Jump to content
IGNORED

Najpiękniejsze pokoje odsłuchowe

Recommended Posts

4 godziny temu, sly30 napisał:

A ty rozumiesz tytuł wątku? Rozumiesz określenie „pokój odsłuchowy”? Twoim zdaniem to każdy pokój, który ma byle co do grania, wciśnięte byle gdzie?

A co ma począć bezdomny audiofil, o ktorym ostatnio probowałeś dyskutować ???

? 

Ja wiem ... mobilny system sluchawkowy, hiendowy oczywiscie.

Muszę przewietrzyć mój system, sprzedam - przetworniki DAC: dCS Debussy, Audio Note DAC4, Weiss Engineering DAC2/Minerva pod marką WLM Gamma Reference DAC; dużo kabli Transparent i MIT (RCA, XLR, głośnikowe).

dostrzegam różne interpretacje tego wątku. A gdyby tak zrobić z kobietami?

Najpiękniejsza Baba ?

czy;

Najlepsza Baba?

Dla mnie podobieństwo tylko pozorne, ale ostatecznie nie to samo, bo w tym pierwszym, akcent postawiony na urodę, a w drugim, na chemicznych właściwościach współgrania z Naczelnym.  

Owszem, może iść to w parze, ale przyznacie, że nie jest to częsty przypadek.

Co by nie było, w naszym, forumowym przypadku, Baba jest przypadkiem absolutnie wyjątkowym i łączy obie cechy ;-)))

• Haha 2

Altec/Gpa 604 8HIII/Shindo Richerbourg6L6G monoamp/Mbl 1621A,1611F, 6010D  

3 godziny temu, piano napisał:

Co by nie było, w naszym, forumowym przypadku, Baba jest przypadkiem absolutnie wyjątkowym i łączy obie cechy ;-)))

Zakochałeś się w swoim oprawcy. Wystarczyło, że raz obśmiał Twoje kolumny i tyle uwagi mu poświęcasz. Człowiek jednak w małym stopniu kontroluje narodziny i przebieg uczuć ? 

• Haha 2
13 godzin temu, babatular napisał:

I wreszcie po czwarte - skąd wiesz kto i co może mieć i na co sobie może pozwolić.

No właśnie nie wiem @babatular wrzuć zdjęcie systemu i wrzuć zarys jak ci to gra na yt i czy w ogóle gra

Skończ z mędrkowaniem i znafstwem pokaż referencję u  Ciebie która łoi to całe dziadostwo które ciągle wytykasz

1 minutę temu, Roxi napisał:

Wystarczyło, że raz obśmiał Twoje kolumny i tyle uwagi mu poświęcasz.

naprawdę sądzisz, że właśnie to jest powodem??? 

przemyśl to, bo za stary jestem na takie numery. ?

No właśnie nie wiem[mention=13910]babatular[/mention] wrzuć zdjęcie systemu i wrzuć zarys jak ci to gra na yt i czy w ogóle gra

Skończ z mędrkowaniem i znafstwem pokaż referencję u  Ciebie która łoi to całe dziadostwo które ciągle wytykasz

Ja tam nie jestem wielkim fanem Baby, ale powyzsze komentarze sa troche bez sensu

Moge miec wiele pojecia, ale dziadowski system
Moge tez miec zero pojecia, ale super system.
Posiadany system nie jest zadnym dowodem na to, czy sie ma sie na ten temat pojecie.

To samo dotyczy tego, czy i na co kogos stac. Moze kogogos na wiele stac, ale swiadomie wybiera „prosty“ system, ktory spelnia zredukowane wymagania.
Wartosc posiadanego systemu nie ma zadnego zwiazku z pojeciem na ten temat (ale troche z doswiadczeniem)

Nie musze jezdzic Ferrari by wiedziec, czym sie rozni silnik centralny od przedniego napedu.

A odsluchiwanie i ocenianie jakosci systemu przez YT to zupelny bezsens. Przez YT mozesz ladnie vizualnie zaprezentowac zestawienie systemu/pomieszczenia, ale to zadna podstawa do oceniania jakosci reprodukcji
  • Like 1

aż muszę to napisać;

niesamowite i zarazem zaskakujące jest dla mnie, ze niektórzy ludzie w tym wieku i dorobku potrafią zniżyć się do takiego levelu w pojmowaniu przyczyn. 

Oprawca? Sprzęt? kolumny? 

Naprawdę ktoś sądzi, że obśmianie mojego systemu zaboli mnie w jakimkolwiek stopniu???!!!

Naprawdę nie znacie większych życiowych problemów???!!!

Jakbyś mi żonę obraził, to rozumiem, ale klocki???

Niesamowite!

• Like 1
  • Haha 1

1 minutę temu, piano napisał:

aż muszę to napisać;

niesamowite i zarazem zaskakujące jest dla mnie, ze niektórzy ludzie w tym wieku i dorobku potrafią zniżyć się do takiego levelu w pojmowaniu przyczyn. 

Naprawdę ktoś sądzi, że obśmianie mojego systemu zaboli mnie w jakimkolwiek stopniu???!!!

Niesamowite!

Macieju to co inni powiedzą o moim systemie  mam dokładnie tam- ludzie mają pierdolca ot co aż dziw że się do tej pory wszyscy nie pozabijali

Właśnie sobie leci Polifemo z Cecylką i jestem happy

Zaraz się znajdą ci co Cecylki nie lubią LOL

14 minut temu, xajas napisał:

Ja tam nie jestem wielkim fanem Baby, ale powyzsze komentarze sa troche bez sensu

Moge miec wiele pojecia, ale dziadowski system
Moge tez miec zero pojecia, ale super system.
Posiadany system nie jest zadnym dowodem na to, czy sie ma sie na ten temat pojecie.

To samo dotyczy tego, czy i na co kogos stac. Moze kogogos na wiele stac, ale swiadomie wybiera „prosty“ system, ktory spelnia zredukowane wymagania.
Wartosc posiadanego systemu nie ma zadnego zwiazku z pojeciem na ten temat (ale troche z doswiadczeniem)

Nie musze jezdzic Ferrari by wiedziec, czym sie rozni silnik centralny od przedniego napedu.

A odsluchiwanie i ocenianie jakosci systemu przez YT to zupelny bezsens. Przez YT mozesz ladnie vizualnie zaprezentowac zestawienie systemu/pomieszczenia, ale to zadna podstawa do oceniania jakosci reprodukcji

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tak w ogóle to o co Chodzi bo równie dobrze można nie być Nilem A żeby wiedzieć jak jest na księżycu Twoim zdaniem

To tak jak by mi Baba tłumaczył jak to jest skakać na spadochronie a ja już trochę skoków mam a on cholera wie czy nawet na płycie lotniska w aeroklubie stał

Hidden Content

• Like 1
Godzinę temu, piano napisał:

aż muszę to napisać;

Niesamowite!

Kolego, więcej luzu. Mam wrażenie, że jakoś zbyt intencjonalnie podchodzą niektóre osoby do poczucia humoru w zależności czy sprawa dotyczy jego osobiście czy kogoś innego ?

Znasz ten kawał. Jak przychodzi osoba majętna do lekarza, to diagnozą jest depresja. Jak robotnik, to zazwyczaj uznaje się, że go łeb napierdala ? 

• Haha 2
8 minut temu, Roxi napisał:

Kolego, więcej luzu. Mam wrażenie, że jakoś zbyt intencjonalnie podchodzą niektóre osoby do poczucia humoru w zależności czy sprawa dotyczy jego osobiście czy kogoś innego ?

Znasz ten kawał. Jak przychodzi osoba majętna do lekarza, to diagnozą jest depresja. Jak robotnik, to zazwyczaj uznaje się, że go łeb napierdala ? 

..dobry kawał....tych zbyt przejmujących się  zachęcam do przeczytania krótkiego opowiadania Czechowa... '' Śmierć urzędnika ''  ? 

• Thanks 1
2 minuty temu, Miroslav1 napisał:

dobry kawał....tych zbyt przejmujących się  zachęcam do przeczytania krótkiego opowiadania Czechowa... '' Śmierć urzędnika ''  ? 

Jest to wersja okrojona, bo tych pierwszych kieruje się na długoterminowa terapie poznawczą, a drugim przepisuje tabletki. Zawsze zresztą najtrudniej śmiać się z sobie i to jeszcze jak robi to ktoś inny. Odpowiedz zresztą najlepiej pokazuje czy ktoś jest neurotykiem czy człowiekiem pogodnym jakimi warto się otaczać ? 

• Like 1
14 minut temu, Roxi napisał:

Odpowiedz zresztą najlepiej pokazuje czy ktoś jest neurotykiem czy człowiekiem pogodnym jakimi warto się otaczać ? 

Ponad 40 lat temu już wyraźnie określono nasz czas jako neurotyczny za tym piszesz o pogodnych neurotykach LOL

• Like 1
3 minuty temu, ASURA napisał:

Ponad 40 lat temu już wyraźnie określono nasz czas jako neurotyczny za tym piszesz o pogodnych neurotykach LOL

Wszyscy w jakimś stopniu jesteśmy. Jak wiesz reakcje są różne. Jedni ludzie podchwycą żart, inni się obraża, inni będą mścić się latami i nie odpuszcza do upadłego uznając to za swoje powołanie ? 

• Like 1
1 godzinę temu, Roxi napisał:

Wszyscy w jakimś stopniu jesteśmy. Jak wiesz reakcje są różne. Jedni ludzie podchwycą żart, inni się obraża, inni będą mścić się latami i nie odpuszcza do upadłego uznając to za swoje powołanie ? 

Różne są dysfunkcje mózgu, ludzie z ludu mówią "ten typ tak ma"

Ja bym ten tapczan spod okna usunął i przywiercił go do sufitu. To by znacznie poprawiło scene.

Ależ pustka. Tam się nie da słuchać - no chyba, że bardzo cicho, co też nie jest przecież złe. Zimno jest w tym pokoju - taki feeling...???

Parker's Mood

58 minut temu, Chicago napisał:

Ja bym ten tapczan spod okna usunął i przywiercił go do sufitu. To by znacznie poprawiło scene.

bez tapczana nie ma hienda, cos o tym wiem ? .

Godzinę temu, rochu napisał:

Hidden Content

Minimalistycznie, gryby dywanik by sie przydał. w IKEA mają wełniane w takim stylu.

Ktoś mi powie gdzie jest phono stage i pre? W szafce?

Edited by pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system, sprzedam - przetworniki DAC: dCS Debussy, Audio Note DAC4, Weiss Engineering DAC2/Minerva pod marką WLM Gamma Reference DAC; dużo kabli Transparent i MIT (RCA, XLR, głośnikowe).

Przydałby się wątek o audio systemach znanych osób, celebrytów itp..

image.thumb.jpeg.ca97538e2ebcbd0e1e130d91cb58c804.jpeg

W swojej rezydencji w Gorki prezydent Rosji zainstalował sprzęt do słuchania muzyki, jakiego mógłby mu pozazdrościć niejeden meloman. Całość kosztuje - bagatela - 117 tys. euro.Najtańszy jest szpulowy magnetofon firmy Technics Rs-1500 US (1). Jego wartość to zaledwie 800 euro (ok. 3200 zł). Same głośniki (2)wymagają wyłożenia po 30 tys. euro (ok. 120 tys. zł) za sztukę. Supernowoczesny gramofon Avid Acutus (3) pochłonął 15 tys. euro. Urządzenia grające wsparte są przez trzy korektory dźwięku (4) po 3 tys. euro za sztukę. 9 tys. euro wart jest przedwzmacniacz (5). Odtwarzacz DC Naimi to wydatek rzędu 4 tys. euro. (6) No i jeszcze dwa wzmacniacze po 10 tys. euro. (7) W sumie piękny komplet za dokładnie 117 800 euro.Miedwiediew jest fanem muzyki rockowej. Jego ulubione zespoły to Led Zeppelin, Deep Purple  i Pink Floyd. A rock jak wiadomo wymaga powerka w sprzęcie

image.thumb.jpeg.156ac3d642bfaa8cd7d2e0fa33dc3051.jpeg

Ożesz...????

Że niby MLEKO piją..?