Skocz do zawartości
IGNORED

Dzisiaj Cafe Zimmermann w GW za 2 PLN


pawelo

Rekomendowane odpowiedzi

Śiem mi udało.Jestem wielki. Po dwóch godzinkach ,szybciucho .Odesłać płytę na ichni adres z adnotacją czego dotyczy reklamacja i oni w swej łaskawości odeślą dobry egzęplaż.Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tylko obawiam czy MAJA plyty bez trzaskow. Jak dostaniecie w paczuszce nowa, zafoliowana plyte to jaka jest gwarancja ze ona nie trzaska. I w kolko Macieju.

 

No chyba ze dotlocza...

 

Mozna liczyc na wpis po wymianie? To wtedy tez wysle :))

 

Pozdrowionka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej zadzwonić: 022 555 53 32 lub -53 34. Można podać adres wysyłki przez telefon. Mają mieć pod koniec tygodnia płyty z nowego tłoczenia, bez wad, pytałem o to.

Pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwiłem tak jak broy. Ale musze sie przyznać, że numer z listu od p. Abelskiej podałem wam niedobry, przekręciłem do bo przepisywałem ręcznie: ma być 022801itd a nie 022810itd - tak mi powiedzieli pod numerem podanym przez broya. Problem w tym, że kiedy wybierałem 022801 to niezmiennie dostawałem komunikat, ze wybrano numer do budki telefonicznej po czym było zajęte. No ale to tak na marginesie, bo lada dzień mają zacząć wysyłkę płyt z nowego tłoczenia. Starej płyty nie trzeba przesyłać do nich, można "sobie zachować". A swoją drogą jak sie dodzwoniliście zanim broy podał skuteczny kontakt?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>profee

Po tej nieszczęsnej budce telefonicznej, dzwoniłem do działu kolportażu i tam mnie przekierowali o operach pani była milczącą bardzo ale w liściku napiszę o tym , choć podejzewam że jej jeszcze nie mają .odezwe sie po załatwieniu sprawy ,jutro wysyłam poleconym.Pozdrawiam z mrożnego Myszkowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj utwory fortepianowe Erika Satie. Wykonuje Patrick Cohen na fortepianie Erard (ok.1855 rok).

Nagrania z roku 1997, a licencji GlossaMusic (Hiszpania).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle to wiemy...

Podoba mi się ta interpretacja - bardziej zadumana i wewnętrzna.

Zresztą, ja Satiego lubię w każdej formie - w końcu poznałem go przez Jacquesa Loussiera...

Przy okazji - może ktoś ma SKETCHES OF SATIE w wykonaniu JOHNA HACKETA i STEVE'A HACKETA?

Pozdrowienia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

muzyka łagodzi obyczaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytalem mailem w Gazecie. I pani z kolortazu powiedziala ze mam przyslac plyte, to odesla nowa. Bedzie nowe tloczenie. Ktos tu wspominal ze "mozna sobie uszkodzona zatrzymac". W sumie Gazeta ma racje, bo tak to kazdy moglby napisac ze kupil i dostanie "gratis" nowego Haydna :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mediasat są już nowe płyty bez cykania, wczoraj wysłali do mnie, piszcie do Pani Agaty Cichoń: [email protected] , miła i kompetenta osoba!

Uwaga: wysyłają same płyty bez książeczek, także nie wysyłajcie im swoich wadliwych Haydnów!!!

Wszystko jest no-problem i szybciej, niż w Agorze. Agora chce jednak płyty jako dowód, także choice is yours!

Pzdr

 

pełne namiary na mediasat:

 

Agata Cichoń

 

=====================

Mediasat Poland Sp. z o.o.

ul. Mikołajska 26

31-027 Kraków

tel. +48 605 441 005

tel. +48 12 4295105

fax +48 12 4294788

www.mediasat.pl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dobry człowieku - właśnie wysłałem email z prośbą o "sprawny" egzemplarz.

 

Swoją drogą, pani Agacie przydałaby się chyba szufla do emaili - może ją zasypać, biedną... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolozylem troche ze swojej strony do odszuflowywania. Ciekawe ze Mediasat inaczej reaguje niz Agora.

 

Plus dla Mediasatu.

 

Choc i minus za pierwsze wydanie....

 

Swoja droga za 20 lat cykajaca plyta Haydna moze stanie sie rarytasem... pierwsze wydanie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze wpisy zainspirowały i mnie, aby dołożyć coś do szufli Pani Agaty...

 

Nie pisałem wcześniej, ale ta "drobna" wada płyty bardzo mnie zabolała - od jakiegoś czasu śledziłem bowiem serię płyt Festetics Q. z kwartetami Haydna wydawaną przez ARCANA - a to datego, iż po pierwsze - nie od dziś Węgrzy mają świetne, jeśli wręcz nie najlepsze w świecie kwartety, po drugie Festetics nagrywają na starych instrumentach, co samo w sobie jeszcze nic nie znaczy, ale przeglądając zagraniczne katalogi zwróciłem uwagę, iż niemal każda płyta z serii nagradzana była Choc du Monde de la Musique. Coby nie rzec, nie spotkałem jeszcze słabej płyty oznakowanej tym wyróżnieniem, w zasadzie mogę wręcz polecić zakup tych płyt "w ciemno"...

 

A w przypadku Quartet Festetics, zobaczcie sami katalog na stronie (sorry za frankojęzyczność)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jakoś w Polsce nie spotkałem nigdzie w sprzedaży tych płyt, poza wydaną wraz z drukowanym katalogiem promocyjnej płyty z kwartetami fortepianowymi Mozarta (Paul Badura-Skoda na fortepiano z 1790r).

 

A Pani Agacie będę wdzięczny, jeśli, jak sądzę naiwnie, nie potraktuje mnie gorzej niż Broya ;-)

post-2292-100008152 1170282813_thumb.jpg

post-2292-100008153 1170282812_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również otrzymałem odpowiedź zapowiadajacą wysłanie płyty. Teraz czekam na przesyłkę. Dziekuję broy za informację. I dziękuję pani Cichoń za szybką odpowiedź.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie porobił niezły bałagan:

1) Pod podanym przez broya telefonem zbierają zgłoszenia od poszkodowanych. Tam właśnie powiedzieli, że wadliwą mozna sobie zachować. Troche mnie to zdziwilo, bo w ten sposob moze uzyskac płytę ten kto jej w ogole nie kupił. Broy, co tobie powiedzieli pod tym numerem, ze zdecydowałeś się szukac szczęścia w Mediasacie?

2) Kto właściwie wysyła płyty: Mediasat z Krakowa czy Redakcja GW z Warszawy? A może oba źródła ? A może GW przesyła wykaz do Mediasatu? Chyba ich to trochę zaskoczyło i nie maja wypracowanych sposobów postępowania.

 

Ktos napisał, że mozna pisać do Rapaczynski i do Michnika. Kiedy się wk...wiłem na książeczke do Bernsteina to napisałem do kier. dz. kultury K. Varga i dałem drugi adres do A. Michnika. Mailer Daemon poinformował mnie, że nie moze dostarczyc poczty do A.Michnik. Poczta na ten adres jest odrzucana. Może to i lepiej niż przyjąć i nie reagować (nie odpowiadać), jak Krzysztof Varga.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

profee:

 

Nie kombinuj jak koń pod górkę, tylko napisz do Mediasatu - email podany masz wyżej. Jeżeli ci przeszkadza, że ktoś mógły naciągnąć Mediasat na egzemplarz Haydna, to załatwiaj reklamację w Agorze - tam wymagają ponoć przesłania wadliwego egzemplarza ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teo

Telefon podany przez broya czyli 022 555 53 32 jest warszawski, chyba do jakiegos działu w GW. Ja tam dzwoniłem i powiedzieli, ze nie wymagaja zwrotu. Maja wysyłać od następnego tygodnia jeśli pamiętam. Wzięli ode mnie adres. Będzie glupio jeśli teraz zaczne z pania Cichoń z Mediasatu. A meila nie napisze bo mi poczta nie chodzi, w ogole komputer lada chwila padnie calkowicie. Radzisz jednak dzwonić do p. Cichoń?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj niedziela więc poczta nie przyjdzie, ale jakos mi sie dłuży i zaczynam sie podłamywać. Na razie jednak tak jak Nowy40 czekam jak spisze sie Agora...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.