Skocz do zawartości
IGNORED

Forumowy test kolejna edycja


trembler

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

powtarzam jeszcze raz wyrwane przez ciebie wypowiedzi z konkretnej sytuacji , to matactwo.

Tu nie chodzi o piwo dla tokarza , bo to miało odzwierciedlić prawdziwe koszty wytworzenia tych tremblerów - i o to chodziło!

A ty się jak zawsze czepiasz - trolujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch:

 

>Tu nie chodzi o piwo dla tokarza , bo to miało odzwierciedlić prawdziwe koszty wytworzenia tych

>tremblerów - i o to chodziło!

 

Gratuluję więc wybitnego braku umiejętności wyrażania się w sposób precyzyjny. Nie po raz pierwszy, mam wrażenie, i chyba nie po raz ostatni...

 

Zwrócę uwagę na rzecz jeszcze jedną: owszem, producenta wyprodukowanie kompletu kosztuje niedużo. Potencjalny nabywca, zainteresowany jednym-dwoma kompletami, nie ma jednak szans na zamówienie ich w cenie kilkunastu złotych. A taki właśnie koszt raczyłeś sugerować.

 

>A ty się jak zawsze czepiasz - trolujesz

 

Cóż, znajdowanie błędów w twoich wpisach bywa śmieszne. Trudnym bym go jednak nie nazwał ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

>>Gratuluję więc wybitnego braku umiejętności wyrażania się w sposób precyzyjny. Nie po raz pierwszy,

>mam wrażenie, i chyba nie po raz ostatni...

 

------- to że masz problem z odczytaniem , prosto wyrażonych, cudzych intenci to kolejny twój problem.

 

A może zrobimy quiz - ilu takich niekumatych jak ty , znajduje się na forum?

 

>>Zwrócę uwagę na rzecz jeszcze jedną: owszem, producenta wyprodukowanie kompletu kosztuje niedużo.

>Potencjalny nabywca, zainteresowany jednym-dwoma kompletami, nie ma jednak szans na zamówienie ich w

>cenie kilkunastu złotych. A taki właśnie koszt raczyłeś sugerować.

 

-----dałem ci link do aukcji , gdzie dokładniej wykonane krążki kosztowały 18 pln.

I twierdze , ze KAŻDY po wizycie u tokarza jest w stanie zrobić sobie takie krążki za dajmy na to 20-30zł , może mniej (pewnie zależy na kogo trafimy- mam za dwa dębowe 8 szt krążków o średnicy 4cm z nawierconymi otw. pod kolumny)

 

I żeby te brednie już zakończyć:

Powtarzam - KAŻDY wie że pisząc symbolicznie "piwo" miałem na myśli parę groszy w porównaniu do tych 150pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch

1. podaj link do sklepu gdzie są sprzedawane tremblery po 150 pln

2. podaj link do aukcji gdzie takie krążki wykonane w takim standardzie kupię za 18pln brutto (może być netto), jeśli nie to może obijemy interes i zamówię u Ciebie tak wykonane krążki a dokładniej pierścienie po 35pln brutto za komplet 4 sztuk. Oczywiście wystawisz f-rę VAT?

3. Jestem zainteresowany nabyciem u CIebie również tych gumek po 8złotych brutto za komplet pociętych w krązki.

jeśłi chceśz zrobić większy interes mogę kupić od ciebie caly zrobiony komplet za powiedzmy 65-70 brutto ty zarobisz, ja zarobię a i cena końcowa będzie niższa.

 

pozdrawiam księgowego cudzych kieszeni jaccha

trembler

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Trembler zlej sprawe, co to kogo obchodzi, ile kosztuje zrobienie podkladki, ocenia sie cene kupna i sie kupuje lub nie. skoro mozna taniej, to prosze bardzo niech sobie ktos to dlubie, zamawia, skleja itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy krazek jest za 20zl, czy za 8zl... o rany, to info istotne dla tego, kto to robi, nie dla klienta. to jak rozmowa dziadkow o 6ej rano pod sklepem: ej , jozek, to piwo bylo po 1,99 ty ...., oddawaj mi tego grosza

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch:

 

 

>------- to że masz problem z odczytaniem , prosto wyrażonych, cudzych intenci to kolejny twój

>problem.

 

Z rozumiem tekstu nie mam, naturalnie, problemu. Widzę w nim jednak to, co jest napisane - a nie to, co miał na myśli ktoś niepotrafiący wyrazić się w sposób jasny i jednoznaczny.

 

>A może zrobimy quiz - ilu takich niekumatych jak ty , znajduje się na forum?

 

Zrób, proszę bardzo. Zadaj pytanie, jaką kwotę rozumieć należy pod pojęciem "piwo dla tokarza". Gwarantuję ci, że będzie to kilka złotych.

 

>-----dałem ci link do aukcji , gdzie dokładniej wykonane krążki kosztowały 18 pln.

 

Po pierwsze, nie wiesz, czy dokładniej. Po drugie, to cena przy produkcji masowej - przy pojedyńczym zleceniu musi być wyższa. Po trzecie, 18 zł to wciąż więcej niż "piwo dla tokarza".

 

>I twierdze , ze KAŻDY po wizycie u tokarza jest w stanie zrobić sobie takie krążki za dajmy na to

>20-30zł

 

20-30 zł to dużo więcej, niż wynikałoby z twojego pierwszego wpisu w wątku.

 

>Powtarzam - KAŻDY wie że pisząc symbolicznie "piwo" miałem na myśli parę groszy w porównaniu do tych

>150pln

 

"Parę groszy" to także co innego, niż 20-30 zł. To ile w końcu mają kosztować te krążki, twoim zdaniem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

http://www.trimaudio.pl/index.php?a=opis&k=0&id=514

O popatrz ....siła forum niechcący robimy ci reklame:)

 

 

Po pierwsze nie jestem producentem - co ty chcesz udowodnić stwierdziłem co stwierdziłem i koniec już z tym.

 

Zadnych zarzutów pod twoim adresem nie wysunąłem , bo znowu sie zacznie o nienormalnych cenach w audio.

 

A tu popatrz tanio jakoś - acha dotacje z eu:

http://ssl.allegro.pl/show_item.php?item=74967767

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch, 13 Gru 2005, 18:51

 

>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

>O popatrz ....siła forum niechcący robimy ci reklame:)

>

nie robi reklame a taka jest sugerowana cena detaliczna ustalona przez mnie

 

>A tu popatrz tanio jakoś - acha dotacje z eu:

>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

kolce to nie krązki/pierścienie

 

a już myślałem jacchu że masz zakład ślusarski :( i ubijemy interes

 

no cóż.. kropka koniec

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch: cóż, skoro nie jesteś już w stanie wydać z siebie niczego prócz "głupi jesteś", to chyba na dzisiaj wystarczy - czas kończyć. Tematów do przemysleń parę masz, miłego więc wieczoru - polecam kompresik na czółko i jakiś nie za trudny podręcznik do matematyki.

 

Gdybyś znów chciał się czegoś nauczyć, wiesz do kogo pisać ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam

Jestem z Warszawy i chętnie zrobię pomiary parametrów tych podkładek. Jako pracownik Zakładu Zagrożeń Wibroakustycznych CIOP-PIB mam do tego odpowiedni sprzęt (szerokopasmowy wzbudnik drgań, wielokanałowy analizator itd). Z chęcią skonfrontowałbym parametry zmierzone z tykmi, które jesteś w stanie zadeklarować.

Mam nadzieję, że taka deklaracja się pojawi - choćby charakterystyka tłumienia w funkcji częstotliwości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

trembler

Hej, napuścił mnie na te cudaki wczoraj arek67, którego niezmiennie pozdrawiam i zachęcam do janka s. bacha

:-)

- czy można prosić o wypożyczenie 'gumek' do testów, mam tylko lekkie ikemi, a podobno daje cuda? czy możesz się do mnie odezwać na priva bądź jakkolwiek?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

broy, właśnie wysłałem maila do Ciebie.

Kontak z gsmokiem nawiązałem i przekażę mu do badań podkładki w przyszłym tygodniu.

 

 

pozdrawiam

trembler

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trembler

czy te krążki aktualnie krążące są grubsze czy chudsze? czy: 10-chudsze, 20-grubsze? ja chyba potrzebuję te chudsze, do mniejszych klocków...

zobacz na mejla

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.