Jump to content
IGNORED

Naim Credo lub Credo2 oraz Intro

sputt

Recommended Posts

Zwracam sie z prośbą do Szanownych kolegów i użytkowników Naima o kilka słów uwag i spostrzeżeń na temat w/w głosników NAIM.Dodam tylko że zestaw do którego szukam głośników to Naim CD5i oraz wzmacniacz Nami 5i,pomieszczenie 18m2,muzyka jazz akustyczny.Proszę o opisy z odsłuchów i ewentualne opinie o reprodukcji dźwieku przez te kolumny.

• 2 weeks later...

witam

ja osobiscie posiadam kolumny naim intro i jestem z nich bardzo zadowolony. nie wiem czy zmienie kiedys na inne :) dolu maja wystarczajaco gora tez niczego sobie ale najbardziej co mnie urzeka w tych kolumnach to srodek. wystarczy posluchac A M Jopek i wszystko inne sie nie liczy. moim zdaniem sa super :)

parmenides ma rację odpuść sobie kolumny Naima ... posłuchaj coś ze stajni Spendor/Harbeth ... najlepiej te drugie :) do akustycznego jazzu nie znajdziesz lepszych.... Ja nie znalazłem do 10000 PLN nic sensowniejszego...

a teraz mam problem :( ... ze standami!!!

--> parmenides mam do Ciebie sprawę -- > wrzucę wieczorem temat na maila.

zdezintegrowany_3PO

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.