Skocz do zawartości
IGNORED

Sonic Frontiers SFCD1


rjb

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Mial ktos doczynienia z tym odtwarzaczem? Jest do wziecia za < $1000. Warto?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ten Sonic to była bardzo fajna maszyna u nas kosztowała chyba z 12 tys zł tj okolo 3tys $usd a za te cene warto fajny klocek solidny w srodku i baaaardzo miodny analogowy dzwiek z duuuza iloscia powietrza a powietrze kosztuje...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukalem szczegolnie, ale chyba tego modelu juz nie ma. W sumie to chyba juz nic nie ma od SF odnosnie CDP'ow. Duzo powietrza odpowiada mi jak najbardziej. Jak do tej pory w tej kwesti zadowolil mnie tylko Naim Cdx2. Ale to tutaj NZD$9000.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonic Frontiers już nieistnieje ( niestety ), przynajmniej oficjalnie, bo ludzie z sonica dalej działają.SFCD 1 to ich najtańsza i jedyna integra. Ma to juz pewnie z 8 latek. Osłuchowo ? Bardzo fajny klocek, szczególnie muzyka akustyczna wypada rewelacyjnie, duże składy czy też hardcore niekoniecznie. Czasem dziwacznie potrafi zachowywać się bas, nie jest to formuła 1. Jeśli chodzi o eksploatacje to transport ( mechanizm ) lubi płatać różne figle, ale z ewentualnym serwisem nie ma problemu to zwykły tani philipsiak.

Jeśli mnie pamięć nie myli to jest tam zastosowany bardzo ciekawy układ końcowy tak zwane DC serwo, co w lużnej interpretacji mozna przetłumaczyc jako brak kondensatora w torze ( na wyjściu ). Takie rozwiazanie jest jeszcze stosowane w szczytowym modelu firmy SFD3, natomiast w pośrednich SFD1 i SFD2 nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze jedno, ten CD jest BARDZO wrażliwy na kabel zasilający, tak naprawdę to najbardziej wrażliwy sprzęt jaki znam pod względem kabli zasilających. Jeśli ktoś na soniku nie usłyszy lelumka ( nie chcę dyskutować o cenach ), to znaczy, że może już spokojnie sprzedawać swoje klocki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info. wyglada, ze musialbym posluchac przed zakupem. Duze sklady + powietrze to jest to czego mi trzeba. Pamietam jak kiedys na Naim'ie sluchalem Rage Against The Machine, nie zeby to byl jakis wielki skald, ale chlopcy czasami sa bardzo zajeci. Ilosc powietrza byla fantastyczna, nie mowiac juz o Naimowskim PRAT.

 

Hmm, szukam dalej...moze rozwiazaniem bedzie NOS DAC Petera ktory powinnien sie pokazac u mnie lada chwila.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.