Jump to content
IGNORED

Beyerdynamic DT990Pro vs DT880

Holdegron

Recommended Posts

Witam,

osobiście nie porównywałem, ale wielu to czyniło i sieć jest pełna opinii na ten temat - wcale nie mniej wiarygodnych niż te, które tu by Pan uzyskał, więc radzę poszukać w sieci

BTW opinie te są raczej zgodne - DT880 są bardziej neutralne

ale najlepiej skorzystać z dobrodziejstwa zakupu na odległość (w tym przez przez internet), która daje możliwość sprawdzenia i zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od jego odebrania

można zatem posłuchać u siebie i w razie rozczarowania zwrócić - ryzyko tylko takie, że towar odsyła się na własny koszt jeśli dobrze pamiętam :)

pozdrawiam,

graaf

Witam.

Nie tak dawno temu polowałem na słuchawki i porównywałem między innymi 880 i 990PRO.

Dla mnie osobiście 990 były dużo i jednoznacznie lepsze. Zapewne wynika to z moich preferencji. Słucham dużo rocka i lubię bas oczywiście dobrze kontrolowany i rozciągnięty. Ze wszystkich, które słuchałem tylko 990 miały taki basior.

A słuchałem jeszcze senki 600, beyery 150 i akg 240 (bodajże) - system cd sonneteera + wzmak słuchawkowy project box. Po odsłuchaniu na spokojnie w domu muszę przyznać, że są to też słuchawki o dość jasnym charakterze brzmienia. Wszystko jest OK jak płyta jest dobrze nagrana, ale jak nie to kłują w uchle (przynajmniej w moim systemie - nie opisuję bo to wyrób darkul'a). Tak naprawdę to ideałem byłoby polączenie zalet tj. środka i góry 150 z dołem (i wygodą użytkowania 990). 880 były dla mnie za bardzo eteryczne i tak szczerze niczym szczególnym mnie nie zachwyciły. Poza tym drogie 1kzł i to z okładem, a 990 na allegro można trafić za 500zł. Różnica w brzmieniu (o ile jest w ogóle na korzyść 880-ek) z pewnością nie warta tej ceny.

Oczywiście polecam własnouszne odsłuchy, opisywanie brzmienia to jak opowiadanie ślepemu o kolorach

pozdrawiam

R2rt

Chyba spróbuję gdzieś zakupić z mozliwością zwrotu.

Niedawno kupiłem te DT990pro i w porównaniu z dotąd używanymi HD590 subiektywnie DT są lepsze.

Bas(isko), naturalne barwy i jakaś taka "fizjologia" w słuchaniu. Nie wrócę do 590tek. Na marginesie - są do sprzedania, te HD590.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.