Jump to content
IGNORED

Grundig Vision LCD - co o nim sądzicie?

3.14-ter

Recommended Posts

Nie sugerując się, przyznajmy to otwarcie, nienajlepszymi notowaniami Grundiga wśród polskich użytkowników chciałbym usłyszeć rzeczowe opinie o panelach tej firmy, a zwłaszcza modelu Grundig Vision 20 LCD 51-8510 TOP. Wzorniczo jest chyba jednym z najładniejszych telewizorów, matryca taka sobie, bo 16 ms, ale reszta parametrów zupełnie przyzwoita. Co myślicie?

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dzisiaj go oglądałem w MM na Bielanach we Wrocławiu. Rzeczywiście design jeden z ładniejszych, jeśli nie najładniejszy-szczegónie wersja 32" wygląda efektownie. Niestety obraz wyraźnie odstaje od tego co prezentuje tzw. renomowana konkurencja.

to wyłącznie moja subiektywna ocena, a porównywałem właśnie z Sony, Panasonicem i Samsungiem. Być może to kwestia ustawień, ale obraz w Grundigu wydał mi się mniej kontrastowy, taki przygaszony z mniejszą paletą barw. Nie będę się upierał ze stwierdzeniem że jest gorszy, po prostu chyba nie trafił w moje gusta. Z resztą żaden LCD nie wywołał jeszcze u mnie na sygnale z kablówki zachwytu, ale to chyba oczywiste. Nawet wychwalany pod niebiosa Sharp z PAL-owską matrycą nie radził sobie w zasadzie lepiej od innych (podobnych cenowo) LCD. Generalnie wszystkie LCD mają specyficzy elemnent szuczności w obrazie i albo się z tym pogodzimy, albo nie. Z kolei na sygnale wysokiej rozdzielczości obraz jest tak ujmująco piękny, tyle że w rzeczywistości taki nie występuje.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.