Skocz do zawartości
IGNORED

PIONEER VSX-1015 wrażenia....


Barthezz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

wiec, ja mimo wielu wrecz negatywnych opini na tym forum zdecydowalem sie na odsluch tego ampla i poxniej jego zakup. Sluchalem wszystkiego co kilka miesiecy temu bylo chwalone, poczawszy od denonow 21xx 19xx, harmana serii 2 i 4, onkyo, marantaza, yamahy a nawet CA540. Dodam, jednak, ze moim typem byly troche zpecyficzne glosniki, cala seria Dali 6 i dali 2 natylach plus concept sub i centralny dali. O dziwo IMO najslabiej zagraly w tym zestawie Denony lacznie 2106 (mam nadzieje, ze nie myle modeli, odsluchy byly robione ok lutego marca 2006) po prostu zabrzmialy mdlo, nie neutralnie ale mdlo. Super zagral CA ale w polaczeniu z Dali i moja muzyka jakiej slucham, mocny rock i pop, techno i praktycznie wszystko poza jazzem i klasyka, bylo to za bardzo neutralne. Niezle graly onkyo i yamahy, ale...... Pioneer 1015 dla mnie zagral najlepiej i moim zdaniem w kinie dalbym mu 4 a 5 w kinie. Do tego system autokalibracji pomieszczenia jest naprawde super, praktycznie wnioslem do ustawien automatu jedna poprawke.

dla uzupelnienie, jako naped stosuje samsunga HD950

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.