Skocz do zawartości
IGNORED

Prośba o fachową konsultacje...


arturpj

Rekomendowane odpowiedzi

po co przejściówki ja mam schemat jak podłaczyć kabelki od słuchawek do tej wtyczki starego typu , wystarczy mieć kogoś kto obetnie ci Jacka i przylutuje Dina :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukasz Radmorków

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) jeden egzemplaż jest

 

Ja bym polecał te tonsilki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

tylko żeby były w stanie idealnym , a co do tych Ledów to jest to przeróbka tego typa , orginalnie takiego badziewia nie montowali , kupując pudła w bdb stanie ze zwrotnicami i rozwalonymi głośnikami napewno zaoszczędzisz bo głośniczki kosztują , niskotonowe 80zł sklep [allegro 63zł], wysokotonowe nie mają prawa być spalone bo jest w nich model GDWK 9/80 podłaczony do solidnej zwrotnicy , Moje kolumny trzymają się dobrze wymieniłem niskotonówki natomiast wysokotonowce są z 1982r i grają cudnie, a no nie bedziesz miał problemu z ustawieniem gdyż sa to obudowy zamknięte , można je postawić tuż przy ścianie .

 

Pozdrawiam!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te kolumny mają jeden powazny minus... nie uda mi sie ich posluchac przed zakupem. Kota w worku wolalbym nie kupowac, jutro ide do sklepu posluchac Acoustic Energy Evo One, JBL E-30 i Tonsil Mistral, moze bedą tez Paradigm to poslucham, bez przesluchania nie widze za bardzo mozliwosci kupienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny Radmora spokojnie możesz brać w ciemno, są naprawdę super. Myślę, że skasują wszystkie z wymienionych przez Ciebie. Wiadomo najlepiej posłuchać, pomarudzić, ale wiadomo, że nie zawsze się da. Te na Allegro LS 30 wystawiane są od dłuższego czasu i być może sprzedający spuści coś z ceny. Nie wiem tylko, czy nie byłyby ciut za duże do Twojego pomieszczenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc o Denonie PMA 350 SE nie można nie wspomnieć o jego młodzszym bracie PMA 250 SE, też godnym uwagi, podobnie brzmiącym i pojawiającym się na Allegro w cenach ok. 300 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalem kiedys o tym Denonie PMA 250 SE, pisano o nim w samych superlatywach, mowisz ze 350 SE nie jest gorszy ?

 

Podłogówka to chyba jednak za wielka kolumna do mojego skromnego pomieszczenia, w tej chwili obserwuje 2 hand pod kątem Acoustic Energy Evo One, mozna uzywane dostac do 800zł a podobno brzmią nieziemsko... Moze sie przekonam na dniach jak wpadne do jakiegos sklepu Hi Fi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PMA 350 SE jest trochę lepszy. Przede wszystkim posiada trochę więcej mocy, co rzutuje na całokształt brzmienia. Poza tym, w przeciwieństwie do 250 SE, wyposażony jest w pilota i 2 pary terminali głośnikowych. Niemniej jednak ogólna charakterystyka dźwięku w obu wzmacniaczach jest podobna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.