Skocz do zawartości
IGNORED

Beyerdynamic DT990Pro vs DT880


Holdegron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś może robił bezpośrednie porównanie Beyerów DT 990Pro z DT880 ?

Zastanawiam sie nad zmianą 990 na 880 i nie wiem czy warto... a posłuchać w mojej okolicy nie sposób.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

osobiście nie porównywałem, ale wielu to czyniło i sieć jest pełna opinii na ten temat - wcale nie mniej wiarygodnych niż te, które tu by Pan uzyskał, więc radzę poszukać w sieci

BTW opinie te są raczej zgodne - DT880 są bardziej neutralne

ale najlepiej skorzystać z dobrodziejstwa zakupu na odległość (w tym przez przez internet), która daje możliwość sprawdzenia i zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od jego odebrania

można zatem posłuchać u siebie i w razie rozczarowania zwrócić - ryzyko tylko takie, że towar odsyła się na własny koszt jeśli dobrze pamiętam :)

pozdrawiam,

graaf

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Nie tak dawno temu polowałem na słuchawki i porównywałem między innymi 880 i 990PRO.

Dla mnie osobiście 990 były dużo i jednoznacznie lepsze. Zapewne wynika to z moich preferencji. Słucham dużo rocka i lubię bas oczywiście dobrze kontrolowany i rozciągnięty. Ze wszystkich, które słuchałem tylko 990 miały taki basior.

A słuchałem jeszcze senki 600, beyery 150 i akg 240 (bodajże) - system cd sonneteera + wzmak słuchawkowy project box. Po odsłuchaniu na spokojnie w domu muszę przyznać, że są to też słuchawki o dość jasnym charakterze brzmienia. Wszystko jest OK jak płyta jest dobrze nagrana, ale jak nie to kłują w uchle (przynajmniej w moim systemie - nie opisuję bo to wyrób darkul'a). Tak naprawdę to ideałem byłoby polączenie zalet tj. środka i góry 150 z dołem (i wygodą użytkowania 990). 880 były dla mnie za bardzo eteryczne i tak szczerze niczym szczególnym mnie nie zachwyciły. Poza tym drogie 1kzł i to z okładem, a 990 na allegro można trafić za 500zł. Różnica w brzmieniu (o ile jest w ogóle na korzyść 880-ek) z pewnością nie warta tej ceny.

 

Oczywiście polecam własnouszne odsłuchy, opisywanie brzmienia to jak opowiadanie ślepemu o kolorach

 

pozdrawiam

R2rt

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba spróbuję gdzieś zakupić z mozliwością zwrotu.

Niedawno kupiłem te DT990pro i w porównaniu z dotąd używanymi HD590 subiektywnie DT są lepsze.

Bas(isko), naturalne barwy i jakaś taka "fizjologia" w słuchaniu. Nie wrócę do 590tek. Na marginesie - są do sprzedania, te HD590.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.