Jump to content
IGNORED

7025 > andrea

hammil

Recommended Posts

Dzięki - na razie wszystko już mam. Mozęjeszcze przydałby mi sie dobry namiar na dobre lampy. (Nie czeskie.)

Jednak, jeśli mógłbyś, zorientuj się czy są jakieś przyzwoite (znośnie wyglądające= do przyjęcia) obudowy na wzmaki, o wym ok.: 43x 8-10x 30cm.

Ważny jest ten trzeci wymiar - głębokość.

Widziałem takie po 55 i 60 zł, typu RACK, czarne z aluminiowym w naturalnym kolorze panelem przednim. Sęk w tym, że mają one wymiar głębokości tylko ok. 25cm. To za mało.

Może zapytaj czy ktoś nie zrobiłby głębokości większej niż 25cm. Najlepiej ok. 30cm.

* * *

Na Wolumenie byłem 2x w życiu ale wiem, że oprócz 1. gościa z obudowami metalowymi funkcjonuje jeszcze jakiś inny. Nie spotkałem go jednak. Ten o którym piszę kręci biznes blisko płotu. Popytaj zresztą ludzi na bazarze - oni wszystko wiedzą ; )

To tyle. Dzięki za ofertę pomocy : )

Ja - jak jadę - też o tym trąbię ; ) Musimy sobie pomagać : )))

Pozdrawiam.

• 2 weeks later...

hammil: SERDECZNE DZIĘKI za lampy. Dotarły jeszcze przed spotkaniem forumowiczów, ale w zamieszaniu chyba Ci nie podziękowałem, co niniejszym czynię.

Jestem pod wrażeniem Twoich umiejętności pakowacza i miniaturyzacji pudełka ; ) oraz wkładu pracy, jaki sobie zadałeś tak perfekcyjnie pakując przesyłkę. Szok !!! : )))))

Wszystkie lampy całe, jeszcze tego samego dnia przekazałem konstruktorowi.

Pozdrawiam.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.