Skocz do zawartości
IGNORED

Forumowy test kolejna edycja


trembler

Rekomendowane odpowiedzi

A ja se takie zrobiłem... Hi-End-owe do bardzo ułożonych systemów i bez tokarza nawet.

Moja hi-endowa wersja wykorzystuje dwie podkładki z zawartością srebra na każdą nóżkę oraz trzy warstwy gumy neoprenowej. Można je tez mocować taśmą obustronnie przylepną zamiast nóżek w CD-P.

Jest tylko mały problem. Cena rzeczywiście wynosi około 200 PLN za cztery takie tłumiki drgań :)

Ale za to one tłumią znacznie lepiej od tego badziewia tremblera, są naprawdę hi-endowe, a w dodatku jeśli wam się znudzą możecie je spieniężyć dokładnie praktycznie za taką samą kwotę jak wynosił koszt budowy!

 

A spróbujcie sprzedać tremblera do komisu za 200 PLN! Na pewno się nie uda.

 

Z moim macie DIY – więc zabawę, Super efekt tłumienia drgań i poprawy brzmienia na basie! A do tego jeszcze możliwość odsprzedaży bez utraty wartości!

 

Chcecie wiedzieć jak to możliwe???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Pewnie te momenty z cudami AQ Hihihihih

Albo spawanie , uwaga-- W DOWOLNEJ ATMOSFERZE- w tym momenie nie mam żadnego hihotu , który odzierciedli ogrom wybuchu śmiechu.

Troche mi wstyd , bo przecie nie powinienen się śmiać z twoich licznych ułomności :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja własna ;) Jeśli chciałbyś ubawić mnie jeszcze bardziej, możesz pociągnąć swe fascynujące rozważania - ot, chociażby na temat własności forum audiostereo ;-p

 

A bardziej serio: mam wrażenie, że mimo wielu wypowiedzi na temat "tremblerów" pojęcia nie masz, jak one są zbudowane. Czy byłbyś skłonny napisac, jak właściwie wyobrażasz sobie produkt, który tak usilnie próbujesz dyskredytować? Pomoże mi to zmniejszyć wątpliwości dotyczące rozmiarów twej ignorancji...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Jak to twoja własna , przeciez od jakiegoś czasu masz dwie:)

i nie tak jak jakiś smok , tylko górną i dolną:)))

Na temat tremblerów nie będe z toba rozmawiać , udowodniłeś ze jesteś dno techniczne to i argumenty do górnej dupc...o przepraszam główci nie trafiają :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch:

 

>Pewnie te momenty z cudami AQ Hihihihih

 

Byłbyś w stanie sprecyzowac, o czym właściwie piszesz? Zgaduję, że nie byłbyś - ale może chociaż spróbujesz?

 

>Albo spawanie , uwaga-- W DOWOLNEJ ATMOSFERZE

 

Misiaczku, nie czytasz uważnie. O osłonie spawania mowa była, nie atmosferze. Może jakieś kropelki na skupienie?

 

>Troche mi wstyd , bo przecie nie powinienen się śmiać z twoich licznych ułomności :)))

 

Ot, gwoli zastanowienia, co uznasz za większą ułomność: niewiedzę w pewnym temacie, czy też wyśmiewanie czyjejś niewiedzy przez osobę, która sama w danej kwestii popełnia kardynalne błędy?

 

Daj znać, jeśli trzeba ci wytłumaczyć jakieś zdanie złożone ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

..........Pewnie te momenty z cudami AQ Hihihihih

 

Byłbyś w stanie sprecyzowac, o czym właściwie piszesz? Zgaduję, że nie byłbyś - ale może chociaż spróbujesz?......

 

Ja zam zprecyzować??? to ty o cudach piszesz.A ja myślałem ,że Ten od cudów to Bóg , a tu prosze jescze Audioquest :)))hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch:

 

>Jak to twoja własna , przeciez od jakiegoś czasu masz dwie:)

 

Nie wiem, co bierzesz, ale... przyznać muszę, że wizje masz po tym naprawdę ciekawe ;) Zechciałbyś kontynuować?

 

>Na temat tremblerów nie będe z toba rozmawiać , udowodniłeś ze jesteś dno techniczne

 

Złotko, nie zaskakujesz mnie - ucieczka od merytorycznej dyskusji gdy racja jest po stronie oponenta to reakcja, do której zdążyłeś mnie już przyzwyczaić. Nie dziwi właściwie fakt, że każda właściwie nasza dyskusja kończy się twoją rejteradą...

 

Cóż, zgaduję, że z piskiem uciekniesz przed pytaniami na każdy właściwie temat, wliczając spawanie. Zgłoś się, jak zmienisz podejście - znów się czegoś nauczysz ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

...Złotko, nie zaskakujesz mnie - ucieczka od merytorycznej dyskusji...

A gdzie z tobą merytoryczna dyskusja?????????????

 

I dlaczego podwójny dupku miałbyś mnie przepytywać???????

 

Boisz się , że uciekne:)))???

No pewnie bezemnie nie istniejesz na forum :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch:

 

> No przytocz ten wpis o spawaniu moja Pipi

 

Złotko, znów za dużo bajek przed zaśnięciem? Co do wpisu, który masz na myśli?

 

>> ...... która sama w danej kwestii popełnia kardynalne błędy...

> Udowodnij panie ty mój gołosłowny:)

 

Banalne zadanie. Uważaj jacch, zaczynamy: czym się różni spawanie od zgrzewania? Czasu na odpowiedź masz tyle, ile tylko ci trzeba.

 

> Ja zam zprecyzować??? to ty o cudach piszesz.A ja myślałem ,że Ten od cudów to Bóg , a tu prosze jescze Audioquest :)))hihihi

 

Ponawiam pytanie: czego dotyczyć ma powyższe? Naprawdę nie wiem, co ci się znów uroiło... Przy okazji: właściwa pisownia to "sprecyzować". O spacjach przed przecinkami na pewno pamiętasz, ino wstyd ci się zastosować...

 

BTW, mógłbyś podrzucić numer dilera? Coraz bardziej jestem zainteresowany ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Napisałem już - nie będziesz mnie przepytywć!!!

 

Na temat spawania poczytałeś i to nie dokładnie i udajesz fahofca , zlituj się chłopie nir rób z siebie barana większego niż jesteś.

 

Lepiej napisz jak to yam spawają te AQ :))

Będzie ubaw :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch:

 

>A gdzie z tobą merytoryczna dyskusja???

 

Daj znać, gdy tylko będziesz gotów ;)

 

>I dlaczego podwójny dupku miałbyś mnie przepytywać???????

 

Och, zmartwię cię - to nie na tym polega. Próby obrażania oponenta _nie_ są częścią merytorycznej dyskusji. Błędne miałeś wyobrażenie, obawiam się.

 

To jak, jesteś w stanie wyartykułować swą wiedzę? Zaczniemy od spawania?

 

>Boisz się , że uciekne:)))???

 

Misiaczku, ja jestem _pewien_, że uciekniesz. Bba, już uciekasz ;-p

 

>No pewnie bezemnie nie istniejesz na forum :)))

 

Zaiste, zbyt jesteś skromny. Bez ciebie nie istnieję nie tylko ja - bez ciebie nie istnieje forum, bez ciebie nie istnieje internet! ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

...To jak, jesteś w stanie wyartykułować swą wiedzę? Zaczniemy od spawania?...

Ja mam wykrztałcenie wyzsze techniczne a konkretnie AGH.

I ty kmoicie chcesz mnie przepytywać ze spawania????

Przecież to ty palnąłeś głupote , a właściwie , głupoty , a ja mam się spowiadać ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch:

 

> Napisałem już - nie będziesz mnie przepytywć!!!

 

Rozumiem reakcję - gdybym zaczął, musiałby wyjść na jaw bezmiar twej ignorancji... Dziwnym nie jest, że wybierasz ucieczkę.

 

> Na temat spawania poczytałeś i to nie dokładnie i udajesz fahofca

 

Skądże, nie jestem fachowcem w kwestii spawania - i nie pragnę być. Twoją za to "fachowość" podziwiam - trzeba być naprawdę mocno zadufanym w sobie, by wmawiać innym niepopełnione błędy, samemu chrzaniąc głupoty...

 

> Lepiej napisz jak to yam spawają te AQ :))

 

Elektrycznie, a co podejrzewałeś?

 

> Do innego shitu sie nie odnosz bo po co?

 

Słusznie, słusznie - nazwij pytania "shitem", może nikt nie zauważy, jak uciekasz od odpowiedzi ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch:

 

>Ja mam wykrztałcenie wyzsze techniczne a konkretnie AGH.

 

Z przykrością stwierdzam, że fatalnie świadczy to o poziomie nauczania szacownej tej uczelni. I jakoś w głowie mi się nie mieści, by jakakolwiek szkoła wyższa wypuściła ze swych murów kogoś, który nie jest w stanie poprawnie napisać słowa "wykształcenie"...

 

> I ty kmoicie chcesz mnie przepytywać ze spawania????

 

Misiaczku - obawiam się, że nie masz wiedzy, z której można by cię przepytać. Skoro nie jesteś nawet w stanie podać, czym spawanie różni się od zgrzewania, to... o czym właściwie rozmawiamy?

 

>Przecież to ty palnąłeś głupote , a właściwie , głupoty , a ja mam się spowiadać ?????

 

Po raz kolejny cię zmartwię: głupotę sam palnąłeś. Zrozumiesz to, gdy tylko znajdziesz jakąś odpowiedź na proste, zadane już pytanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

co ty w innym cZasie funkcjonujesz???

 

I nie zwracaj mi uwagi na błędy ort, bo nie jesteśmy w jakimś piepszonym instytucie ortografii.

 

Jak ktoś napisze , że jesteś głupi , a drugi że gupi to wychodzi na jedno.

 

A moim zdaniem ty cwaniaczku robisz jeszcze większe byki tylko się posiłkujesz jakimś edytorem tekstu i debeściaka strugasz - czy to jedyne co potrafisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch:

 

>I nie zwracaj mi uwagi na błędy ort, bo nie jesteśmy w jakimś piepszonym instytucie ortografii.

 

Wybacz, ale trudno mi się powstrzymać - zapewnienia o "wyższym wykształceniu" i błędy godne kretyna to mieszanka śmiesząca mnie do łez ;) Prawie dorównuje twej "piątce z matematyki na maturze" i idiotyzmom z zakresu rachunku prawdopodobieństwa ;)

 

>A moim zdaniem ty cwaniaczku robisz jeszcze większe byki tylko się posiłkujesz jakimś edytorem

>tekstu i debeściaka strugasz - czy to jedyne co potrafisz ?

 

Wpadłeś na świetny pomysł - dlaczego nie posłużysz się modułem sprawdzania pisowni? Na pewno jakiś znajdziesz ;)

 

BTW, co do meritum ani słowa? Nie myliłem się twierdząc, że uciekniesz z piskiem... Wróć, gdy się już dokształcisz - serdecznie zapraszam ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Czy ty za bardzo nie odbiegasz od tematu???

Co teraz moja ort. jest najważniejsza na świecie?

Cóż tak przemilczasz tego AQ ??

 

Jak zawsze przychodzisz , żeby się tylko pokłócić!!!

 

.... błędy godne kretyna... - musiała cie polonistka strasznie po dupach walić i stąd to obsesja.

A nie przyszło ci do głowy( ooooo sorrry zapomniałem o tym , że ci pysk w drugą dupe zamieniło:)))

pisze predko i nie zwracam uwagi na literówki które robie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch, 28 Sty 2006, 00:16

 

>No właśnie niewygodny temat przemilczasz i skupiasz sie na duperelach.

 

Przemilczam niewygodny temat? Złotko, jesteś rewelacyjny ;) Od kilkudziesięciu minut próbuję nawiązać z tobą merytoryczną dyskusję na temat spawania/zgrzewania, podczas gdy ty ze wszelkich sił wykręcasz się od odpowiedzi - i to ja "przemilczam temat"? Misiaczku, słodkiś ;)

 

OK, spróbujmy więc jeszcze raz: jacch, czym się różni spawanie od zgrzewania?

 

;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.