Skocz do zawartości
IGNORED

Atrakcje tegorocznego Audio Show


Dreamer_1

Rekomendowane odpowiedzi

Elberoth, 26 Paź 2005, 10:15

 

>Na stronie są już informacje o systemach szczególnie wartych posłuchania na tegorocznej edycji

>Audio Show, która przypomnę odbędzie się 12-12.11.2005.

>

>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Czy wiadomo, czy beda sluchawki Staxa - Omega ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może listę tegorocznych wystawców ?

na stronce podane są tylko wybrane pozycje a reszta dotyczy zeszłego roku ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kto już sie bardzo zdenerwował bo ja tak. Na kilka dni przed wystawą strona jest strasznie dziadowska i właściwie nie wiadomo o co chodzi.

Pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zydelek -> tego to chybanajstarsi górale nie wiedzą. Osobiście Michała widziałem może z 5 razy w zyciu, ostatnio z 4 lata temu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy będzie na Audio Show transport i przetwornik MCD 1000/MDA 1000 McIntosha ???

 

Z tego co mi wiadomo to tak, w zestwie C2200 +2x MC-1201.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja krotko - chcialbym, aby powolano na okres audioshow audiofilska policje, ktora bedzie wylapywala pochodzacych z hfm posiadaczy samplerow naima, linna i opus 3 (zwlaszcza tego ostatniego), usilujacych testowac systemy wlasnie za pomoca tychze cudow realizacji dzwiekowej. nastepnym krokiem winna byc natychmiastowa deportacja zatrzymanych do najblizszego hipermarketu w celu odbycia kary wieloletnich odsluchow w stoisku rtv.

prosbe swa motywuje tym, ze za publiczne okazywanie zlegu gustu kara powinna byc dotkliwa (byc moze nawet dozywocie w stoisku rtv jakiegos kerfura albo oszon).

uprzejmie prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby i rewidowanie wszystkich podejrzanych juz przy wejsciu.

dziekuje i pozdrawia

gupek wiejski majo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktora bedzie wylapywala pochodzacych z hfm posiadaczy samplerow naima, linna i opus 3

 

oczywiscie poprawny szyk to taki: ktora bedzie wylapywala posiadaczy samplerow naima, linna i opus 3 pochodzacych z hfm. chociaz ja wiem... tamten tez ma pewien nieglupi sens:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktora bedzie wylapywala pochodzacych z hfm posiadaczy samplerow naima, linna i opus 3

 

oczywiscie poprawny szyk to taki: ktora bedzie wylapywala posiadaczy samplerow naima, linna i opus 3 pochodzacych z hfm. chociaz ja wiem... tamten tez ma pewien nieglupi sens:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->Elberoth

Czy będzie w tym roku możliwość opuszczenia hotelu np. w celu wyjścia na obiad i ponownego powrotu na wystawę bez konieczności ponownego kupowania biletu - w ubiegłym roku był z tym problem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie przewidziano biletów ulgowych dla studentów. Dla dzieci powiedzmy do lat 10 powinien być wstęp wolny. A dalej bilety ulgowe. A nie, że do 16 lat wchodzi sie za friko!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mogę przyjść z psem - gutekbullem ?

A później pojdziemy na obiad i zrozumiałem,że bilety musimy kupić ponownie ?;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->guekbull , Profil

Ok. , jeżeli przykład z obiadem Was śmieszy to napiszę tak :

Czy będzie można wrócić na wystawę bez kupowania drugi raz biletu , gdy wyjdziemy na chwilę wyłączyć alarm wyjący w naszym aucie , potrąconym "przypadkiem" przez nastolatka , któremu wystawa się nie spodobała (mimo iż wszedł za darmo) i postanowił się "rozładować".Teraz lepiej? ;)

Wbrew pozorom , pytanie jest poważne i może mieć znaczenie dla osób przyjeżdżających z daleka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Pedros

Czywiście masz rację. Swoją rację maja też organizatorzy. Oczywisty jest proceder przekazywania sobie biletów po opuszczeniu hotelu. Tyle, że to robią nieuczciwi. A obiad powinni jeść wszyscy :)

Może przedstaw sprawę organizatorowi. To na pewno jest sprawa do rozwiązania (pieczątka?)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Elberoth

 

"Lampowe monobloki Kondo Gakuoh wraz z lampowym pre Kondo Ongaku M-77 i taniutkim odtwarzaczem CD Resoluion Audio Opus 21 tworzyły najlepszy dźwięk w hotelu Renaissance."

 

A jakie kolumienki ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumn Living Voice Avatar OBX KH. Wszystko będzie na Shole (kondo Gakuoh, Living Voice, Resolution) tylko nie razem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

na 100% bedzie Darek Starzyk (Amparo) ze swoimi cyfrakami - integra oraz koncowka mocy + pre (w obu przypadkach pre lampowe). Zdaje sie, ze integra na stoisku to bedzie moj egzemplarz :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedros => to było z mojej strony trochę ironiczne ,ale miałem na myśli dokladnie to samo ;-)

Słuchaj nigdy nie byłem na A.S, bo zawsze wypadało mi A.S na statku ;-)

i do glowy mi nie przyszło , że nie będę mógł wyjść do samochodu czy na obiad ,aby przekazać mój bilet np. koledze Elberoth ( bo może nie będzie miał takowego ;-)

Ale to przecież oczywista bzdura, to problem organizatorów - jak to rozwiązać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Darek na razie ladnie prosi, zebym pozyczyl, zastanawiam sie :) Sam jedzie z dzielonym kompletem pre/koncowka oraz reszta swojej produkcji (na pewno z DAC-em, wiecej nie wiem dokladnie)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.