Skocz do zawartości
IGNORED

serwis audio w kielcach/radomiu/krakowie


Wajman

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam drobn (no w sumie nie jestem pewien jaki) problem ze swoim wzmakiem (pioneer a 602r tunningowany przez McGyvera). bylem w 'jakims' serwisie w starachowicach (gdzie aktualnie mieszkam) i niestety powiedziano mi ze 'schematu do tego wzmaka nie posiadam...' (ja go rowniez nie mam). moglby mi ktos doradzic gdzie powinienem sie z tym wzmakiem udac? najlepiej bylo by w radomiu lub kielcach, ostatecznie w kraku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:)

moze nie na temat...tez jestem ze starachowic..i zastanawia mnie jedno..gdzie jest niby ten serwis w starachowicach:)bo ja to nie mam pojecia komu tam mozna oddac sprzet:))moze byles w dawnym ZuRT-cie??a moze najprosciej bedzie wziasc od McGyvera skan schematu i spowrotem zaniesc tam gdzie byles??ale w sumie wolalbym nie ryzykowac znajac naszych fachowcow..

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac nie mam pojecia co sie z nim stalo... bylem na 'zeromskiego' i tylko powiedzialem jaki problem. facet mi powiedzial ze nie posiada schematu, a nawet gdyby mial to nie koniecznie by zdecydowal sie naprawiac... w starachowicach chyba nie ma zadnego serwisu dobrego... z tad moja prosba o rade gdzie sie z tym udac.

ja jestem z poludnia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, znalazlem jakis serwis w radomiu... zobaczymy co sie stalo z tym wzmakiem. sam nie bede nigdy (no moze za kilka lat :P), wiec zakladajac ze bede oddawal wzmak do dobrego serwisu to serwisowk chyba niezbyt mi sie przyda.... tak czy inaczej kupie sobie chyba [:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wzmak oddali, i niby naprawiony. problem tylko ze gdzies kabel zasilajacy zgubilem.... :/ czy do wzmaka mozna podlaczyc 'zwykly' kabel od najzwyklejszego magnetofonu, czy musi miec konkretne 'wartosci' ?

pytanie zapewne banalne :P ale dowiedziec sie warto... :P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.