Skocz do zawartości
IGNORED

DVD SAMSUNG HD 945 ZA 199 zł


KingKong

Rekomendowane odpowiedzi

Juz sie wybieram do euro mam nadzieje ze dostane to cudo w moje łapska.

Ciekaw jestem czy można kupic pare sztuk , to bym na handelek wziął:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę że to żart. W nowej ulotce widziałem tylko jakiegoś koreańca Daewoo za 199 pln.

 

Może ktoś potwierdzić czy to nie żart !!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedziec mozesz miec racje ze to popucha zeby zwabić do sklepu chociaż w electro samsung nagrywarka dvd była za 499zł.

Dam znac za jakis czas jak sytuacja sie przedstawia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kingkong

Z tego co widziałem w ulotce na stronie EURO RTV AGD to za 199 jest jakis model Daewoo dv800 lub 900.Nie ma śladu samsunga hd 945

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ulotka na stronie nie obejmuje wszystkiego - w sumie ma być niby 700 produktów....ale osobiście nie wierzę, żeby aż tak tanio było.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym samsungiem jest tak: Rzeczywiście jest w ofercie za 199 ale tylko we Wawie.Jeśli jeszcze jest.Chciałem zamówić go tel w centrali i ściagnać do pyrlandii.Mogę to zrobić ale już po cenie pyrlandzkiej plus 19 za przesyłkę.Innymi słowy to co jest w promocji w Wawie jest dla Wawy.Jeśli bym go zarezerwowal tel dzis to muszę go odebrać jeszcze dziś.....czyli "Nasz klient nasz Pan" - same udogodnienia. A kupilbym go sobie...w tej cenie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga pułapka.

Euro rtv agd zakłada wnyki nie ma żadnych samsungów hd-945 (warszawa carrefour bemowo ).

Maja jakies samsungi po 399zł (taki doł katalogu samsunga).

700 produktów to sie nie zmiesci w tym sklepie wiec to jest zwykła sciema moze jest tam z 40-60 przecenionych produktów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie stalem sie szczesliwym posiadaczem Samsunga HD745 kupionego za 199 PLN w Euro

 

A bylo to tak:

 

9.03 - kolega podeslal mi linka do tego watku

 

9.15 - poniewaz pracuje na przeciwko jednego ze sklepow Euro - telefon do sklepu - tam zostalem wyjatkowo niemilo potraktowany: sklep od 10-tej, nie bede sie odrywac teraz od swojej ciezkiej pracy i sprawdzac itd.

 

9.16 - telefon do centrali (zamowienia telefoniczne) - istotnie Samsungi sa rozwiezione do Warszawskich sklepow i maja byc, ale koles nie wie ile i gdzie, a telefonicznie nie mozna zamowic (nawet bedac z Wawy) - nie ma ich juz na magazynie centralnym - wszystkie "poszly w teren"

 

9.30 - spodziewajac sie kolejki idziemy we czterech wczesniej do sklepu, przed sklepem nie ma nikogo - tylko my

 

10.00 - wchodzimy do sklepu, zero ruchu, pytamy sie o 945 po okolo 10 minutach (odpalanie kompa - demonstracja nowoczesnosci sklepu) sprzedawca sprawdzil, ze sa dwie sztuki - obie przyniosl - obie kupilismy

 

10.15 - przy sprawdzaniu towaru jednemu ze sprzedawcow gdy zobaczyl, ze toto ma HDMI zapalily sie zarowki w oczach i poszedl gdzies na zaplecze

 

10.20 - przy odbiorze towaru pojawil sie kolejny klient, ktory gdy dowiedzial sie, ze towar zostal sprzatniety sprzed nosa (a lezal przed nim na wyciagniecie reki na ladzie) najpierw przelknal slinie, potem opanowujac wku#$%^nie zaczal dopytywac sie gdzie w Wawie sa kolejne sztuki - sprzedawca wydrukowal mu liste sklepow ze sprzetem

 

10.30 - jeden kumpel wymiekl wiec zostalo nas trzech i ciagniemy losy - bloody pech - wybralem nie ta bramke i ZONG wypadl na mnie - wracam do sklepu po namiary na inne zrodelka

 

10. 31 - jedziemy z kolega do innego sklepu - przy ktorym napisane mam, ze jest tam "wiele modeli" - po drodze dowiaduje sie telefonicznie, ze wiele znaczy dwa

 

10.45 - jestem pierwszy w sklepie - kumpel parkuje samochod - gdy mowie, ze chce oba - dopada mnie info - jeden na glowe (po chwili kumpel kupuje swoj sam) - poczulem sie jak w komunie

 

Reasumujac odtwarzacz mam i jestem szczesliwy, ale wyobrazajac sie (nawet po wypowiedziach w tym watku) ile osob klnie na Euro zastanawiam sie jaki jest sens tych promocji???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to prawda z checia bym kupil bo cena bardzo bardzo

sam kabelek tyle kosztuje

byl ktos moze w arkadii i sprawdzal?

ja chcialbym kupic jedna sztuke - nie jestem hamskim spekulantem ;) ja co niektorzy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko się to wszystko toczy.Godzine temu w Arkadii było 15 szt. Uprzejmy kolega właśnie tam byl i już nie ma ani szt.......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich oczach Euro RTV AGD tylko straciła podczas tej promocji( mowa o dvd hd 945) .Oprócz tego co napisałem wcześniej na infolini poinformowali mnie,że można robić sobie rezerwacje. wiec chciałem to zrobić,tam gdzie było 15 szt akurat przez centrale ERAgd nie można było,miałem sprobować w sklepie a w sklepie powiedzieli mi,że towary w promocji nie podlegaja rezerwacji( to bzdura bo miesiac temu kupiłem tak zmywarkę).Postanowiłem zarezerwować w dowolnym sklepie 1 szt dzwoniąc ponownie do centrali a tam dowiedziałem sie znowu,że jeżeli są pojedyńcze sztuki nie można rezerwować............o co tu tak naprawdę chodzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w Katowicach nie ma jeszcze ElectroWorld - jak sie pojawi, to walka sie zacznie

 

Ja juz jestem wdzieczny ElectoWorld za zakupy ... w Euro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) -tego gostka podejrzewam o zakup za 199 zł :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

"Podpuszczony" waszymi informacjami obdzwoniłem chyba wszystkie sklepy Euro w promieniu 100 km od Żagania (woj. lubuskie) i.... nici... owszem mają, ale po 699zł 799zł za HD 745... więc średnia okazja... ale niewątpliwie ktoś skorzystał...

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxmany i winyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam lepszy numer:

Dzwoniłem dzisiaj i to 2 razy do Euro-RTV- AGD w Plejadzie w Bytomiu - za kazdym razem i to kto inny odpowiadał mi, ze mają 945-tkę w promocji za 199 zł - jest 1 sztuka. Kolega podjeżdża na miejsce i te patafiany gadają, ze owszem mają 1 sztukę ale za 1099 zł !!! Co to ku...jest, przedszkole ? !!!! Mało tego, dzwoniłem też na Roździeńskiego w Katowicach do centrum handlowego k/Agaty - też gadają : tak mamy 1 sztukę w promocji za 199 zł, tam juz kolega nie pojechał....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak kupiłem to DVD w centrum handlowe targowek (warszawa) oczywiscie na połce sklepowej jest za 1099PLN ale widocznie rzucili pare sztuk na promocje rano jak dzwoniłem do informacji to było 17 po godzinie 13 juz nie było.

 

Sam odtwarzacz DVD nie nadaje sie do TV po scarcie , bardzo słabe kolory , obraz strasznie ziarnisty (za ostry) porownywałem z Yamaha 510 i Sony 585 , wolno przeskakuje do nastepnych rozdziałow , wyswietlacz zarowka , zero ustawien obrazu a jest co poprawic (moje obawy co do jakosci obrazu po scarcie podzielaja m.in. audio -video i what video and tv ).Dlatego Sony 585 jest lepszy jako samograj filmowy.

Natomiast kupiłem go do słuchania płyt CD i sie sprawdza dobrze , bardzo głeboki bass , gra tak głosno istny wulkan dynamiki niszczy wszystko po drodze.

Przydał by sie jakis ciepły intekonekt żeby ostudzic tego rozbrykanego dzikusa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.