Jump to content
IGNORED

które kondensatory istotne?

marven

Recommended Posts

Witam. Chce poprawic dzwiek wzmacniacza Koda KD261 - wymienilem (jak juz pisalem wczesniej) gniazda teraz przyszła kolej na kondensatory. Jednak nie chcialbym podchodzić do tematu tak ze wymienie wszystkie (bo: 1- fundusze 2- chyba nie ma takiej potrzeby - np nie uruchamiam wogole korekcji wysokich i niskich tonów wiec nie widze potrzeby ruszania tej sekcji) i potrzebuje pomocy. Nie znam sie na wzmacniaczach nie nie wiem ktore elementy są wazne- proszę o porade kogoś doswiadczonego. Mam schemat do tego wzmaka jednak jest dosc duzy i w formacie pdf (zalezy mi aby ktos pomocny podal mi po prostu :" wymień C101, C123, C210..."). Jak ktos chcialby mi pomoc to przesle plik ze schematem. pozdrawiam

Najpierw wymień kondensatory w zasilaczu, na jakie to już inna sprawa bo każdy kondensator ma swoją charakterystykę więc ważne jest co chcesz poprawić w brzmieniu.

Może napisz coś o wadach i zaletach tego wzmaka.

Z doświadczenia wielu forumowiczów wynika że lepiej sprawuje się bateria kondensatorów niż pojedyńczy odpowiednik o tej samej pojemności.

Dobre są np Panasoniki FC, cena bardzo przyzwoita.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.