Jump to content
IGNORED

Problem z klawiatura-pomózcie

gutekbull

Recommended Posts

Problem z klawiatura od dwuch dni, mam tylko na forum lub w Internet Explorer , poczte pisze i jest ok. ?!!

Jak chce napisac "l" z kreska to wyskakuje duze B, a jak "s" z kreska to nawias kwadratowy itp.

Uzywam tylko klawiatury Polskiej Programisty ???

Co mam zrobi ? Gdzie co[ zmajstrowalem ??

gutekbull

1. Panel sterowania

2. Klawiatura

3. Język polski (programisty), jeśli nie ma - Dodaj...

4. Ustaw jako domyślny

5. Zastosuj i OK

Powinno zadziałać :-)

Pozdrawiam

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

R.u.s.t => dzięki ja w Windows XP H. nie mam takich ustawień ,ale upewniłeś mnie ,że jednak tam trzeba szukać,

bo ja już grzebałem w ustawieniach strony internetowej - w kodowaniu itp. i robiłem przywracanie systemu ;-)

A co było ;-) KONFIGURACJA ZGODNOŚCI w Opcjach regionalnych - musi być zaznaczona.

> gutekbull

I nie zapomnij o wyłączeniu tego przełączania klawiatury za pomoca klawiszy. Ja w ogóle uważam, że przystępując do "użytkowania" komputera należy dokonac rzezi wszelkich kombinacji klawiszy, które za coś tam odpowiadają ale z których my sami nie zamierzamy akurat korzystać. Dodatkowo warto zmienić znaczenie klawisza Insert na wklejanie - tak, by wyłączyć jego działanie jako przełącznika na tryb nadpisywania. Wyjątkowo wredne rozwiązanie.

W Windows 98 zawsze można dotrzeć drogą: Start > Ustawienia > Panel sterowania > klawiatura > język i dalej to już możesz zobaczyć wyżej w wątku (wklejony jest widok okna) - przełącznik języków > zaznacz brak.

Jeśli używasz Worda, to warto wejść w Widok > paski narzędzi > u samego dołu Dostosuj > u dołu okna kliknąć klawiatura i zobaczyć jaki bogactwem różnych skrótów obdarzył nas Bill Gates :-(

Także dlatego wierzę, że mniej znaczy więcej :-D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.