Skocz do zawartości
IGNORED

Dared VP-16, MP-7, MP-60...???


lete

Rekomendowane odpowiedzi

Z duzym prawdopodobienstwem bedziesz mogl uzyc tam tanich rosyjskich 6P3C czy 6P3C-E, podobno klopoty z parowaniem ale Ciebie to nie dotyczy (nie masz PP). NOSy do kupienia na Allegro czy w komisie Fonaru

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Mozna sprobowac zasadzic ktores z 6L6 znanych firm, czy to kupione w RCM

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) czy JJ z Fonaru

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Moze byc konieczne lekkie dopasowanie elementow, ale to juz zakladam bedzie po gwarancji, wiec i tak go rozkrecisz :-))) Jak juz rozkrecisz to i pod EL34 dopasujesz.

 

Te Twoje oryginalne 6P3P sa lekko chinsko nietypowe :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Dla porownania cos bardzo typowego

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki za informacje. Już mam ochote zasadzić coś innego, nawet sam sprzedający mi to polecił.

Prawdopodobnie zainwestuje w 6L6GC albo 6L6EHPL bo wydają się być takimi które raczej łatwo "wskoczą" w miejsce 6P3P. Ale coś może bardziej hardcorowego jak... KT88PL ??? ;-D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lete

 

>Chce przejsc na lampy, poniewaz irytuja mnie ceny wzmacniaczy tranzystorowych, ktore moglby mnie

>zadowolic w zakresie muzyki, ktorej slucham (chillout, klasyka, jazz, blues, filmowa) - po prostu

>albo cena idaca w grube tysiace PLN, albo cena akceptowalna, ale sprzet uzywany i totalnie w stanie

>nie dajacym sie potwierdzic, trudno dostepny...

 

jesli muszlisz ze tanie wzmacniacze lampowe zapewnia Ci dzwiek który cie satysfakcjonuje to chyba jestes w bledzie :) Zeby zrobic naprawde porzadny wzmacniacz lampowy trzeba duzo wiecej zarowno pracy wiedzi ija ki elementow ktore do tanich nie naleza (transformatory wyjsciowe). Jesli podoba Ci sie dzwiek tzw "lampowy" to moze sprobuj posluchac Musical Fidelity.. A1, E10, A2, E11... spokojnie za te pieniądze kupisz :) powoinno Ci sie spodobac z tego co piszesz

 

P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osiek

"...co do lamp za 1500 zlotych (nowa w sklepie sie nie wypowiadam...)"

 

To mnie teraz rozbawiłeś :-)

Powiedz mi jedną rzecz, widziałeś (tfu) słyszałeś dareda za 1500zł ?

Miałem lubianego Marantza PM78 po niezłym tuningu, te wszystkie MF-y o których piszesz nawet mu do pięt nie dorastają a po przesiadce z niego na taniego dareda dopiero usłyszałem muzykę.

 

Proszę nie pisz o czymś co znasz tylko z obrazków i ceny jaką trzeba za niego zapłacić bo to z lekka śmieszne jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opteron skoro lete mowi o cenie 1.5 kpln to chyba takie wzmacniacze go interesuja to raz

a dwa czy ja sie wypowiedzialem o brzmieniu dareda? wskazalem inna droge

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Cie zle zrozumiałem, przepraszam. Ale wiele ludzi ma uprzedzenie do tej marki i tworzą opinie na podstawie "wzrokowej". Faktycznie do kilku rzeczy mozna mieć zastrzeżenia ale... gra całkiem dobrze i o to chodzi.

A lette szuka wzmaka o lampowym brzmieniu do 1,5k więc niech spróbuje właśnie lampy za 1.5k zł. :-) Zwłaszcza że muzyka jakiej słucha będzie dobrze tolerowana przez takie "cóś".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK no problem

ja mam po prostu watpliwosci co do wzmaka lampowego za 1.5kpln ale nie neguje ze moze byc ok:) Staram sie nie wyrazac opini o sprzecie ktorego nie znam. Tylko ze pozniej slyszy sie ze potrzeba wymienic potencjometr, selektor itepe to powoli przestaje sie to robic 1.5kpln a 2 albo i wiecej. A Musicale znam i cenie sobie bardzo a ze brzmienie czesto jest okreslane jako lampowe wiec to tez jest jakis sposob na znalezienie tego dzwieku o ktory chodzi letowi :) a co on zrobi czy kupi nie kupi, poslucha nie poslucha to juz jego cyrk ;)

 

pozdrawiam

 

P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Juzzem doma. Maly niepokoj, wg relacji Najwspanialszej wczoraj raz wzbudzil sie lekko chinol przy starcie na jakies kilkanascie sekund i popiszczal niegroznie. Uznajmy na razie, ze to akcydentalnie z 6L6 sie zdarza.

 

Niestety, troche zmienilem plany odsluchowe - miast sluchac znanych sobie plyt, wyciagam z sypialni "forumowego" S...a i odsluchuje Kopciuszka prokofiewowego na Argerich i Pletneva oraz Wariacji Goldbergowskich Perahii - jutro bede odpytany z wrazen i nie bede przeciez wymyslal (jak na forum :-))) Przepraszam, ze mowie o tym na tej zakladce, ale wicie-rozumicie, ta druga w ogole nie ma warstwy cdda. Obiecuje jednakze ze potem bede trendy i juz tylko Najwyzszej Jakosci Samplerow w celach testowych bede sluchal, aby i decyzje o zostawieniu/oddaniu darexa podjac uczciwie.

 

Mala uwaga do Osieka: tak to juz jest, ze posiadanie wzmacniacza lampowego jest upierdliwsze niz tranzystora. Sam nie polecam leworecznym albo takim, co nie maja praworecznego w zanadrzu. Bez wzgledu na cene wzmacniacza, niestety. Co do watpliwosci - roznie moze byc. Proponowalbym nie formulowac zbyt deterministycznych tez bez rzeczy doswiadczenia.

 

Rozlaczam sie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopciuszek+czteroreczny Ravel muzycznie mi nie podszedl (glownie Prokofiev, jakas taka plebejskosc nie do zaakceptowania), za to realizacja swietna, bardzo efektowna, moze efekciarska? Bach+Perahia - piekne, realizacja po Kopciuszku wydaje sie przytlumiona, ale moze to przez zly punkt odniesienia

 

Nie no, te diodki trzeba wykrecic, odpust, Panie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, zona odtrabila koniec odsluchow, a ja nie podjalem decyzji...

 

Kilka wnioskow:

1. Musze sie zgodzic z Vicenadredem Klosem i niezapamietanymi z nazwiska recenzentami z A/V: Phonary z serii G-2000 lubia sie z slodkim lampkowym wzmacniaczem. Jak by bylo z B&W 602 - nie smiem spekulowac. Na eksperyment z podlaczeniem witkowych 4-omowych monitorow z 8" wooferem Isophona nie starczylo czasu, a bylo by jakies przyblizenie.

2. MP-60 miesci sie w stereotypie wzmacniacza lampowego - jest miekki, slodki, bas nie ma wyraznych konturow. Glos ludzki pcha sie mocno na pierwszy plan. Wysokie tony nie wyesponowane, za to slicznie dzwoniace, jak to mowia "perliste". Dobra stereofonia. Duza przyjemnosc ze sluchania, choc neutralnoscia bym tego nie nazwal.

3. Preferencje muzyczne: muzyka wokalna, kameralna, male sklady jazzowe +++; "marshallowy" rock +++; mocny beat, sejsmiczny bas +; natretna elektronika ++; symfonika ++

4. Funkcjonalnosc - bez rewelacji. Potencjometr ze skokiem, problematyczne ustawianie niewielkich poziomow glosnosci. Jest uklad opoznionego zalaczania, ale moglby odlaczac glosniki natychmiast po wylaczeniu.

5. Wizualnie - gdyby nie te niebieskie swiatelka - fajny, jakosc wykonania - powiedzmy w tej klasie srednia z malym plusem. Strasznie widac paluchy na tym niklu (?)

6. Z punktu widzenia elektronika (WitekJ), badania bezinwazyjne - ok.

 

Przede mna dwie opcje:

1. zostawic sobie

2. zostawic innym

 

Fajna rzecz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc na Twoje zdjęcie, na prawdę się cieszę że moj wzmak nie ma tych plexowych boczków z niebieskimi diodami :-D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak sie wstrzymalem. Mam nadzieje ze Mr Audio Academy sie z Mr Amplifonem i zrobimy po AS mecz Chiny-Polska. Wstrzymala mnie nieco "zadza" wygaru - przelaczalismy darexa z atollem i swiadomosc utraty pewnych mozliwosci, tkwiacych w nawet budzetowym tranzystorze nieco mnie otrzezwila.

 

Ahh, zeby tak tam w Staszowie nastala jeszcze moda na pajloty... :)))

 

Wszystkim wybierajacym sie na Audio Show radze posluchac monitorow Helen - jezeli sie oczywiscie sensownie da, w co troche watpie. Piekna gora, jak dla mnie calkowicie nieodpowiadajaca opisom ze wstepnych forumowych odsluchow (nie wiem, cos zostalo zmienione?). Mam nadzieje, ze odczuwalne przeze mnie przebasowienie bylo odpowiedzia pomieszczenia (moze to przeziebienie?). W kazdym razie baaardzo duzy dzwiek z malutkich skrzynek, baaardzo duzy i bardzo dobry.

 

Mysle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz... Jak bumerang wraca do mnie mysl nabycia jednego z onych Daredow... Wyglada na to, ze na MP-60 raczej takich funduszy nie bede mogl przeznaczyc, wiec pozostaje MP-7 i VP-16...

Coz, prosta sprawa (tak mi sie wydaje ;) ) - prosze o informacje, ktory z tej dwojki Daredow sprawowal sie bedzie lepiej w moich warunkach odsluchowych:

 

- pomieszczenie w ktorym "osadze" system to okolo 15m kw (niekiedy przestrzen sie zmniejsza do 12m - np. czasowa "migracja" do innego pokoju ;-) ).

- "na start" podlacze jednak Eltax Liberty 5+ (jak wyglada tu wydolnosc MP-7 w kontekscie tych kolumn?);

- sporadycznie napedzanie B&W 602 S3 i AA Hyperion II (j.w.?);

- nie slucham zbyt glosno (rzadko na Diorce WS 704 osiagalem poziom godziny 11... ;-)), wiec czy moc MP-7 bedzie wystarczajaca (moze jednak VP-16 dla swietego spokoju?);

- NAJWAZNIEJSZE: jakie sa roznice jakosciowe w brzmieniu VP-16 i MP-7 (klasa AB i klasa A)?

 

Zastanawiam sie tez miedzyczasie nad Creek 4330 MKII i tak po glowie mi chodzi, czy nie byloby to lepsze rozwiazanie dla "niskobudzetowego poczatkujacego audiofila"?... ;-)

 

Wiem, ze o Daredzie mozna pisac w kontekscie zdecydowanie drozszych, porzadnych lampowcow. Zakladamy, ze tego poziomu na ten moment nie osiagnalem i punktem wyjscia jest przyzwyczajenie "odsluchowe" do NAD 320BEE, Yamaha AX-596, itd... Zatem prosilbym o ocene Dareda w tym kontekscie (ewentualnie inne propozycje - do allegro i urzadzen typu wzmacniacze Marantz'a stracilem cierpliwosc - drogo i stan sprzetu zazwyczaj nieciekawy).

 

A dylemat wciaz jest... Moze ktos bedzie mogl podpowiedziec cos ciekawego...

 

Pozdrawiam,

Lete

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lete, nie bedzie dokladnie na temat. Odradze jednak Dareda bez wzgledu na model, mimo ze akurat ja uwazam ze jest to sprzet warty swojej ceny. Wzmacniacze lampowe sa drogie nie tylko w momencie zakupu, ale rowniez w utrzymaniu (psuja sie czesciej niz tranzystory, trzeba wymieniac lampy). Sa zwykle nieuniwersalne (choc raczej co do push-pulli na czyms w rodzaju EL-34 czy tymbardziej w rodzaju 6550 mozna miec takie nadzieje). Istnieje duza szansa, ze bez uprzedniego odsluchu porownawczego kupisz cos grajacego gorzej niz WS704.

 

Z Daredem kupowanym w ciemno wiaze sie dodatkowo ryzyko duzej utraty wartosci przy odsprzedazy (zle napysy).

 

Odradze Ci jednak rowniez urzadzenia typu NAD320BEE. Tu z kolei istnieje duza szansa ze od Diory ich nie odroznisz.

 

Co zostalo? To co juz padlo w tym watku - pewny second hand z odpowiednimi napysamy za te 1.5k ktorym dysponujesz. A jezeli sie ta Diora nie rozsypala i moze jeszcze sluzyc - niech sluzy, a Ty czatuj na okazje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee taam. Akurat NADa C320 BEE bardzo łatwo odróżnić od Diory WS 704. NAD po prostu gra znacznie gorzej od tej Diory. Z pozostałymi wnioskami się zgadzam w pełni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Eeee taam. Akurat NADa C320 BEE bardzo łatwo odróżnić od Diory WS 704. NAD po prostu gra znacznie

>gorzej od tej Diory. Z pozostałymi wnioskami się zgadzam w pełni.

 

No i namieszali... ;-)

Przemyslalem, macie racje - lampowiec to w obecnej mojej sytuacji jednak za wiele (gdybym mial te 1,5 tys. zl na zbyciu i moglbym pozwolic sobie na komfort poszalenia, to co innego).

Poszukam solidnego klocka z "napysami" z second handu i juz wiem, co to bedzie... Ale o tym sza, bo jak gawiedz to przeczyta, to za jasna Anielke nie uda mi sie tego kupic, albo ceny pojda znow astronomicznie, jak w przypadku Marantza PM 80, ktorego w jednym z watkow pochwalilem, a nastepnie licytujac na allegro wrecz wyrwano mi go z gardla, choc dzien wczesniej nie wzbudzal zainteresowania... Ale na szczescie ktos napisal, ze mial dlubane przy koncowkach mocy i niekoniecznie jego stan jest "cymes", co daje mi troche ukojenia...

Mam na oku cos fajnego... Jak jutro, czy po jutrze kupie, to dam znac ;-)

 

Co do Diorki, to jej juz nie mam - pojechala w swiat. I dopiero z chwila, kiedy wielkie pustki uczynila w domu moim, zrobilo mi sie smutno... obcujac z bezduszna Yamaha... ;-) No ale i Yamaha poszla do ludzi, zatem na miejsce wspomnianych staruszkow przyjdzie zmiana pokoleniowa, na pewno na lepsze ;-)

 

Pozdrawiam,

Lete

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>McGyver

Tania ta Diora

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napysy napysami, ale wiele klocków w danym aspekcie polegnie i to z hukiem przy daredzie.

Mam obecnie w domu wzmacniacz Cayin Aria który (chociaż nie znam rangi tego klocka pomimo ciekawego wyglądu) poległ z wielkim łomotem przy daredzie MP7!!! Marantz PM78 też był jednak spoooro lepszy od tego Cayin-a.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim aspekcie istotny jest rowniez czynnik praktyczny. Kupujac Dareda nieco "skazuje" sie na niego i z pewnoscia wydatek ten bedzie ciezko w istotnym stopniu zrekompensowac przy odsprzedazy. Dlatego tez zdecydowalem o zakupie zwyklej elektroniki, uzywanej, praktycznie w podobnej cenie jak najtanszy Dared i o klasie brzmienia wybitnie predestynowanej do moich upodoban. Dodatkowo sprzet ow, mimo iz bardzo znany, niezwykle rzadko gosci na allegro, a jezeli juz sie pojawia, to jego odsprzedaz nie stanowi zadnego problemu - w naprawde dobrej cenie. Tak wiec "przytule" ten wzmacniacz i pozyje z nim pare chwil, a jezeli uznam ze jednak to nie jest do konca to, czego szukalem (dla mnie bedzie to skok o co najmniej 2 klasy wyzej), to bede zmienial dalej, a sprzet ten odsprzedam praktycznie bez straty (pamietacie moje aukcje i widzicie, jak piekne zdjecia robie - moje przedmioty osiagaja wyzsze ceny, niz srednia przecietna ;-) ).

Tak to wiec praktyczny aspekt pokonal Dareda - to jednak dla mnie niewskazane ryzyko.

 

Pozdrawiam,

Lete

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opteron, zauważyłem, że słuchamy podobnej muzyki (Cinematic, Tobin, acid jazz etc) - powiedz jak single-ended Dared sprawdza się w takich klimatach, gdzie dobrze chodzący basik to podstawa? Jak duży masz pokój? Jaka dynamika kolumn?

Pozdrawiam D.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darekk

Basem to on nie szarżuje, ale jest go w sam raz, pomimo że moje warunki odsłuchowe są trudne. Do muzyki elektronicznej nadaje się nieźle (np. Nils Petter Molvaer, Archive, Massiv Attack) , za to przepięknie wypada na jazzie, Lounge Lizards, Scalvis, bas np. Marcus Miller, ciemniejsze brzmienia np. Peter Murphy „Dust” ogólnie pod te klimaty pasuje jak w pysk strzelił :-). Pokój mam około 10m a kolumny 91dB. Za tranzystor który zagra z taką klasą trzeba by dać kuuupę kasy. Co z tego że wyrób chińczyków, oni też mają ludzi którzy „słyszą”. A że mają tam fabryk od groma i tanią siłę roboczą to i wzmaki są tanie, ale widać na forum że tanie nie przystoi audiofilowi, nic bardziej mylnego.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lete

 

martwisz sie stratą przy odsprzedaży ale jest duże prawdopodobieństwo że wcale nie bedziesz chciał sie go pozbywać a jeśłi kupisz tranzystor to chęć pożniejszej jego wymiany bedzie bardziej prawdopodobna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opteron, dzięki za uwagi. Jeżeli uda mi się dostać do odsłuchu któryś z mocniejszych Daredów (np 845) to spróbuję. SE bardzo mnie kusi. Wiem, że nie będzie łatwo coś dobrać bo czasem lubię "dać czadu", mam dość duży pokój (ale i czulsze kolumny+sub).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Przez przypadek znalazłem coś takiego:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Nie wiedziałem se SANYO jeszcze robi sprzet grajacy. W polsce ten napis widuje glownie na klimatyzacjach.

 

Dodatkowo bardzo przypomina Dared MP-7 tylko ma 2x wiecej mocy. Cena w niewiadomej walucie, ale jakby ja przeliczyc proporcjonalnie do innych sprzetów dostepnych w tym sklepie to wychodzi jakies 2000 - 2500 zł :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.