Skocz do zawartości
IGNORED

kto sie podejmie naprawy wzmaka NAD 317?


NADek

Rekomendowane odpowiedzi

"debile" z serwisu NADa w Warszawie podchodzili ok 5 razy i nic... W Lubinie gdzie mieszkam też naprawili i nic... Zainteresowanych prosze o kontakt na maila.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po włączeniu lub po paru minutach grania jest szum w prawym kanale i wypchanie głośnika na zewnątrz a przy wyłączeniu maksymalnie do tyłu tak jakby stały prąd leciał. Wzmacniacz było 2 razy w naprawie i nic nie wskórali. Jak działa a działa zazwyczaj parę minut lub jak go coś najdzie i pół dnia to gra tak jakby był w 100%. Raz juz spalił mi 2 głośniki basowe w kolumnie która była podłączona do prawego kanału.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Możliwości jest kilka.Najbardziej prawdopodobna wg.mnie jest usterka przedwzmacniacza. Możliwe jest też,że któryś ze wzmacniaczy operacyjnych jest wadliwy bądź też zasilanie do niego idące.Nie powiem,że serwis powinien to sprawdzić bo wiem jak się tam "sprawdza". Znów podam przykład swojego Pioneera,który był pół roku w serwisie,a naprawa mnie wyniosła 1zł (przypalony jeden mały tranzystor w przedwzmacniaczu i podobne objawy).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.