Skocz do zawartości
IGNORED

AWARIA CD CYRUS DAD7 - pomóżcie


zukzukzuk

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety,mój CD CYRUS DAD7 skończył się. To była nagła śmierć. Po załadowaniu płyty, zamielił, coś zagrało chwilę, a potem już tylko mrok...

Radioelektronik,który próbował naprawić urządzenie stwierdził, że to chyba nie jest awaria lasera ( kupiłem teoretycznie nowy, ale od CD samochodowego ). Objawy są takie, że kompakt chciałby ruszyć, ale nie może. Szukam już kilkanaście dni w internecie i dzwonię po całej Polsce. W większości pytają - "co to za firma". I NIC. Tragedia.

Nie będę wysyłam do każdego zakładu naprawczego w Polsce, żeby sobie pooglądali Cyrusa przez miesiąc. Z drugiej strony, nie mogę już dłużej słuchać "zwykłego" odtwarzacza za 500 zł. Dźwięki wydobywane z niego są KATORGĄ.

Zlitujcie się. POMÓŻCIE odnaleźć KOGOŚ, kto naprawi urządzenie, ewentulanie sprzeda schemat elektroniczny.B Ł A G A M !!!!!!

Pozdrawiam słuchających !!!

Jacek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziakuję za błyskawiczny odzew.

Niestety - jestem z Leszna Wlkp. Ale to nie jest problem - jeżeli odtwarzacz będzie naprawiony.

Proszę o nr telefonu, bo w opisie "o mnie" jest tylko adres mailowy.

Pozdrawiam.

P.S.

Postaram się zadzwonić jutro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

divaldi ---> Byłeś pierwszy więc sprawa jest Twoja i się nie wcinam;)

 

Powodzenia:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

jak w temacie, poszukuje pilnie kogoś w Warszawaie do naprawy dad7,

objawy: brak niskich i średnich, chyba coś z wtykami RCA,

sprawdzałem na innych kolumnach i innym wzmaku, więc na pewno nie wzmak i kolumny.

 

Pilne !!!!!!!!! bo mam trochę drutów wypozyczonych na odsłuchy.

Pomocy!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.