Jump to content
IGNORED

kto sie podejmie naprawy wzmaka NAD 317?

NADek

Recommended Posts

po włączeniu lub po paru minutach grania jest szum w prawym kanale i wypchanie głośnika na zewnątrz a przy wyłączeniu maksymalnie do tyłu tak jakby stały prąd leciał. Wzmacniacz było 2 razy w naprawie i nic nie wskórali. Jak działa a działa zazwyczaj parę minut lub jak go coś najdzie i pół dnia to gra tak jakby był w 100%. Raz juz spalił mi 2 głośniki basowe w kolumnie która była podłączona do prawego kanału.

• 2 weeks later...

Możliwości jest kilka.Najbardziej prawdopodobna wg.mnie jest usterka przedwzmacniacza. Możliwe jest też,że któryś ze wzmacniaczy operacyjnych jest wadliwy bądź też zasilanie do niego idące.Nie powiem,że serwis powinien to sprawdzić bo wiem jak się tam "sprawdza". Znów podam przykład swojego Pioneera,który był pół roku w serwisie,a naprawa mnie wyniosła 1zł (przypalony jeden mały tranzystor w przedwzmacniaczu i podobne objawy).

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.