Skocz do zawartości
IGNORED

Tani uchwyt do projektora ??


sambi

Rekomendowane odpowiedzi

Dla szukajacych alternatywy dla drogich uchwytow projektorowych, zakładam ten wątek ilustracyjny. Wiadomo, że uchwyty projektorowe sa drogie i nie kazdemu chce sie wyrzucic 250 złotych i wiecej. Alternatywa sa inne rozwiazania jak chocby to za 65 PLN ;). To nie jest zadna reklama tylko ilustracja starannych przemyslen ;).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-8632-100000551 1170279089_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO estetyka z takiej perspektywy jak na zdjeciach rzeczywiscie nieciekawa, ale patrzac z dolu lepsza niz wielu drozszych rozwiazan.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak "czarne pudło" z jeszcze czarniejszym wieszakiem, zawieszone pod białym sufitem. Moja "lepsza połowa" powiesiłaby mnie za takie coś na tym wieszaku razem z projektorem. Gratuluje poczucia estetyki. A przy okazji... temat stary jak świat , a raczej jak to forum, wystaczy skorzystać z wyszukiwarki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie dopisze z moim uchytem. Zrobiony z kawalka metalowej rury w kolorze srebrny mat (na zdjeciu jest przeklamany kolor, lampa blyskowa) plus dwa oryginalne mocowania tej rury - od strony projektora "wasiki" uciete i mocowanie przykrecone do blachy kwasowki, docietej do ksztaltu rozmieszczenia gwintow w projektorze. Koszt? Jakies 60 zl.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i juz było, ale jak wpisałem uchwyt to niestety nic ciekawego nie znalazłem - dlatego mój post. Chętnie natomiast poogladam rozwiazania innych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az tak żle to chyba nie wyglada. Poza tym rozwiązanie bez dwóch zdań moja żona zaakceptowała.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam tani uchwyt, z możliwościę pełnej ragulacji (której niesety nie mają uchwyty oparte na wyżej opisanych postach) zauważony na allegro:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Może kolor nie za bardzo, ale konstrukcyjnie wydaje się bardzo solidny i przemyślany.

A cena - wcale nie zaporowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to ma nie być cena zaporowa to przepraszam bardzo ale chyba cos sie komus pomyliło. Bo wg.ciebie jaka jest cena zaporowa w przypadku uchwytu. Bo jak dla mnie cena niemalze 400pln za domową robotę to jak by nie patrzec zdecydowanie za duzo! Ale moze to ja mam jakies dziwne wyobrazenie o cenach mocowan do projektora.

Ja notabene mam zrobione mocowanie ala' xajas i wyszło mnie chyba 30 pln.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A mój wygląda tak. Potrzebna jest castorama i ok 30 PLN. Posiada możliwość regulacji pochylenia w obu kierunkach i linkę zabezpieczającą.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-2034-100000422 1170279319_thumb.JPG

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i o to chodzi :). Ja niestety nie mogłem do sufitu (poza tym, że nie chciałem bo sobie obmysliłem gniazdko i kable na scianie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cena zaporowa to 1000 - 2000 za jaką sprzedawane są uchwyty oryginalne.

Oczywiście dla każdego z nas konkretna kwota ma różną wartość, i w tym przypadku tak jak o gustach nie ma co dyskutować.

Jednak dalej uważam że ten uchwyt z allegro jest O.K. Oczywiscie uchwyt a'la Catorama też jest ciekawy, tyle że nie każdy jest majsterkowiczem, nie każdy ma dostęp do narzędzi itp..

Tak więc dla tych co są skazani na gotowy produkt oferta z Allegro wydaje mi się bardzo rozsądna. Oczywiście zakładając że projekty przedstawione powyżej nie wejdą do produkcji seryjnej, bo jeśli tak się stanie to rynek sam zweryfikuje wartość każdego z nich....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zależało głównie na pokazaniu mozliwości jakie są dla mniej zamożnych, ewentualnie "skąpych" :), a nie mających za bardzo pomysłu. Poza tym chciałem zobaczyć jak poradzili sobie inni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze kazdy sam ocenia wartosc danego towaru i mowiąc o czym ze cos jest drogie to jest to pojęcie max względnie. Ja biore pod uwage stosunek ceny porjektora, który posiadam oraz ceny ekranu, gdzie dodatkowy wydatek jeszcze kilkuset pln jest wowczas wydatkiem sporym. Nie wspominając juz o przytoczonych cenach rzędu 2000 pln, bo to niemalze duzo nie zabraknie do ceny za jaka sprowadziłem nowy projektor z usa :D

Ale te uchwyty pewnie przeznaczone sa do projektorów z zupełnie innych półek cenowych, choc nie wiem co musi byc w uchwycie za 2000?? chyba elektroniczne sterowanie za pomocą (kolejnego w domu) pilota połozeniem calego projektora.

Dla mnie przy obecnych cenach sprzetu tego najbradziej popularnego w kraju t cena od 100 -200pln.

Ale jak wspomniałem to jedynie moje skromne zdanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mój pomysł i wykonanie. Potrzeba kupić te obejmki metalowe, rurę i płaskownik aluminiowy. Chyba opatentuję bo ładniejszego nie widziałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.