uznano😂 rzeczoną lamperię minąłem i poszedłem za tym dalej. Cóż począć każdy z za klawiatury i jako admin silny jest a później dzięki temu opanowuje sztukę znikania w ściany pomieszczenia🙃 

Kurde w tym roku do AVS podszedłem lajtowo, nic nie dźwigałem poza płytami i pendrakiem; chciałem tylko zobaczyć czy warto na coś później w drugim obiegu zapolować ale poza Streamerem plików za 5000€ okablowanym po zęby Tarą nie było jakiegoś takiego parcia. Łukasza Fikusa DAC-e kusiły pięknym dźwiękiem ale zmrażała mnie jak najlepsze cryo a raczej karbonit Hana Solo cena.

Pozdrawiam również!

39 minut temu, piorasz napisał:

Osobiście znam jednego producenta sprzętu audio (nie będę palcem wskazywał) , który również robi i sprzedaje dość drogie kable - reklamowane jako Hiend. Jednak, gdy dość niespodziewanie zawitałem u niego to w jego systemie same markowe, topowe kable były wpięte 🙂
Trzeba jakoś zarobić na swój system 🙂

Odetchnąłem z ulgą też przy kolumnach mam Tarę ale od tygodnia cieszę się jak szczeniak mając do nich wpiętą swoją konstrukcję i tak tylko przepijam a radość rośnie i....rośnie😎

Odetchnąłem z ulgą też przy kolumnach mam Tarę ale od tygodnia cieszę się jak szczeniak mając do nich wpiętą swoją konstrukcję i tak tylko przepijam a radość rośnie i....rośnie

Kłamczuszek :)

Daj fotki tej Twojej konstrukcji w przekroju. Są firmy, które się tego nie wstydzą. A ty?

Zdjęcie malucha też chcesz zobaczyć ?

Firmy które się nie wstydzą pokazują to co nie jest istotne dla działania produktu i dlatego małym żółtym łapkom na razie np. Ślicznie wyglądające Siltechy G7 nie wychodzą.

No puknij się czymś twardym w rozum, proponujesz mi wylanie dziecka z kąpielą...

P.s. te Twojej roboty już fajne dumpery na lampy idzie poprawić i lepiej zagrają, może na tym się skup?

Edited by ASURA

No i na koniec celem wyjaśnienia proszę sobie przeczytać przynajmniej pierwsze zdanie ostatniego postu: