Jump to content
IGNORED

PrimaLuna ProLogue one

transform

Recommended Posts

Na poczętek proponuję najprostszy i najtańszy (np. od komputera).

Następnie proponuję oddać się zajęciu strojenia systemu.

Myślę, że kolega zaraz odczuje różnicę typu poszerzenie sceny,

uszczegółowienie lokalizacji itp.

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

• 1 year later...

a moglbys rozwinac wypowiedz ? dlaczego akurat 4 ohmy? niestety jestem zielony w tych tematach.. z gory dzieki. nie bedzie sie nic grzalo czy cos takiego? czy jakos slabiej pracowalo? moze powinienem kupic inne kolumny??

transform, 9 Lis 2005, 22:37

>Czy ktoś miał już doczynienia z tym wzmakiem?

>Poszukuję jakiegoś kabelka sieciowego do niego.

Kolego, jeśli masz One w swoim systemie, to posłuchaj go cierpliwie przez miesiąc - wtedy zacznij szukać sposobów poprawy. Jeśli nie kupiłeś go całkiem omyłkowo, to zacznij raczej od zmiany żródła (rozumiem, że kolumny zostają) lub/i zmiany IC - sieciówkę zostaw na koniec.

Powodzenia!

• 11 months later...

Witam! Odświeżę temat.. Czy ktoś słuchał i może polecić jakieś synergiczne połączenia Prima Luny z... no właśnie jakimi głośnikami? Aktualnie używam Radmor LS40 i jest naprawdę dobrze, ale jak to bywa chcę pójść wyrażnie wyżej z jakością dżwięku więc liczę,że może ktoś ma w tym temacie doświadczena i zechce podpowiedzieć :) moim kandydatem na pierwszym miejscu jest JM Lab Elektra 906. Miałem także okazję posłuchać bardzo udanego połączenia z monitorami Ushera. Pokój 14m,muzyka różna ale bez klasyki raczej. Szukam w dzwięku trójwymiarowości sceny,z dobrym basem jak na moje pomieszczenie i przyjemności ze słuchania muzyki po prostu. :)

Pozdrawiam.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.