Skocz do zawartości
IGNORED

kable raz jeszcze przeciwnicy zwolennic


djedryk

Rekomendowane odpowiedzi

co sądzicie na temat kabli głosnikowych ?

 

przykład pierwszy kable po 1000 zł za metr a w kolumnach 1 zł za metr

 

przykład drugi człowiek który odsłuchiwał kable i znał cenę kable brzmiały pierwszorzednie (wysoika cena) a jak sie dowiedział o cenie to spadł z krzesła (niska cena) wczesniej oczywiscie jak odsłuchał te kable - zero tatalne

 

w studio na estradzie nie wydziwiaja z kablami po 1-2 tys za metr tylko solidne porzadne kable

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosowanie znaków interpunkcyjnych znacznie ułatwia zrozumienie tekstu - do tego stopnia, że można się będzie spodziewać odpowiedzi na zadane pytania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djedryk:

 

>co sądzicie na temat kabli głosnikowych ?

 

Są bardzo przydatne, bez nich jest jakoś "nie tak".

 

Jeśli szukasz informacji o jakimś kompletnym modelu, podaj nazwę. Wcześniej sprawdź w wyszukiwarce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poeksperymentuj. Kable za 1000zł to dla mnie choroba umysłu (bez obrazy, co kto lubi), jednak przekonałem się, że kable mają istotny wpływ na dźwięk.

 

Na razie korzystam ze skrętki kat5 w warkoczyku i nie mam zamiaru zmieniać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak są bardezo przydatne - zgadza się

 

tylko np. jest wiele firm produkujących kable pod swoją nazwą a to nic innego tylko zwykły kabel - porządny

 

którego można kupić za 10 - 100 razy mniej.

 

po drugie jaki sens jest stosować kable po 100 zł 1000 zł za metr jeżeli w kolumnie jest zwykły kabel

 

nawet jeżeli coś pomoże kabel od wzmacniacza to zepsuje kabel w kolumnie - nie dotyczy oczywiściw wszystkich kolumn

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem tego zdania, ze nie ma sensu i wydawac tyle kasy na kable. Ludzi ktorzy wydają np: 500zl za interkonekt 0,5m i pisza ze dzwiek uległ znacznej poprawie, chyba sami do konca w to nie wierza :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kablach było setki wątków, więc po co zakładać następny, poza tym ludziska wydają na kable znacznie więcej niż 500 zł, nawet np. 40 kzł i jak są zadowoleni to mają do tego prawo, choć też jestem przeciwnikiem nieuzasadnionych cen bardzo drogich kabli to jeśli kogoś stać niech se kupi :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"przykład pierwszy kable po 1000 zł za metr a w kolumnach 1 zł za metr"

 

Zmierzyłem moje kolumny i wyszło mi jakieś 15000 zł za metr. W związku z powyższym się zastanawiam, czy nie mam zbyt tanich kabli...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solidny beztlenowiec miedziany lub z dodatkiem srebra i wszystko gra OK.

A jak ktoś chce wydać 1 kzł/m to niech wydaje, ma takie prawo, a jak usłyszy zmiany oczywiście na plus, to już pełnia szczęścia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny watek z serii "niewierny Tomasz i kable":))))

 

Kilka moich skromnych spostrzezen:

1. Im wyzszej klasy i bardziej przezroczysty system - tym roznice przy testowaniu kabli sa wieksze i latwiejsze do wychwycenia.

2. Niekoniecznie wyzsza cena przeklada sie na progres w jakosci, ale tak jest ze wszystkim.

3. Niektorymi kablami o wyraznym charakterze mozna rzezbic brzmienie, ale to bedzie jakies 5-10% calego efektu.

4. Tani kabel potrafi sie sprawdzic w drogim systemie. Drogi kabel w tanim systemie niewiele pomoze.

Po prostu rzetelnie przekaze to co fabryka daje:) z calym syfem. Innymi slowy z piasku bicza nie ukrecisz.

5. Kilku madrych ludzi napisalo calkiem sporo o kablach na tym forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie najbardziej spostrzegawcze i odkrywcze uwagi płyną z ust oglądaczy.

Widział jeden z drugim na obrazku, a może gdzie w jakim sklepie dali pomacać Transparenta za 10000 i to wszystko wystarczy by zasmradzać fora netowe.

A wystarczy przecie kupić Gothama ,dodać do tego Klotza i mamy hi-end,hehehe.

Ileż jeszcze takich odkrywczych stwierdzeń będzie się pojawiać.

Polecam gorąco oglądaczom przyszłe AS,kabli będzie w bród, a jak ładnie poprosicie to może do ręki potrzymać dadzą.

:-))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable sygnałowe - he, a kable sieciowe ? Moze ktos mi wytłumaczy dlaczego mój system ma większego "kopa" na kablach Vinceta - a wielokrotne testy utwierdziły mnie w tym, że Neel lepiej pasuje do preampa, a Vincent do CD i wzmaka ? - a moze ja nawiedzony jestem ??? Dodam, że byłem sieciowym sceptykiem, dopóki nie usłyszałem...i zaczęło się....ktoś powie autosugestia...ja też tak myślałem....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do kwestii : Drogie kable zewnętrzne a tanie w kolumnach - odpowiem trochę z innej strony. Mianowicie mam gitarę i do niej piecyk. W piecyku kable do głośnika są najzwyklejsze. Od gitary do piecyka używałem różnych kabli i zauważyłem różnicę w tym, że niektóre kable powodóją wzbudzanie się głośnika w piecyku powodując przydźwięki i przestery a inne nie. POdobnie gdy podłączałem Kayboard do wieży za pomocą najzwyklejszych kabli to się po prostu nie dawało słluchć ba coś brzęczało aż a gdy używalem odpowiednich kabli podłączjąc klawisz do nagłośnienia wszystko jest ok. W tych przypadkach kable w środku kolumn nie grały żanej roli.

 

Na marginesie dodam, że nie kupiłem w życiu kabli droższych niż 50 zł. Nie słyszę potrzeby, choć uważam, że słuch mam nie najgorszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>zyzio

a co powiesz na to, ze zwykla sieciowka od mojego CD jest lepsza od DIY na heulkablu?

Ten srebrny cudak wyciaga sybilanty, metalizuje gore, wprowadza nerwowosc na srednicy.

bas jest ciut twardszy i dzwiek moze dynamiczny ale w obliczu wad lezy na polce.

Oczywiscie wszystkie zjawiska maja charakter niuansu, ale o to w tej zabawie chodzi???:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> pavulon

Wierzę, te niuanse są jednak ważne - taki Neel 7 ES Gold i Vincent zupełnie inaczej przedstawia sybilanty - Neel potrafi czasem zakłuć - dlatego akurat przy moim CD lepiej sprawdził się Vincent, ale zarówno Neel jak i Vincent wygrywa ze zwykłym kablem i sieciówkami Heliona, przynajmnie u mnie i to słychać !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frank

 

A potrafisz wyjaśnić daczego te kable w odpowiedniej konfiguracji nie mogą zagrać bardzo dobrze? Hehehe

Bo cena niska i brak audiofilskich napisów ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem kable maja wpływ na dzwiek,teraz niedawno byłem na etapie wymiany okablowania,i to naprawde słychac!tzn zmiane brzmienia,to nie sa napewno zmiany minimalne,u mnie sa dosc znaczne.Po wymianie interconektu i głosnikowych testujac dziesiatki razy(nawet slepe testy!) kable wymieniłem,poniewaz wczesniej mialem je wyporzyczone.No ale znów teraz antykablarze i tak beda mówic swoje:),ale kazdy ma swoje zdanie.

 

 

zyzio,przyznaje Ci teraz racje,bo nie wiem czy pamietasz,jak powiedziałes ze VDH spowalnia dzwiek,mam teraz takie samo zdanie,chyba były to kable nie dla mnie a grałem na nich ponad rok:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marekzawa, 6 Lis 2005, 11:05

 

>Frank

>

>A potrafisz wyjaśnić daczego te kable w odpowiedniej konfiguracji nie mogą zagrać bardzo dobrze?

>Hehehe

>Bo cena niska i brak audiofilskich napisów ?

 

To też prawda, nie zawsze drożej znaczy lepiej ! System i do niego kabel nalezy dobrać - wypożyczyc parę i wybrać - cena nie zawsze jest wyznacznikiem jakości - tym bardziej w przypadku kabli....zewsząt czyhają spece marketingowcy.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchałęm tez i gothama,klotza lagrande nie,a szkoda,bo opinie to maja oba niezłe,z tym ze szkoda ze był gorszy od XLO Ultra i Bay C5,szkoda dlatego poniewaz te kable sa ZNACZNIE drozsze:/ poza tym kupno kabli w ciemno jest chyba dla kogos komu sie nudzi i nie ma co z pieniedzmi zrobic.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze kable mają wpływ na dzwięk , faktem niezaprzeczalnym jest i stwierdzonym orgaoleptycznie - to wystarczy dorobić grubą plecionkę jak wąż strażacki i jeszcze grubszą ideologię , że kabel jest robiony w niewiadomo jakiej technologii , a najlepiej powiedzieć że w kosmosie przy zupełnym braku tlenu co ma zbawienny wpływ na dzwięk nie mówiąc już o przestrzeni kabla przecia tej w kosmosie tyle to i w kablu bedzie . I juz mamy hi-enda za 100 000 zyli za metr . Dużo audiofili wykazuje srocze nawyki wszystko ładne co sie ładnie świeci .

A swoja droga to zwykłe prawo ekonomii i rynku . Jest popyt to i będzie podaż . Jak znajdzie sie jeleń co zapłaci za kabel tyle co za samochód to czemu jelenia nie wydymac jak sam sie prosi :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kabli sieciowych to jest to totalna bzdura różnicy nie wyczuje się nawet na drogich sprzętach, sieciowe kabelki nie muszą być z dodatkiem srebra , kto to wymyślił , odkurzacz ze słabym kondziorem już wprowadza zakłucenia , a wy twierdzicie że 1m kabla je zrdukuje heh żałosne , właściwie te wasze drogie kable to jest 1m-2m a droga z transformatora sieciowego to 2km przewodu, instalacja domowa z miedzianego drutu po drodze bezpieczniki nawet licznik prądowy wprowadza jakieś zakłucenia , więc co daje kabelek z dodatkiem srebra , a no niestety nic , to jest wiara w "garbate aniołki", Jeżeli chodzi o kable sygnałowe to się zgodze że muszą być solidnie wykonane , ekranowane , ale jak wiecie to też nie jest wszystko , ktoś kiedyś stwierdził że dzwięk ma różną prędkość w różnych warunkach , więc na dzwięk wpływa wilgotność powietrza , temperatura powietrza , i tu może być sendno sprawy że dzwięk bedzie miał miękie brzmienie albo szorstkie, kable głośnikowe hmm to jest tez bajka , mamy kabelki beztlenowe czy zwykłe i tak nie zmienimy tym tego że dzwięk zanim dojdzie do głośnika musi przebyć drogę przez niedoskonałe gniazdo głośnikowe[ a są takowe 2, jedno we wzmacniaczu drugie w kolumnie] , nidoskonałe ściażki na płytkach drukowanych setki lutów, zwrotnica głośnikowa , no i sam głośnik zniekształca dzwięk o ok 1-2% .

 

Miłej lektury , wypowiedz oparta na książkach , i wypowiedziach fachowców elektroników!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jeszcze trochę tych cudnych,tanich kabli wala mi się po szafach.

Po wielu testach i próbach mogę tylko stwierdzić,że w większości jest to tylko średni poziom.

Oczywiście posiadając systemy zbudowane na allegrowych technicsach,soniakach,denonkach itp można popaść w zachwyty.

Niestety przy bardziej wyrafinowanych systemach pozostaje użyć jednego stwierdzenia na te kabelki ---G.......O

Nawiązując do pierwszego wpisu,wewnątrz kolumn mam wlutowane bardzo dobre kable i tego nie żałuję ,głuchy by różnicę usłyszał.

:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>elfan

zauwazylem ze sprzedajesz Hula. z moich doswiadczen wynika ze csa8 nie gra dobrze z kablami glosn. o duzej pojemnosci. z Windem MKII niestety byla u mnie porazka. mialem wrazenie ze wessal 50% pradu i wyplul to w postaci cofnietej srednicy i dziwnej gory (otoczonej mgielka, z wysyconymi detalami). bas akurat zyskal na samym dole, ale scena zostala dziwnie spreparowana - glebia bardziej zdefiniowana ale z plamami na srednicy. podejrzewam ze moze sie sprawdzic w bardzo analitycznym i dynamicznym wzmaku o duzej mocy z efektywnymi kolumnami. csa8 calkiem niezle gra resonem. moze nie jest to mistrz swiata, ale za te pieniadze dostajemy bardzo poprawny, zrownowazony dzwiek. nie zabija basem, ale tez nie kaleczy gora, detale podaje precyzyjnie bez nachalnosci. u mnie przegral z kimberem w 1-ym systemie, za to sprawdzil sie z mozartami, gdzie kimber za bardzo swawolil na gorze pasma.

to tak w duzym skrocie:)

 

>zyzio

ja Ci wierze. ucho jest najlepszym weryfikatorem, o ile sie je ma:) w miare zdrowe. wiesz, nie chce mi sie dyskutowac z ludzmi o wiedzy opartej wylacznie na teorii, fizyce, zdrowym rozsadku. teoretycznie kazdy sprzet przenosi od 20-20kHz, wiec powinno sie slyszec to samo. jak jest w praktyce - wiadomo. ale niedowiarkow zawsze bedzie masa.

ja nie klekam przed kablami za duza kase, ale tez sie przekonalem ze z taniego g*** bicza nie ukrecisz.

miedz to miedz, jednak jej czystosc, pochodzenie znaczaco wplywa na dzwiek.

z drugiej strony - u mnie dobra sieciowka DIY przegrala z kablem fabrycznym regi.

nie wydalbym duzej kasy na kabel nie bedac w 100% przekonanym do znaczacej poprawy brzmienia systemu.

uwazam ze sieciowka to ostatni element przy budowaniu systemu, niemniej jednak istotny na pewnym poziomie sprzetu:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Djeight

 

Poza tym są fachowcy którzy stawiają jakąś hipoteze i robią wszystko żeby dowieśc jej prawdziwości. Po pewnym czasie pojawią się inni fachowcy, którzy stawiąją zupełnie przeciwstawną hipotezę i też są w stanie dowieść jej prawdziwości. Książki też są różne, a w nich różne zdania. Najlepszym sposobem na umilenie sobie życia jest doświadczenie i żadne słowa mnie nie przekonają, że coś jest inaczej jeśli sam z autopsji wiem, że jest inaczej, i tyle ;-)

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja należę do tych wierzących w działanie wszystkich kabelków od sieciówki aż po IC. Niestety słysze różnice i nic na to nie poradzę. Mam również poważanie do fizyki i również kończyłem technikum elektroniczne, później zostałem inż, a później...

Jednak jeśli nawet najdoskonalsza teoria nijak się ma do praktyki (odsłuch) to tym gorzej dla tej teorii.

Zresztą nie odkryję nic nowego jeśli powiem, że sieciówka działa jak filtr. Jak on wpływa na nasz system w dużej mierze zależy od niego samego.

Twierdzenie, że jeśli przed tym filtrem jest 2km przewodu od najbliższego GPZ-tu, czy stacji SN/nn, to ten filtr nie działa jest ciężko naciąganą teorią.

W filtrze sieciowym w małej puszeczce mam połączenia długości 1cm i to co jest w tej puszeczce wpływa na dźwięk mimo, że zainstalowano to na tak małym odcinku.

Oczywiście gdyby nie te 2km kabla, to ciężko byłoby czegoś posłuchać, ale popatrzmy na to w ten sposób, że na tych 2km kabla zbierane są wszystkie śmieci z wszystkich odbiorów tzw. niespokojnych i niestety na to co płynie do naszych uszu bez dobrej filtracji wpływ ma również ekipa z młotem udarowym po drugiej stronie osiedla, oraz sąsiad ze ściemniaczem światła, oraz sąsiadka z mikrofalą oraz....

Całkowite THD (masło maślane:) jest więc na poziomie uzależnionym od naszego uzależnionego od elektryczności otoczenia. Warto zadbać, żeby do naszych urządzeń dochodziła tylko 1-sza harmoniczna (taki żart) a pozostałe były tłumione jak najlepiej - łącznie z zerową. Wtedy i trafa zasilające mniej się będą grzały i dźwięk będzie inny.

Niestety wyższe harmonicze w zasilaniu powodują, że czasami przyzwyczajamy się do takiego dźwięku - bo wydaje się on być subiektywnie bardziej dynamiczny i o ile nie powoduje to już wyraźnej szorstkości, to może dla niektórych systemów dawać lepsze wrażenie ogólne (dla tych gorszych systemów).

Dobra rozpisałem się...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pavulon,dzieki za propozycje,szkoda ze nie miałem mozliwosci tego resonka posłuchac,ale trudno jak narazie gram sobie na AQ CV4,jest super scena,nie taka klucha jak w VDH,tylko rozplanowana,jest bas z odpowiednia kontrolą,wzmacniacz jakby grał głosniej(dziwne) ale to chyba przez to ze kable sa bardziej przezroczyste,a o to mi chodziło podczas wymiany,jak narazie z XLO Ultra 1 i Audioquest-a CV-4 jestem zadowolony:).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.