Skocz do zawartości
IGNORED

Jakie kolumny wybrać?


skopek

Rekomendowane odpowiedzi

Pomieszczenie: 10m2 (prostokątny)

Rodzaj muzyki: Hardstyle, club, dance, house, r&b, black hip-hop & rap

Amplituner: Denon DRA-425R 2x50W 8ohm

Budżet: ~1000zł

 

 

Mam możliwość ustawienia kolumn tylko w rogach pokoju pod oknem, tylny bass-reflex odpada z racji, że niemoge wysunąć kolumn za daleko. Teraz mam zgc30 po małym tuningu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i chce zmienić na coś lepszego. Kolumny które słuchałem w skelpach to:

Tonsil Maestro 130 (wersja I)

JBL Balboa 30

Tannoy Fusion 2 i 3

Heco Vitas 500

ELTAX UNIVERSE

Wharfedale Diamond 8.3

Rubicon RP-26F

 

Słuchałem ich dla orientacji na sklepowym sprzęcie ale na swoich płytach cd. Eltax-y to porażka, Tannoy-e nie do hardstylu, ale r&b i black hh i rap owszem grały jak dla mnie pięknie, troche z podwyższoną górą. Heco Vitas 500: brakowało im troszke wysokich i jakoś mułowato grały. Wharfedale Diamond 8.3 tak samo jak tannoy-e do bardziej spokojnej muzy ale grały czysto i równomiernie. Rubicony mają swój styl grają innaczej niż wszystkie kolumny, nawet fajnie tylko ten br z tylu. I tu na końcu dwa "wymiatacze" maestro 130 i balboa 30, grają jak dla mnie dynamicznie, potęzna stopa, bas szybki i potężny co mi się bardzo podobało :D Jbl miał troche bardziej wyrazistą góre ale jak dla mnie grały podobnie. Maestro 130 bardziej przypadły mi do gustu i mniej kosztują oraz nadają się do muzyki jaką słucham. Może napiszecie, że sam sobie odpowiedziałm na pytanie ale chce opini ludzi którzy się znają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.